Forum o marketingu :: Studia podyplomowe -Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Personel, zasoby ludzkie, HR » Zarządzanie ludźmi » Studia podyplomowe -Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Studia podyplomowe -Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
Autor Wiadomość

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 29, 2015 11:10 am   Studia podyplomowe -Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Pełnie funkcję kierowniczą w jednej z firm marketingowych. Od pewnego czasu zastanawiam się nad pójście na studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi. Tym bardziej o tym myślę, gdyż zobaczyłam, że na UTH w Warszawie (jestem ich absolwentką) rozpoczęła się rekrutacja właśnie m.in. na ten kierunek. Szefostwo napiera abyśmy ciągle zdobywali wiedze, szkolili się itd. Myślę, że to dobra opcja, no ale czy ktoś już próbował swoich sił w tym kierunku? Na pewno jest na tym forum wiele osób, które mogłyby mi pomóc. Jest to dla mnie bardzo ważne, a to, że wrócę na studia nawet bardzo mi się podoba, dobre wspomnienia z 5 lat studiowania wróciły :)

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 17, 2015 6:42 pm   

Jak pełnisz rolę kierownicą to nie lepiej wybrać się na studia MBA do Szkoły Głównej Handlowej lub Akademii Kożmińskiego? Jeśli jest to wysokie stanowisko to chyba lepsze będą takie studia, tylko nie wiem, czy w przypadku takich studiów nie trzeba mieć I stopnia z zarządzania http://www.wszop.edu.pl/k...,2,2,259,54,259

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 20, 2015 12:58 pm   

A wolicie dzienne czy zaoczne?

ajszaa
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 12, 2015 12:47 pm   

Aby dobrze zarządzać ludźmi nie trzeba od razu robić studiów. Nie jest to zły pomysł, ale nie lepiej zrobić kilka kursów w tym czasie i poszerzyć swoją wiedzę o kilka dziedzin? Ja zaraz po ukończeniu studiów magisterskich zapisałam się na dodatkowe szkolenia prowadzone przez firmę INNpusl z http://www.innpuls.pl/ Moim zdaniem było to lepsze rozwiązanie niż studia podyplomowe, ale każdy robi to co uważa za stosowne, prawda?

biko 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 06, 2015 12:56 am   

Tutaj http://www.wseiz.pl/pl/dl...dia-podyplomowe jest też wiele ciekawych studiów podyplomowych. Jest w czym wybierać. Są tam naprawdę świetne kierunki. Który byście wybrali? Poza tym jakie kwalifikacje gwarantują pracę? Są w ogóle takie?

erykk
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 25, 2015 6:10 pm   

Na zarządzaniu zasobami ludzkimi jest bardzo mało ciekawych i przydatnych zajęć w programie. Może takie studia fajnie wyglądają w CV ale raczej w praktyce średnio się przydają.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 03, 2015 3:13 pm   

To prawda, to tylko sztuka dla sztuki.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 12:04 pm   

Też mi się tak wydaje, poza tym, z tego co wiem można też przeprowadzić specjalne szkolenie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi i studia nie są do tego jakoś specjalnie konieczne. U mnie w pracy kilka osób przeszło właśnie takie szkolenia.

kamiiil 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 03, 2016 11:42 pm   

Jeśli ktoś jest młody i dopiero wybiera studia, to może się zdecydować na taki kierunek, jeśli wiąże z tym swoje życie zawodowe. Jeśli juz studiujesz i potrzebujesz materiałów, to możesz je znaleźć np. tutaj https://notatek.pl/zarzadzanie-zasobami-ludzkimi-10

Pelrfiros
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 04, 2016 8:51 am   

Nie ma to jak pisanie prac magisterskich z rachunkowości jak potrzebujecie jakąś pracę to warto własnie sobie ogarnąć.

zuzia123 
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 20, 2016 8:41 pm   

Czasem w osiągnięciu celu pomagają dobre szkolenia biznesowe. Zerknij na najbliższe w Warszawie organizowane przez tą firmę a na bank wybierzesz co najmniej kilka sensownych

gg83
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 30, 2016 11:25 am   

Moim zdaniem lepiej zainwestować w studia podyplomowe doradztwo zawodowe. Dzięki temu szybciej i łatwiej można znaleźć odpowiednia pracę. Poza tym nabędziemy nowe kompetencje i umiejętności. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem.

bapo 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:02 pm   

Zgadzam się w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 02, 2017 4:55 pm   

To bardzo dobry i przyszłościowy kierunek. Można w tej dziedzinie zrobić niezłą karierę. trzeba tylko wybrać stosowną uczelnię, z wysokim poziomem nauczania. Myślę, że studia MBA EY są godne uwagi o których możecie przeczytać na rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-studiow-podyplomowych/programy-zaawansowane-mba/master-of-business-administration-ey/dabrowa-gornicza. Mnie to przekonuje i gdybym miała wybierać, to nie szukałabym nigdzie dalej bo ta uczelnia wzbudza największe zaufanie.

Odpowiedz do tematu