Forum o marketingu :: Szkolenia dla pracowników

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Personel, zasoby ludzkie, HR » Zarządzanie ludźmi » Szkolenia dla pracowników

Szkolenia dla pracowników
Autor Wiadomość

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 11:50 am   Szkolenia dla pracowników

Chcę zorganizować cykl szkoleń marketingowych w Toruniu, dlatego szukam jakiegoś niedrogiego centrum szkoleniowego/hotelu w którym mógłbym wynająć salę konferencyjną.

anetta
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 2:52 pm   Re: Szkolenia dla pracowników

Berek napisał/a:
Chcę zorganizować cykl szkoleń marketingowych w Toruniu, dlatego szukam jakiegoś niedrogiego centrum szkoleniowego/hotelu w którym mógłbym wynająć salę konferencyjną.
Nie byłam nigdy w Toruniu, więc nie bardzo mogę coś polecić. Ale dosyć dużo ofert sal konferencyjnych w ośrodkach szkoleniowych oraz hotelach znajduje się na http://www.salebiznesowe.pl/. Sama kilkakrotnie korzystałam z tej bazy, ponieważ szukałam odpowiedniego miejsca na szkolenie w Krakowie. Po określeniu miasta oraz ilości osób zostaniesz przekierowany na stronę z wszystkimi pasującymi obiektami szkoleniowymi, w szczegółach oferty są wszystkie dane kontaktowe - adres e-mail, strona internetowa, telefon - więc jest to pomocne ;) .

koloom9
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 13, 2014 11:57 am   

Ja radze zrobić to przez firme która się tym kompleksowo zajmuje np: gowork jabyłem na kursie z mojej firmu nowoczesne techniki sprzedaży i jestem zadowolony http://www.gowork.pl/kurs...przedazy-36h-25 POLECAM!!! :cool:

Awe
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 23, 2014 9:20 pm   

ja ostatnio znalazłem na tej stronie czashydraulika.pl pracę jako hydraulik i mam nadzieję że będą nam jakieś szkolenia organizowali

szurny
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 17, 2014 6:58 pm   

Awe napisał/a:
ja ostatnio znalazłem na tej stronie czashydraulika.pl pracę jako hydraulik i mam nadzieję że będą nam jakieś szkolenia organizowali

Działacie też w Warszawie? Bo z tego, co kojarzę to jest już tam jedna z lepszych ekip, która oferuje usług tak zwanej "złotej rączki". Na stronie www.sirlocal.pl/lp/uslugi-hydraulik-warszawa/ możesz zobaczyć ich ofertę. Choć pewnie ich kojarzysz jak to koledzy z branży?

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 19, 2014 3:54 pm   

Toruń - piękne miasto! Byłam prywatnie kilka lat temu. Myślę, że należałoby poszukać jakiejś sali właśnie na stronie, którą poleciła Anetta - to baza takich miejsc.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 30, 2015 5:20 pm   

Czy zajmujesz się jeszcze jakimiś szkoleniami oprócz marketingowych?

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 01, 2015 1:48 pm   

Dobrze...jeżeli chodzi o Toruń, to średnio pomogę. Ale za to gdyby ktoś szukał miejsca na szkolenie na Śląsku, to może skontaktować się z 4change.pl szkolenia sprzedażowe, które organizują są ostatnio dość popularne. Wiem, że posiadają oni również salę szkoleniową dla maksimum dwunastu osób, którą także wynajmują.

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 08, 2015 9:18 am   

Jeśli szkolenie niedaleko stolicy to dobrym miejscem jest hotel pod Warszawą euromotel.com.pl. Byłam tam dwa razy i na pewno z tego miejsca jeszcze skorzystam.

Ela1595 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 05, 2015 11:35 am   

Ja wysyłam moich pracowników na kursy do firmy innpuls. Mają własną salę i prowadzą profesjonalne kursy CAD/CAM Rzeszów - http://www.szkolenia.innp...echniczne-/cad/ . Moi pracownicy są zadowoleni bo poziom kursu jest bardzo wysoki.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 16, 2015 9:57 am   

To fajnie, że w nich inwestujesz

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 29, 2015 8:33 pm   

moge jeszcze dodac ze pod warszawa jest swietny hotel jaworowy dwor, mi sie tam bardzo podoba, maja trzy sale konferencyjne roznej wielkosci, wnetrza eleganckie i stylowe no i sale są dobrze wyposazone

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 26, 2016 10:22 am   

Jak szukacie czegoś poza Wawą to Grand Lubicz w Ustce naprawde godny polecenia! http://www.grandlubicz.pl/sale_konferencyjne Super, że mają różnej wielkosci sale do wynajęcia i cenowo dobrze to wychodzi

Soffe 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 27, 2016 8:47 am   

Też szukam dobrych szkoleń.

ravel
Użytkownik

Wysłany: Sob Mar 26, 2016 9:30 pm   

Szkolenia biznesowe organizuje http://www.edukey.pl/szkolenia/biznesowe mają w ofercie także szkolenia komputerowe, programistyczne, graficzne, z marketingu, na ich stronie znajdziecie też informacje na temat kursów bezpłatnych. Firma współpracuje z doświadczonymi trenerami.

Odpowiedz do tematu