Forum o marketingu :: content marketing

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Copywriting » content marketing

content marketing
Autor Wiadomość

og.pers 
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 2:08 pm   

Na pewno przyjemniej się tworzy pisząc pod content marketing :wink:

Farmek
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 11:58 am   

Content marketing to nic innego jak pisanie treści na bloga przez copywriterów,
prowadzenie fan pagu na facebooku, pozycjonowanie twojej strony oraz co jest równie ważne Kampanie SEO , które są forma reklamy firmy polegającej również na pozycjonowaniu strony internetowej firmy w sieci. Im wyższa pozycja tym firma jest bardziej widoczna.

ralf 
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 24, 2017 4:30 pm   

Moim zdaniem to jest przyszłość SEO, bo to "tradycyjne" powoli odchodzi do lamusa.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Nie Lip 09, 2017 3:13 pm   

Ja się na tym nie do końca znam ale odsyłam do skorzystania z usług tej agencji marketingu online: http://fabrykamarketingu.pl/ . Wiem, że jako działania content marketingu wykorzystują oni m.in. niestandardowe akcje wideo na Youtube, kampanie instagramowe, recenzje bloggerskie. Wszystko po to, by skutecznie generować zasięg marki i zwiększyć jej rozpoznawalność wśród internautów.

Artur10
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 11, 2017 2:44 pm   

kajetan napisał/a:
Samo założenie strony internetowej jeszcze wiosny nie czyni. By odniosła ona sukces niezbędne jest współdziałanie ze specjalistom od e-marketingu i SEO. Czynności te powinny być skorelowane z odpowiednia treścią strony. Dobór słów kluczowych, fraz istotnych dla wyszukiwarek. Potem dopiero można rozpocząć działania promujące stronę. Myślę, że jeśli nie masz dużego doświadczenia w tej dziedzinie to lepiej zlecić komuś. Nazwę znam i na pewno znajdziesz tam fachową pomoc jeśli chodzi o webdesign jak i inne kwestie. Mogę też polecić tę firmę New Project jeśli chodzi o szeroki zakres e-marketingu, szczegóły znajdziesz na ich stronie. Z gotowych szablonów nie korzystałam, ale jak zadasz pytanie w nazwie na pewno Ci coś doradzą.

Wszystko w punkt, widać, że znasz się na sprawie. Jeżeli nie ma się odpowiedniej wiedzy na temat copy to lepiej zlecić to jakiejś agencji. Na efekty trzeba troszeczkę poczekać, ale warto :)

RyszardPetra 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 3:06 pm   

Content marketing to bardzo skuteczne narzędzie promocji, opiera się na pisaniu wysokiej jakości treści. Dzięki takiej strategii marketingowej możemy przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zdobyć ich zaufanie. I zgadzam się z przedmówcą - to może być przyszłość SEO, wysokiej jakości content na stronie staje się coraz bardziej istotny. Tutaj bardzo ciekawie piszą o content marketingu: http://popisani.pl/ warto poczytać :)

Krszysiek92
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 17, 2017 3:57 pm   

Wszystkim się wydaje, że pisanie jest proste. Ale aby tekst był na poziomie trzeba poświęcić na to sporo czasu. Należy pamiętać o tym, że nie ważne jest tylko to, aby tekst był jak najbardziej wyczerpujący, musi jeszcze zainteresować użytkownika. A o to nie jest tak prosto jak może się wydawać.

Klinwer
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 22, 2017 8:20 am   

Myślę, że warto skłonić się ku content marketingowi na swojej stronie internetowej. Zasady SEO szybko się zmieniają.

Michalik
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 2:05 pm   

Trzeba pamiętać, że sam content marketing nie spowoduje znacznych wzrostów pozycji na dane frazy kluczowe. Liczy się jeszcze wiele innych rzeczy np. linkbuilding.

Odpowiedz do tematu