Z pewnością doskonale pamiętasz, jak zostałeś tam dobrze obsłużony. Otrzymałeś takie, auto jakie sobie zażyczyłeś, nie musiałeś płacić kaucji a całość oferty była niezwykle korzystna: tania i expresowa obsługa. W tym momencie jesteś jednak setki kilometrów od Modlina i tamtejszego lotniska. Jak to się stało? Warto w takich sytuacjach postawić na wypożyczalnia samochodów Warszawa tanio http://www.4rent.waw.pl.


Razem z żoną i trojką dzieci zdecydowaliście, że po wielu latach oszczędzania i kupowania taniego jedzenia i odmawiania sobie przyjemności, czas nieco zaszaleć. Poszukaliście w internecie opinii o egzotycznych miejscach. Przeczesaliście jedno forum, drugie forum i kilka stron o podróżowaniu. Ostatecznie, po gorączkowych naradach zdecydowaliście się na podróż życia na Jamajkę. Z półrocznym wyprzedzeniem, zabukowaliście bilety lotnicze z podwarszawskiego lotniska w Modlinie i odliczaliście kolejne dni do wymarzonych wakacji. Gdy dojechaliście już pociągiem do miasteczka pod Warszawą, swoje pierwsze kroki skierowaliście w kierunku najbliższej wypożyczalni samochodów. Wcześniej w sieci dokładnie przefiltrowaliście najlepsze miejsca, aby wypożyczyć auto. Zdecydowanie najbardziej pochlebne opinie zbierało kilka wypożyczalni w pobliżu lotniska w Modlinie. Były to między innymi Wypożyczalnia Samochodów Panek, oraz Rent&Drive. Ta druga oferowała także dojazd na drugie warszawskie lotnisko, czyli Okęcie. Ma to ogromne znaczenie, jeżeli chodzi o wypożyczalnia samochodów w Warszawie pod kątem taniego aspektu.


Ta destynacja jednak was nie interesowała, bo to w Modlinie wasz samolot już grzał silniki i gotował się do odlotu w ciepłe kraje. Rzuciliście monetą i wybraliście wypożyczalnie na chybił trafił – nie potrafiliście do samego końca, mimo przeczytania setek opinii – zdecydować się, którą wybrać. Wchodząc na teren wypożyczalni, przywitał was właściciel, pytając o to w jaki sposób może pomóc. Jako głowa rodziny musiałeś podjąć decyzję – żona i dzieci, bez szemrania i dyskusji liczą się z twoją opinią. Zerknąłeś, widząc w oddali lotnisko i – wydawało ci się – że także wasz samolot, który tylko czekał, aż do niego wsiądziecie. Poprosiłeś o ofertę, jaką wypożyczalnia ma dla swoich klientów. Otrzymałeś grubą broszurę, w której była informacja, że to miejsce jest jednym z nielicznych, gdzie można wynająć auto bez kaucji. Ceny też wydawały się nieduże. Poprosiłeś więc o nieduży samochód bez kaucji. No i żeby było tanio. Właściciel expresowo przygotował papiery i dokumenty do podpisania i po chwili, pracownik wypożyczalni podprowadził wasz samochód. Było to średniej wielkości, rodzinne auto, mające opinie jednego z najlepszych w swoim standardzie. Zapakowaliście się do pojazdu i odjechaliście w stronę lotniska.


W tym momencie jednak jesteście setki kilometrów od Modlina. Mimo to uśmiechasz się na myśl o wypożyczalni samochodów bez kaucji i myślisz sobie „jak wrócimy, muszę wystawić temu miejscu najlepszą opinię, zasługuje na to! Szkoda tylko, że nie pamiętam czy to był Panek, czy Rent&Drive”

Zobacz również: