Forum o marketingu :: szkolenia w firmach
 

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Personel, zasoby ludzkie, HR » Zarządzanie ludźmi » szkolenia w firmach

szkolenia w firmach
Autor Wiadomość

agame
Użytkownik

Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: krk

Wysłany: Sob Gru 25, 2010 11:59 pm   szkolenia w firmach

Czy szkolenia są skuteczne i Potrzebne firmom? Jakie są wasze doświadczenia ze szkoleniami?
   
 
 

adamherc 
Użytkownik

Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 1:45 pm   videoszkolenia

Poszukując szkoleń dla swoich pracowników, trafiłem na firmę videoszkolenia.pl, która zaoferowała mi szkolenia przez Internet. Choć początkowo nie byłem przekonany do skorzystania z usług firmy, to po krótkiej rozmowie, stwierdziłem, że będzie to dla mnie znacznie bardziej opłacalne niż standardowe szkolenie, i tak też było! Firma godna polecenia!
   
 
 

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen


Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 601
Skąd: Tarnowskie Góry

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 10:31 pm   

Szkolenia - tak, pod warunkiem, że są przemyślane i odpowiednio dobrane.
_________________
T. Jeziorski | iTSOLUTIONS by SPLEEN | Projektowanie stron WWW i e-Marketing | biuro@spleen.com.pl | +48 660-685-064

szafy meble kuchenne pruszków warszawa
   
 
 
 

Arek1979 
Użytkownik

Wiek: 38
Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 8
Skąd: podlasie

Wysłany: Sro Lip 24, 2013 1:50 pm   

Głównym motywem szkoleń oprócz przysłowiowego nauczenia czegoś ochotnika, jest również uświadomienie mu jego możliwości dalszego rozwoju. Jest to bardzo ważne, bo wtedy wzrasta poczucie własnej wartości pracownika, a tym samym jego zaangażowanie. Ponadto jest to również dobry zabieg marketingowy wewnątrz firmy bo pokazuje, że interesujecie się swoimi pracownikami i zalezy wam na ich rozwoju, a nie "staniu w miejscu".

Wiec o ile tylko masz możliwość - działaj w tym kierunku ;)
_________________
Producent reklam świetlnych oraz kasetonów reklamowych - http://studioplus.pl/
   
 
 

Berek 
Użytkownik

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 112
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią Lis 29, 2013 2:58 pm   

Zdecydowanie tak, szkolenia mają bardzo duży wpływ na wiedzę pracowników i nie tylko. Ostatnio wraz z kolegami z firmy byliśmy wysłani przez prezesa na szkolenie dotyczące zasad 5S i Visual management. Zdecydowanie jest to potrzebne, szczególnie kierownikom działu. Tutaj jest oferta tego szkolenia, polecam - http://akademialp.pl/pl/s...management.html
   
 
 

nellya
Użytkownik

Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 11
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 1:10 pm   

Arek1979 napisał/a:
Głównym motywem szkoleń oprócz przysłowiowego nauczenia czegoś ochotnika, jest również uświadomienie mu jego możliwości dalszego rozwoju. Jest to bardzo ważne, bo wtedy wzrasta poczucie własnej wartości pracownika, a tym samym jego zaangażowanie. Ponadto jest to również dobry zabieg marketingowy wewnątrz firmy bo pokazuje, że interesujecie się swoimi pracownikami i zalezy wam na ich rozwoju, a nie "staniu w miejscu".Całkowicie się z tym zgadzam. Obecnie w naszej firmie szukamy szkoleń dotyczących produkcji. Chyba zdecydujemy się na szkolenia http://akademialp.pl Sama brałam udział w podobnych szkoleniach i muszę przyznać, że jeżeli szkolenia prowadzone są z pasją - przez wykwalifikowanych szkoleniowców to dużo wnoszą do firmy, pracownicy po takim szkoleniu rzeczywiście posiadają więcej wiedzy. Ale bez sensu są szkolenia, na których pracownicy się nudzą i myślą tylko o tym, żeby wyjść z takiego szkolenia.
   
 
 

Johny67 
Użytkownik

Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 224
Skąd: szczecin

Wysłany: Wto Sty 28, 2014 10:53 pm   

nellya napisał/a:
Całkowicie się z tym zgadzam. Obecnie w naszej firmie szukamy szkoleń dotyczących produkcji. Chyba zdecydujemy się na szkolenia http://akademialp.pl Sama brałam udział w podobnych szkoleniach i muszę przyznać, że jeżeli szkolenia prowadzone są z pasją - przez wykwalifikowanych szkoleniowców to dużo wnoszą do firmy, pracownicy po takim szkoleniu rzeczywiście posiadają więcej wiedzy. Ale bez sensu są szkolenia, na których pracownicy się nudzą i myślą tylko o tym, żeby wyjść z takiego szkolenia


Może pomyśl nad szkoleniami przeciwdziałającymi wypaleniu zawodowemu. Takie szkolenia realizuje firma http://harmnycoaching.pl/ Z czasem w każdej firmie mogą pojawić się osoby z tym problemem, szczególnie jeśli wykonują rutynowe zajęcia.
   
 
 

Marian55
Użytkownik

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

Wysłany: Wto Lut 04, 2014 1:31 pm   

Również jestem za szkoleniami w firmach i jestem zdania, że pracownik, który nie zdobywa nowej wiedzy nie może się w pełni rozwijać. Nasza firma również skorzystała z usług firmy http://akademialp.pl/. Jako pracownik muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z postępu szkolenia, inni koledzy również. Mamy motywacje i wiemy jak działać sprawnie.
   
 
 

Todoryk 
Użytkownik

Dołączyła: 11 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: gdańsk

Wysłany: Wto Lut 11, 2014 9:32 am   

ile jeszce razy zaspamujecie tym samym adresem? Wystarczy raz naprawdę
_________________
http://www.maciejdyjas.pl/o-grupie-eastbridge/
   
 
 

fundacjafsd
Użytkownik

Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: warszawa

Wysłany: Wto Lut 18, 2014 10:19 am   

Fundacja Szkolnictwo Dziennikarskie zaprasza na szkolenie:
„Redagowanie pism urzędowych i firmowych” (7 marca 2014 r., Warszawa). Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności związanych z przygotowywaniem materiałów informacyjnych oraz profesjonalnym sporządzaniem oficjalnych tekstów. Prowadzący zajęcia – Teresa Kruszona (polonistka, redaktorka sekretariatu redakcji Gazety Wyborczej, w której odpowiada za pierwszą i drugą stronę oraz jej język, członek Komisji Ortograficzno-Onomastycznej przy Radzie Języka Polskiego).
Koszt szkolenia to 690 zł.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.fsd.edu.pl/ai1...instance_id=158

[ Dodano: Wto Lut 18, 2014 10:20 am ]
Fundacja Szkolnictwo Dziennikarskie zaprasza na szkolenie:
„Regulacje prawne a komunikacja o firmie i urzędzie” (20 marca 2014r., Warszawa). Szkolenie to ma w przystępny i praktyczny sposób przybliżyć podstawowe regulacje z zakresu prawa mediów, niezbędne zarówno w kontaktach z dziennikarzami, jak i przy redagowaniu prasy firmowej oraz strony internetowej. Poprowadzi je dr Maria Łoszewska-Ołowska (prawnik, adiunkt w Zakładzie Prawa Prasowego Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, trener z ponad 10-letnim doświadczeniem).
Koszt szkolenia to 690 zł.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.fsd.edu.pl/ai1...instance_id=154

[ Dodano: Wto Lut 18, 2014 10:48 am ]
Fundacja Szkolnictwo Dziennikarskie zaprasza na szkolenie :
"Strategie skutecznej komunikacji w firmie"
Termin: 24-25 marca 2014
Miejsce: Warszawa

Podczas szkolenia uczestnicy poznają modele strategii komunikacyjnych funkcjonujących pomiędzy pracownikami, zespołami i działami przedsiębiorstwa. Zdobędą umiejętności posługiwania się narzędziami i technikami warunkującymi skuteczny przepływ informacji zarówno w firmie, jak i w życiu prywatnym.

Szkolenie poprowadzi Renata Wasylów, certyfikowany trener biznesu & Coach ICF, posiada stopień coacha ACC, doświadczony manager (zarządzała m.in. markami Masterfoods, Michelin i Reckitt Benckiser). Prowadzi szkolenia biznesowe od 20 lat, autorka publikacji „Komunikacja słowna (werbalna), czyli jak być dobrym mówcą i rozmówcą?” oraz „Być jak Zorro. Dekalog budowania marki osobistej”

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: http://www.fsd.edu.pl/ai1...nej-komunikacji
   
 
 

margo903
Użytkownik

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: Katowice

Wysłany: Pon Mar 24, 2014 1:17 pm   szkolenia w firmach

Uważam,że pracownikom są potrzebne szkolenia nawet takie niecodziennie jakie proponuje firma Solutiogroup. Mają szeroką ofertę szkoleniową,ale przede wszystkim bardzo interesujące są kursy z technik rozpoznawania kłamstw. Te umiejętności są zwłaszcza przydane dla ludzi,którzy chcą zaistnieć w biznesie,zwiększyć skuteczność w negocjacjach oraz uchronić się przed oszustami. Uważam,że warto skusić się na taki kurs,bo można na tym dużo zyskać.
   
 
 

Vikirikii 
Użytkownik

Dołączyła: 11 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd: wawa

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 7:47 am   

ja ci wierzę, masz jeden post i wychwalasz firmę :mrgreen:
_________________
wrocław rozkład jazdy
   
 
 

kazimierz55
Użytkownik

Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Dębica

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 7:27 am   

Ja również uważam, że szkolenia w firmie to podstawa, przecież wiadome, że firma musi się rozwijać a wraz z nią pracownicy. U mnie w firmie ostatnio zostało zorganizowane szkolenie z formułowania strategicznych celów organizacji http://www.mddp-bc.pl/usl...ty-strategiczne okazało się strzałem w dziesiątkę. Od tej pory jestem zdecydowanym zwolennikiem takich narzedzi ;)
   
 
 

kamiiil 
Użytkownik

Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 119
Skąd: Szczecin

Wysłany: Sob Maj 10, 2014 7:43 pm   

Właśnie takie szkolenia robione prze zewnętrzne doświadczone firmy, dają wiele korzyści. S firmy np. http://www.futurea.pl/ które realizują takie działania w formie warsztatów i jest to dobra forma nauki.
   
 
 

mirabella 
Użytkownik

Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 501
Skąd: Śląsk

Wysłany: Sob Maj 17, 2014 2:34 pm   

Moim zdaniem warto jest postawić na zarówno szkolenia tradycyjne dla umiejętności miękkich i szkolenia elearningowych dla umiejętności twardych. I pracodawcy powinni mieć większą świadomość wartości takich szkoleń.
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
agencja interaktywna Ententa | Uwolnij Swoja Firmę| FUMP - tani i skuteczny e-mailing