Forum o marketingu :: korepetycje z matematyki w Lublinie - gdzie ?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » korepetycje z matematyki w Lublinie - gdzie ?

korepetycje z matematyki w Lublinie - gdzie ?
Autor Wiadomość

joola 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 1:29 pm   korepetycje z matematyki w Lublinie - gdzie ?

Hej. Czy jest na sali ktoś z Lublina, kto mógłby polecić jakiegoś sprawdzonego korepetytora od matematyki ? W tym roku czeka mnie matura a przyznam, że z matematyką mam spory problem i wypadałoby jakoś usestymatyzować wiedzę przed egzaminem i powtórzyć kilka zagadnień, z którymi mam największy problem. Nauka ze studentami nie przyniosła rezultatów więc teraz rozglądam się za jakimś innym miejscem. Trafiłam na ofertę https://edun.pl/. Czy ktoś z Was miał już okazję się tam uczyć i podzieli się opinią ?

tetris 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 12, 2018 10:33 am   

Ja przez całe gimnazjum i liceum chodziłam na korki z matematyki i w sumie gdyby nie one, to na bank nie zdałabym matury... Także warto, jeśli czujesz że sobie sama z tym nie poradzisz. Ja bym radziła wziąć sobie kogoś z polecenia, ja chodziłam do znajomej od mamy, która jest nauczycielką. Nawet dzięki temu zbyt wiele nie płaciłam, a jednak sporo mi to dawało :)

Tarnoli22
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 13, 2018 1:08 pm   

Ja na szczęście nie potrzebowałem nigdy korepetycji.

Odpowiedz do tematu