Forum o marketingu :: Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Personel, zasoby ludzkie, HR » Zarządzanie ludźmi » Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne
Autor Wiadomość

ravel
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 30, 2016 8:54 pm   Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

Czy ktoś z Was zdecydował się na inwestycję w wyjazdy łączone ze szkoleniami? to dobre rozwiązanie?

TadekB 
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 30, 2016 9:06 pm   

Dobre są takie wyjazdy, można poznać ludzi nie tylko w firmie ale też jak zachowują się w bardziej luźnym miejscy, poza tym to łączy ludzi i później praca może być przyjemniejsza. Na takich wyjazdach można też dużo się dowiedzieć nie tylko o pracownikach ale i podczas rozmowy często w takich luźniejszych miejscach wychodzą różne sprawy które można przemyśleć i znaleźć rozwiazanie, na pewno warto zainwestować :)

komar 
Użytkownik

Wysłany: Nie Maj 01, 2016 2:30 am   

Zgadzam się z przedmówcą, takie wyjazdy to bardzo dobra opcja i na pewno warto w nie inwestować, jeżeli masz odpowiedni budżet. Zobacz sobie na przykład taką firmę , z tego co się orientuję oni organizują takie wyjazdy. Zgrany zespół to podstawa.

Przemki86 
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 09, 2016 2:54 pm   

Ja trochę wątpię w opłacalność takich wyjazdów integracyjnych. No chyba że głównym założeniem jest odbycie jakiegoś szkolenia wtedy to będzie się na pewno opłacać. Myślę że także wiele zależy od wielkości firmy. Firma zatrudniająca kilkanaście osób raczej będzie wolała zabrać pracowników na obiad/kolację niż na jakiś wyjazd na kilka dni ( koszty )

małami
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 10, 2016 3:23 pm   

Moja firma organizuje takie szkolenia. Trzeba tylko kłaść na nie główny nacisk, żeby integracja była przy okazji. Firma PCE Polska organizuje szkolenia, poparte na praktycznej wiedzy, warto skorzystać z ich usług, jedna z lepszych firm szkoleniowych

castro 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 11, 2016 2:40 pm   

to jest super idea, oczywiście trzeba zachować odpowiednią proporcję pomiędzy szkoleniem, a rozywką, heh ;)

boddekk
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 17, 2016 11:08 am   Szkolenie w zakresie inwentaryzacji środków trwałych i WNIP

Szukacie bardzo dobrej jakości szkoleń finansowych czy innych, między innymi w zakresie inwentaryzacji środków trwałych i WNIP ? Jeśli TAK ! To MASTER BIZNES to świetna firma z dobrą ofertą w tym zakresie, znajdziecie na ich portalu wiele ciekawych szkoleń, http://www.masterbiznes.pl/node/111 poczytajcie na portalu o możliwościach i wiedzy jaką mają do przekazania, prowadzą świetne szkolenia w bardzo nowoczesny sposób. Osobiście odbyłem u nich szkolenie w zakresie inwentaryzacji środków trwałych i WNIP i byłem zachwycony ich podejściem do pracy w zakresie szkoleń, przekazali mi genialną wiedzę !

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 10:35 pm   

W temacie takim typowo szkoleniowym, to można skorzystać z ofert wycieczek dla firm np. http://www.pogodnatravel.pl/ Można np. zorganizować wycieczkę dla swoich pracowników za granicę.

Adam76
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 1:06 pm   

Zgadzam się. Przecież część szkoleń można bez problemu przeprowadzić wewnątrz firmy. Zajmują się tym facylitatorzy z http://facylitacja.com/fa...ylitatorem.html Dzięki nim cała praca jest dużo efektywniejsza i warta uwagi.

user88
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 07, 2016 11:04 am   

A wg mnie, i obserwując moją firmę uważam, że szkolenia wyjazdowe są bardzo korzystne dla rozwoju firmy. Bo takie szkolenia automatycznie łączą się z integracją. W mojej firmie wszyscy chetnie jeżdzą na takie, bo to taka opcja "przyjemne z pożytecznym" :) I można tez się oderwać od codzienności, a to taki chwilowy dystans też jest korzystny dla pracownika. Tylko wazne jest miejsce gdzie się jezdzi. U mnie w firmie zawsze staramy się zapewnić nocleg i wyżywienie o wysokim standardzie, bo wtedy pracownik czuje sie dowartościowany. I koniecznie z miejscem odpowiednio przystosowanym do takich szkoleń, czyli z odpowiednią salą konferencyjną i sprzętem. Ostatnio zorganizowaliśmy takie szkolenie w naprawdę dobrym miejscu, w Kudowie-Zdrój w hotelu Verde Montana. Mają atrkacyjną ofertę dla gości biznesowych trzeba przyznać, z resztą sobie zobacz: http://www.verdemontana.pl/hotel-dla-biznesu . A że byliśmy to mogę powiedzieć, że to co piszą to faktycznie tam tak jest w praktyce :)

nosleep 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 1:32 pm   

Moim zdaniem połączenie szkolenia z wyjazdem integracyjnym to świetny pomysł. Wiadomo, że z reguły szkolenia się dłużą więc fajnie jest wieczorem rozerwać się w dobrym gronie. Poza tym to pozwala lepiej sie poznać i zacieśnia stosunki w zespole. My za kilka tyg planujemy własnie takie szkolenie łączone z integracją i już wybraliśmy centrum konferencyjno szkoleniowe nad Jeziorem Sulejowskim w którym sie to wszystko odbędzie. Hotel Centrum Molo dysponuje salami szkoleniowymi i bazą noclegową więc można wszystko zorganizować w jednym miejscu.

123Dorota
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 02, 2017 11:24 am   

Ja także uwazam że mozna łaczyc szkolenia i wyjazdy integracyjne w jednym - np. poprzez inteligentne gry symulacyjne. Moja firma tak robi i daje to ciekawe efekty.

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 09, 2017 12:13 pm   

Według mnie takie wyjazdy wcale nie muszą być gdzieś na Mazurach czy na morzem, spokojnie możemy ogarnąć to w naszym mieście, albo jeśli mieszkamy w mniejszej miejscowości, to gdzieś w pobliżu, gdzie znajdziemy fajny hotel. Ja polecam Łódź, takie noclegi nocleg łódź tanio są w naprawdę spoko cenach, a sam hotel posiada też salę konferencyjną, więc przy okazji możemy też z niej skorzystać .

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 14, 2017 3:14 pm   

Wyjazdy integracyjne to świetna sprawa. Można spędzić z kolegami i koleżankami z pracy naprawdę miły czas. My z firmą pojechaliśmy kiedyś do Istebnej, gdzie skorzystaliśmy z szerokiej oferty firmy http://bcamp.pl/dla-firm/ i ubawiliśmy się za wszystkie czasy. Jeśli lubicie aktywne spędzanie czasu na wycieczkach górskich, paintballu czy parku linowym to jest to opcja wprost idealna.

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 17, 2017 12:05 pm   

Zdecydowanie ten hotel nadaje się do takich imprez - http://hotellord.pl/hotel-lord-warszawa-okecie

Odpowiedz do tematu