Forum o marketingu :: Szkolenia BHP w firmie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Personel, zasoby ludzkie, HR » Zarządzanie ludźmi » Szkolenia BHP w firmie

Szkolenia BHP w firmie
Autor Wiadomość

maciek66
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 24, 2014 10:24 am   Szkolenia BHP w firmie

Z jakich szkoleń z zakresu BHP korzystacie - forma tradycyjna czy szkolenia e-learningowe?

ajszaa
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 24, 2014 11:23 am   

U mnie w firmie coraz częściej wykorzystywane są szkolenia e-learningowe. Ostatnio robiliśmy właśnie szkolenie z zakresuBHP dla pracowników biurowych poprzez platformę e-specjalista BHP i jesteśmy zadowoleni. Kursanci dostają dostęp do platformy na 30 dni, cena również nie jest wygórowana. Po ukończeniu kursu trzeba uzyskać 60 % z testu, wtedy otrzymuje się certyfikat.

gg83
Użytkownik

Wysłany: Nie Sie 24, 2014 10:27 pm   

U nasz szkolenia odbywają się w tradycyjnej formie. Jest to związane głównie z tym, że pracownicy nie robili e-lerningowych szkoleń, albo robił je ktoś za nich. Szkolenia przez Internet miały odciążyć specjalistę ds. BHP. W związku z tym, że takie szkolenia nie wypaliły zakupiliśmy BHPowcowi pakiet programów Wydawnictwa Forum, gdzie znajdują się m.in. prezentacje szkoleniowe. Jest to dobry sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. TUTAJ można pobrać darmowe demo programu "Prezentacje szkoleniowe z zakresu BHP i PPOZ".

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 29, 2014 9:51 am   

ajszaa napisał/a:
U mnie w firmie coraz częściej wykorzystywane są szkolenia e-learningowe. Ostatnio robiliśmy właśnie szkolenie z zakresuBHP dla pracowników biurowych poprzez platformę e-specjalista BHP i jesteśmy zadowoleni. Kursanci dostają dostęp do platformy na 30 dni, cena również nie jest wygórowana. Po ukończeniu kursu trzeba uzyskać 60 % z testu, wtedy otrzymuje się certyfikat.

Dzięki za namiary, sprawdziłem ich - podoba mi się to, że wszystko jest jasne co do tych szkoleń, poza tym cena jest korzystna. Zamawiam na październik szkolenie dla moich pracowników :)

nellya
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 10:12 am   

Ja głównie z tradycyjnych

Zuzanna_mir
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 1:37 pm   

U mnie w firmie mamy zamiar właśnie wprowadzić szkolenie w formie e-learningowej. Sprawdziłam portal e-specjalistaBHP i widzę, że mają ciekawą ofertę. Nie sądziłam, że takie szkolenia mogą być także wykorzystywane dla pracowników służby zdrowia https://e-specjalistabhp.pl/artykuly/news,82,czy-szkolenie-dla-lekarzy-pielegniarek-i-technikow-medycznych-mozna-prowadzic-w-formie-e-learningu.html , ale jak widać, takie rozwiązanie sprawdza się i jest coraz popularniejsze.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 09, 2014 9:46 am   

jest to wygodna forma, chociaż wydaje mi się, że tak naprawdę nic nie zastąpi tradycyjnego szkolenia

Dajan
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 09, 2014 11:57 am   

ja pracując jako ortodonta katowice też często mam takie szkolenia, nawet się zastanawiam czy nie za często

Zuzanna_mir
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 28, 2014 10:32 am   

Dodam, że to nie tylko oszczędność czasu ale i sprawdzenie własnych umiejętności. Wszyscy dobrze wiemy jak wygląda kurs BHP w firmach - przychodzi pani i opowiada o przepisach. Tutaj sami musimy je przestudiować, żeby uzyskać certyfikat. Jako firma jesteśmy już "po" i z e-specjalisty wszyscy są zadowoleni :)

anetta
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 29, 2014 2:11 pm   

Dzięki za informacje, bo właściwie to rozglądałam się za jakimś kursem BHP. Potrzebuję takich uprawnień do nowej pracy, mam więc nadzieję że e-specjalista będzie ok :)

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 07, 2014 12:43 pm   

anetta napisał/a:
Dzięki za informacje, bo właściwie to rozglądałam się za jakimś kursem BHP. Potrzebuję takich uprawnień do nowej pracy, mam więc nadzieję że e-specjalista będzie ok :)

A skąd jesteś?

biko 
Użytkownik

Wysłany: Nie Sie 30, 2015 9:15 am   

Tutaj http://www.wszop.edu.pl/o...,2,2,257,54,255 są studia z zakresu BHP. Myślę, że warto na nie wysłać przynajmniej kilku pracowników, jeśli prowadzimy firmę produkcyjną. Takie studia to super sprawa. Można na nich pozyskać naprawdę ogromną wiedzę.

kamiiil 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 11, 2016 11:28 pm   

Nie każde szkolenie bhp da się przeprowadzić przez sieć. Sporo zależy od rodzaju wykonywanej pracy. Odpowiednie przeszkolenie powinie przejść również pracodawca oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie ludźmi i dla nich również są szkolenia http://bhp-szkolenia.info...la-pracodawcow/

lama1980 
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 23, 2016 5:42 am   

Jak dla mnie to takie szkolenia z zakresu bhp prowadzone przez internet mijają się z celem.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 13, 2016 8:26 pm   

Dlaczego? Teraz praktycznie wszystkiego można się nauczyć przez internet i jest to bardzo wygodne. Nie cofajmy się do XIX wieku. U nas obsługą BHP zajęła się firma GDBHP i muszę przyznać, że właśnie forma e-learningowa sprawdziła się u nas świetnie.

Odpowiedz do tematu