Forum o marketingu :: Prośba o ocenę - HelloFoto.pl

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Copywriting » Prośba o ocenę - HelloFoto.pl

Prośba o ocenę - HelloFoto.pl
Autor Wiadomość

Atomis 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 23, 2008 2:50 pm   Prośba o ocenę - HelloFoto.pl

Witajcie,

jednym z naszych projektów jest HelloFoto.pl - profesjonalna fotografia.

HelloFoto.pl to nasza nowa marka, dawniej działaliśmy pod inną, jednakże w wyniku połączenia i współpracy kilku osób zajmujących się tym - powstało coś takiego.

Przechodzę do rzeczy - proszę o ocenę tekstu reklamującego fotografię ślubną :

http://hellofoto.pl/slubna.html

podstrona galerii będzie niebawem uzupełniona, podobnie w ofercie ślubnej pojawią się grafiki i zdjęcia, bo na razie ubogo tam pod tym względem.

Prośba - czego brakuje w tym tekście, co można by zmienić, co uzupełnić? :smile:

Pozdrawiam serdecznie!

MagdaBuraczewsk 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 07, 2008 9:17 am   

Witam,

właśnie jestem świeżo po przeczytaniu tekstu ze strony głównej i szczerze pisząc (bo myślę, że tylko tak moje zdanie może być coś warte), to brakuje mi jakiejś niepowtarzalności i wprowadzenia w klimat - wczucia się w osoby - w narzeczonych, którzy właśnie zasiedli do komputera w poszukiwaniu właściwego fotografa.

Z własnego doświadczenia wiem, że pierwsze co może przyciągać to nie tekst, a grafika i ta moim zdaniem jest tu nieciekawa - przyszła panna młoda wchodzi na stronę świetnego fotografa, który przynajmniej za takiego chce być uznawany i liczy na to, że sama strona pod względem wizualnym też będzie świetna, zaraz po niej może zachęcać tekst - oryginalny, oddziałujący na rozentuzjazmowanych narzeczonych - na ich emocje - doskonale wpasowujący się w klimat przygotowań przedślubnych, wyrażający zrozumienie dla ich oczekiwań.

Biorąc pod uwagę to wszystko, co napisałam wydaje mi się, że tekstowi z Twojej/Waszej strony czegoś jednak brakuje - także ładnego, przejrzystego układu.

Opinie ostatecznie są kształtowane przez uczucia, nie rozum.

Klaudia 
Użytkownik
Nasze mysli

Wysłany: Wto Sie 12, 2008 8:09 pm   Re: Prośba o ocenę - HelloFoto.pl

Witam :smile:
Tekst według mnie jest moze i ciekawy natomiast za mało perswazyjny co to znaczy otóz to, że może i jest ciekawy, natomiast nie chce sie go czytać...DLACZEGO??
Otóz jest zlany w całość proponowałabym więcej zdięć działających na emocje i krótkie hasła reklamowe...grafika i zdięcia więcej nam powiedzą niz milion słów :smile:
Natomiast tło w kolorze zlotym lub srebnym, jak Panna Młoda wejdzie na stronkę powinna czuć atmosfere powinna mieć świadomość tego, że jest to niewątpliwie tematyka ślubna :smile:
Przydaloby się kilka niepoowtarzalnych zdięc nakładających się na siebie, ale nie obrączki czy gołąbki to już przestarzałe...
Proponuję pomysleć nad tym...
Pozdrawiam słonecznie i mam nadzieję ze trochę pomogłam:))

jarilitmanen
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 12, 2011 8:51 am   

tekst jest zdecydowanie ciekawy

pasek 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 04, 2011 6:54 pm   

No ciekawy tekst :)
Ja kiedyś robiłem aukcje i korzystałem z usług Copywritingu firny Intensiver czy jakoś tak ;)
Dobre teksty i oferty piszą bo aukcja poszła jak świeże bułeczki :)

marina 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 13, 2011 9:34 am   

Tekst ok, ale jak było mówione wcześnie, ułożyłabym go na stronie w mniejszych ,,kawałkach i zadbałabym o oprawę graficzną.

fullhouseAK
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 12, 2013 1:43 pm   Odpowiedź

Copywriting to bardzo elastyczna i intuicyjna kwestia, ale w zgodzie z poprzednikami uznaje ten tekst za poprawny.

Odpowiedz do tematu