Forum o marketingu :: szkolenia w firmach

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Personel, zasoby ludzkie, HR » Zarządzanie ludźmi » szkolenia w firmach

szkolenia w firmach
Autor Wiadomość

Kamil
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 22, 2014 10:34 am   

A może macie doświadczenie z innego typu szkoleniami? Chodzi mi głownie o szkolenia techniczne dla firm (kurs dla operatorów maszyn sterowanych numerycznie, kursy spawalnicze oraz kursy metrologii technicznej i współrzędnościowej techniki pomiarowej) organizowane przez http://www.szkolenia.innpuls.pl/. Pytam, bo zastanawiam się nad skorzystaniem z tego typu szkoleń.

reginkaa
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 13, 2015 7:41 am   

A mieliście kiedyś organizowane jakieś szkolenie wyjazdowe?u nas firma znalazła taki ośrodek konferencyjno wypoczynkowy i planowany jest wyjazd na weekend. Lepiej tak czy raczej na miejscu przejść szkolenie?

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 30, 2015 5:23 pm   

U nas w firmie zawsze są integracje wyjazdowe, lepiej się bawimy ostatnio nawet graliśmy w paintball i podchody :)

szurny
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 05, 2015 6:48 pm   

U nas w firmie zaczęto na szkoleniach wprowadzać programy do rozwoju umysłu dla osób w każdym wieku. Pokazano nam stronę www.akademia-umyslu.pl/sk...e-i-pracujacych i programy do treningu szybkiego czytania, koncentracji i pamięci. Brzmi trochę jak zabawy dla dzieci, ale powiem Wam, że czuć efekty. Ćwiczymy codziennie 15 minut. Nie będę Was przekonywać, bo jak ktoś będzie chciał to sam zajrzy. Ja nie żałuję, że to poznałem.

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 09, 2015 1:40 pm   

Nam ostatnio zafundowali szkolenie językowe http://www.berlitz.pl/pl/...audyt_jezykowy/http://www.berlitz.pl/pl/...audyt_jezykowy/ brał w tym udział cały dział marketingu, a nie jest nas wcale tak mało ;) uważam, że to dobre i potrzebne, bo papierki zawsze się przydadzą a z samego szkolenia tez sporo można było wynieść ;)

Sandra54 
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 27, 2015 1:07 pm   

Jeśli chodzi o szkolenia to mam doświadczenie z kilkoma firmami, ale najlepiej wspominam te, które były prowadzone przez Integra Consulting. Wszystko jest zależne od osoby, która prowadzi szkolenie. Musi mieć charyzmę i bić od niej pozytywna energia. Niby po każdym spotkaniu czułam się zmotywowana, ale najbardziej w mojej pamięci utkwiły zajęcia prowadzone przez kadrę Integry. ;)

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 30, 2015 12:55 pm   

Jakby komuś było potrzebne szkolenie elektryczne to polecam szkołę Zawodowe-Szkolenia.com :) na pewno odpowiednio przygotują do egzaminu państwowego :)

Ela1595 
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 10:03 am   

Bardzo interesujące są szkolenia z zakresu zarządzania wydajnością zespołu prowadzone przez http://www.gdp-krakow.pl/...noscia-zespolu/ . Jak chcemy poprawić funkcjonowanie naszych pracowników i zwiększyć ich zadowolenie to warto przejść takie szkolenie.

Savenso28
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 22, 2015 3:20 pm   

Ja tam polecam profesjonalne szkolenia bhp online w Warszawie i okolicach, przede wszystkim dzięki ich szkoleniom oszczędzam czas który w tych czasach jest cenny :)

tritimi 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 24, 2015 8:12 am   

Jest teraz tego dużo lecz nie wszystkie potrafią sprostać wymogom doświadczonego pracownika. W http://www.lhhpolska.pl sami wykładający to prawdziwi profesjonaliści a przede wszystkim praktycy. Myślę, że jest to jedna z nielicznych firm godnych polecenia.

erykk
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 25, 2015 6:21 pm   

Jasne, że szkolenia są potrzebne. Bez nich ludzie nie będą się rozwijać i prędzej czy później odejdą do konkurencji.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 03, 2015 3:15 pm   

Trzeba się przecież rozwijać:)

Karolcia900 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 02, 2015 10:23 am   

Szkolenia są jak najbardziej potrzebne i firmy powinny o to dbać i organizować szkolenia lub wysyłać na szkolenia swoich pracowników minimum raz czy dwa w roku, ale takie naprawę profesjonalne, które coś dadzą, które będą dobrze dobrane pod względem profilu firmy, branży. Warto też obserwować pracowników by zobaczyć, z czym ewentualnie jest największy problem i wybrać najbardziej odpowiednie szkolenie. Ciekawe są również gry szkoleniowe . Każda forma da jakieś efekty :)

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 29, 2015 8:37 pm   

oczywiscie ze warto organizowac szkolenia, trzeba inwestowac w rozwoj swoich pracownikow, przeciez im wiecej portafia tym wiecej moga wniesc do firmy. Nas niedawno wyslali na kurs jezyka niemieckiego do Akademii Jezykowej w Gdansku, angielski juz dobrze znam, wiec cieszylem sie ze bede mial mozliwosc nauki nowego jezyka

esmeralda
Użytkownik

Wysłany: Sob Sty 16, 2016 11:33 pm   

Ponieważ pracuję w handlu, zainteresowały mnie szkolenia z http://www.szkolenia.aven...5-warszawa.html - wydaje mi się, że to doskonały sposób, aby zwiększyć swoją efektywność. Coraz więcej przedsiębiorców zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, ze warto podnosić kompetencje swoich pracowników, w ten sposób nie tylko sprawniej pracują, ale buduje się z nimi więź która zwiększa lojalność.

Odpowiedz do tematu