Forum o marketingu :: Czym drukować etykiety z cenami?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Ceny i polityka cenowa » Ustalanie ceny » Czym drukować etykiety z cenami?

Czym drukować etykiety z cenami?
Autor Wiadomość

malenko
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 29, 2014 2:43 pm   Czym drukować etykiety z cenami?

Sprzedaję unikatowe produkty. Czym drukujecie etykiety (naklejki) z cenami? Ręcznie brzydko to wygląda...

promotor
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 29, 2014 6:52 pm   

Daj spokój :) Ręcznie to amatorszczyzna :) Kup sobie drukarkę do drukowania etykiet. Sprawdź sobie tą tutaj http://promocjadymo.pl/
Koszt to 300 zł netto. Jest to bardzo popularne i sprawdzone urządzenie. Poza tym dorzucają 2-letnią gwarancję w razie "w".

Izabella 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 19, 2014 9:12 am   

Są specjalne metkownice. Drukują cenę, na takich małych naklejkach. Kolor naklejek możesz wybrać sobie sam :)

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 19, 2014 4:19 pm   

Metkownice przydają się w dużych sklepach, gdzie jest mnóstwo produktów. Skoro są to unikatowe rzeczy, to warto zadbać o oryginalne etykiety. Może jakaś drukarnia wyprodukuje kilkaset sztuk jakichś ładnych etykiet?

Miuosh
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 10, 2014 4:08 pm   

są takie drukarki specjalne :) poszukaj na forum textylii :) )

mariusz83
Użytkownik

Wysłany: Sob Lut 28, 2015 3:25 pm   

No właśnie ma ktoś jakieś takie sprawdzone etykiety(naklejki) które nie będą się po kilku dniach odklejać? I nie chodzi mi o drukowanie czy też metkownice, bo aż tyle tego nie potrzebuje. Zwykłe naklejki do wpisania ceny, bo co ostatnio kupiłem to krótko wytrzymują i się odklejają.

bek
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 9:13 am   

Jeśli firma jest spora to oczywiście,że można sobie pozwolić na taką drukarkę. Ale jeśli akurat nie jest duża? Jedynie na kilka osób ? Moim zdaniem w takiej sytuacji nie ma to sensu.

Lepiej jest już zamówić sobie partię przez internet. Sam od jakiegoś czasu zamawiam sobie różne takie materiały do firmy tutaj:
http://www.openprint.pl/

Jest to duża, sprawdzona drukarnia internetowa. Stali klienci mają tam dodatkowe upusty.

lenaiwanowicz 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 9:27 am   

są takie etykiety które możesz sam zadrukować na zwykłej drukarce https://kraften.pl/80-etykiety-samoprzylepne-a4-
wtedy Twoja cena będzie wyglądała tak jak chcesz :)

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 03, 2015 9:20 am   

i zawsze to trochę lepiej będzie wyglądało

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 01, 2016 9:04 pm   

Raczej potrzebna jest taka specjalna drukarka do etykiet. Na zwykłej nie da rady wydrukować nic poza standardowy format. Możesz również pomyśleć o serwisie drukarek http://www.itcomit.pl/Naprawa-drukarek.html gdyby sprzęt nawalił.

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 9:39 am   

Jeżeli zależy Tobie na tym aby Twój produkt wyglądał profesjonalnie i dodatkowo wyrobił renomę dla Twojej firmy to polecam wszystkie takie rzeczy zlecić drukarni która zajmuje się tym na co dzień. Oszczędzisz czas a co najważniejsze Twoje etykiety będą wyglądały estetycznie co z pewnością bardzo dobrze Cię zareklamuje. Ja sam codziennie korzystam z usług takich drukarni online. Wszystko zawsze mam na czas a dodatkowo jak nie mam pomysłu na reklamę albo na rynku pojawia się jakaś nowość to moja drukarnia zawsze mi pomaga w wyborze odpowiedniego dla mnie produktu. Polecam zajrzeć na stronę http://www.drukarniaonlin...i-samokopiujace Aktualnie drukarnia ma w swojej ofercie bardzo ciekawy produkt jakim są druki samokopiujące. W mojej branży mam do czynienia z wieloma klientami i wystawiam bardzo dużo faktur dlatego druki samokopiujące to dla mnie idealne rozwiązanie. Zachęcam do kontaktu z tą drukarnia i jestem pewien, że w przypadku Twojego problemu też z pewnością znajdą zadowalające Cię rozwiązanie.

Maciej85
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 07, 2017 8:24 am   

W Twoim przypadku sprawdzi się specjalna drukarka do etykiet. Ja kupiłem swoją na www.labelpeak.pl i jestem bardzo zadowolony.

oreo555
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 14, 2017 10:23 am   

Zainwestuj w metkownicę:)

Wojtek90
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 10:29 am   

Również wykorzystuje sprzęt oraz zamienniki kupione na www.Labelpeak.pl. Skontaktuj się z nimi, na pewno pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt w dobrej cenie.

Odpowiedz do tematu