Forum o marketingu :: Kredyty hipoteczne - co gdzi i za ile?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Ceny i polityka cenowa » Ustalanie ceny » Kredyty hipoteczne - co gdzi i za ile?

Kredyty hipoteczne - co gdzi i za ile?
Autor Wiadomość

malenko
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 05, 2014 2:23 pm   Kredyty hipoteczne - co gdzi i za ile?

Jestem zielony z tego zakresu i mimo, że się bardzo przed tym wzbraniałem to chbya będę musiał zaciągnąć taki na około 190 tys zł. Jakie macie z tym doświadczenia?

promotor
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 05, 2014 4:49 pm   

Kilku moich znajomych zaciągnęło kredyt i jakoś dają radę :) Generalnie jeżeli zarabiasz jakąś większą kasę - część jej możesz poświęcić na spłatę kredytu... Pewnie zależy Ci na konkretnych kwotach... uzyskasz je z tego serwisu - sprawdź to. Masz tam symulację kredytu na 200 tys zł, przy założeniu, że nieruchomość kosztuje 250 tys.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Nie Cze 21, 2015 8:54 pm   

Czasami ma się taką okazję do zrobienia biznesu, że nie warto czekać.

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 02, 2015 5:03 pm   

Wszystko zależy jaka jest twoja zdolność kredytowa. Im lepsza tym większa kwota możliwa do uzyskania. Sam wniosek o kredyt też jest pewien czas rozpatrywany. Możesz o tym poczytać na forum http://www.hipoteczny-kre...hipoteczny.html

Helit 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 24, 2015 12:44 pm   

A jakie są mniej więcej wymagania oprócz wkładu własnego?

manek 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 30, 2015 9:32 pm   

zabezpieczenie albo inna forma spłaty zaciągniętego długu.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 25, 2015 10:03 am   

Zerknij sobie na stronę finansowysupermarket.pl z kredytami hipotecznymi. Znajdziesz tam aktualne oferty ponad 70 instytucji finansowych. Jest w czym wybierać, prawda? Poza tym są tam także przydatne narzędzia i artykuły ekspertów.

erykk
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 25, 2015 6:23 pm   

Jeśli nie ma innego wyjścia, to taki kredyt nie jest złym rozwiązaniem. Ważne jest, aby dokładnie sprawdzić oferty i rozważnie wybrać bank.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 23, 2015 2:26 pm   

erykk napisał/a:
Jeśli nie ma innego wyjścia, to taki kredyt nie jest złym rozwiązaniem. Ważne jest, aby dokładnie sprawdzić oferty i rozważnie wybrać bank.

Też tak uważam. Sądzę, ze warto byłaby na samym początku sprawdzić jak wybrać kredyt mieszkaniowy? na kochamczytac.pl. Tam znajdziemy kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne.

kruks
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 25, 2016 3:38 pm   

z roku na rok coraz więcej ludzi bierze kredyty hipoteczne w obcej walucie i to przez kantor internetowy. W zależności, jaki wybierze się kantor, rata może być niższa nawet o 3-4%. Dodatkowo, osoby zadłużone w obcej walucie mogą próbować negocjacji warunków umowy. Porównać sobie można kursy walut i zobaczyć, jak stoją w kantorach online oraz tradycyjnych i co się bardziej opłaca. Przykład: https://internetowykantor.pl/kurs-euro/ - porównać można kurs euro, jak stoi obecnie oraz jak stał w określonym etapie czasu - ostatniego tygodnia czy miesiąca.

nikki
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 7:25 pm   

Ułatwieniem byłoby wzięcie kredytu we dwójkę, jeśli oczywiście masz taką sposobność. Porównaj sobie jeszcz ofertę kredytu hipotecznego na kredyt123.pl/ , mają dosyć szerokie spektrum usług, może akurat znajdziesz coś dla siebie.

Sebastian1578 
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 30, 2016 3:53 pm   

Dobrą ofertę kredytów hipotecznych posiada IPM Kredyty http://ipm-kredyty.pl/ . Korzystne i jasne warunki co w tym wypadku jest najważniejsze. warto poczytać sobie ich ofertę :)

zu_za 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 16, 2016 7:45 am   

A myślałeś nad tym żeby skorzystać z jakiegoś dofinansowania?
Całkiem fajnie prezentuje się program Mieszkanie Dla Młodych. Obejmuje on nie tylko mieszkania w bloku ale także domy jednorodzinne. Projekty, które spełniają wymagania tego programu można znaleźć tutaj: http://www.dominanta.pl/

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 29, 2016 11:49 am   

Chyba każdy ma z tym problem, co zresztą mnie nie dziwi. W dzisiejszych czasach ciężko kupić mieszkanie bez korzystania z kredytów. Ja nie doradzę, jaki kredyt wziąć, bo przecież każdy ma inne potrzeby. Mogę natomiast Wam powiedzieć, że warto skorzystać z porównywarki http://www.terve.pl/kredy.../kredyty-na-dom bo tam szybko sprawdzicie, który bank może spełnić Wasze oczekiwania.

rachelka
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 30, 2016 11:45 am   

Poczytaj kilka artykułów na tym blogu finansowym https://moneye.pl Bardzie wiele ciekawych i praktycznych informacji tam znajdziesz. Ja z niego korzystałam jak wybierałam lokatę więc trochę w druga stronę ale o kredytach też jest naprawdę sporo. Dobrze jest wiedzieć co i jak przed wzięciem takiej dużej pożyczki :)

Odpowiedz do tematu