Implanty zębów Warszawa http://odentimplanty.pl/ to zaznaczenie, że w czasie przygotowania przyszłej rekonstrukcji zęba, integralnym i nieodzownym elementem procesu leczenia jest konsultacja z lekarzem specjalistą z zakresu stomatologii estetycznej. Podstawowe i znamienite dla dalszej rekonstrukcji zęba informacje dotyczą zarówno ogólnego stanu zdrowia jamy ustnej jak również kondycji tkanki kostnej, w której umieszczony zostanie implant. W celu uzyskania tej wiedzy przeprowadzane są badania ogólne a również zdjęcia RTG, jeżeli chodzi o tanie implanty zębów w mieście Warszawa.


Na podstawie zebranych informacji stworzony zostaje plan rekonstrukcji, z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta dotyczących przyszłego wyglądu zęba, jak również predyspozycji zdrowotnych. Okazuje się, że obok rekonstrukcji zęba, możliwa jest również rekonstrukcja dziąseł w celu poprawienia ich funkcjonalności oraz wyglądu ale również tkanki kostnej, jeżeli stawiamy na naprawdę sprawdzone implanty zębów na terenie Warszawy. Po zebraniu wystarczających informacji oraz przygotowaniu planu rekonstrukcji, następuje pierwszy etap właściwy. W wybrakowanym miejscu zostaje odsłonięta kość, by następnie wykonać w niej nawiercenie, do którego umieszcza się zaczep implantu. Po skończonym zabiegu zaleca się około od 3 do 6 miesięcy przerwy od dalszej kuracji, celem wyleczenia ran po zabiegu. Jest to okres optymalny do tego, by zaczep zrósł się z kością na stałe, co tylko podnosi jego trwałość zęba.


Po upływie wspomnianego okresu, podejmowany jest drugi krok, jaki jest nałożenie bazy zęba na naczepy, która wyglądem przypomina zeszlifowany ząb. Dopiero na bazie jako fundamencie, tworzona jest właściwa rekonstrukcja, która jednocześnie staje się efektem wieńczącym prace podczas zabiegu. Do najczęściej stosowanych materiałów należą porcelana, złoto lub kompozyt. Dzięki zaawansowanym technikom, specjalistycznemu wykształceniu oraz wielu latom praktyki zawodowej i nabytego w ten doświadczenia, możliwe jest wykonanie rekonstrukcji o najwyższym poziomie odwzorowania realnego wyglądu zęba, włącznie z wgłębieniami, niezależnie, czy rekonstrukcja dotyczy siekaczy, czy trzonowców. Tak wysoki jakościowo efekt rekonstrukcji wpływa jednocześnie na estetyczny wygląd jamy ustnej, a także funkcjonalność i pierwotne przeznaczenie zęba, związane z gryzieniem, przeżuwaniem, mechanicznym mieleniem pokarmu, jeżeli chodzi o szeroko rozreklamowane implanty zębów w Warszawie. Dzięki zabiegom rekonstrukcji obie te funkcje pełnione są nienagannie i chociaż większość stomatologów wspomina o 10 latach gwarancji na rekonstrukcję, są one o wiele bardziej trwałe i możliwe będzie użytkowanie ich o wiele dłuższy czas, przy odpowiedniej higienie jamy ustnej.


W przypadku osób o niskim progu bólu, czy zwykłym lęku przed zabiegiem, otuchę przyniesie wiadomość, że zabiegi są całkowicie bezbolesne z racji stosowanych w trakcie rekonstrukcji środków znieczulających, podobnie, w przypadku wystąpienia bólów pooperacyjnych, skutecznym sposobem ich uśmierzenia są po prostu leki przeciwbólowe. Ciesząca się coraz większym gronem zainteresowanych – stomatologia estetyczna, jest dostępna w coraz większej liczbie miejsc, co z kolei przekłada się na rosnąco przystępność jeśli chodzi o ceny proponowane przez poszczególne kliniki.

Zobacz również: