Forum o marketingu :: [Wykonam] Teksty reklamowe, wpisy na blogi, artykuły

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Copywriting » [Wykonam] Teksty reklamowe, wpisy na blogi, artykuły

[Wykonam] Teksty reklamowe, wpisy na blogi, artykuły
Autor Wiadomość

magdalena.p
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 05, 2016 7:31 pm   [Wykonam] Teksty reklamowe, wpisy na blogi, artykuły

Witam serdecznie,

Jestem copywriterką, poszukuję zleceń. Z chęcią podejmę się stałej współpracy.

Oferuję pisanie tekstów:
- reklamowych (na ulotki, do broszur firmowych);
- sloganów/haseł reklamowych;
- opisów produktów w sklepach internetowych;
- artykułów lifestyle'owych, poradnikowych i specjalistycznych.

Mogę również zająć się prowadzeniem fanpage'a lub bloga, pisaniem ogłoszeń na portale internetowe (wraz z obróbką zdjęć) oraz korektą językową tekstów.

Atrakcyjne ceny - od 3 do 10 zł za 1000zzs, w zależności od tematu. Rozliczenie na podstawie umowy o dzieło. Do każdego zlecenia podejdę indywidualnie.
Ze swojej strony gwarantuję unikalne i przyjemne w czytaniu treści, które na pewno przyciągną uwagę. W razie zainteresowania moją ofertą jestem w stanie napisać bezpłatny tekst próbny do 1000zzs lub przedstawić moje przykładowe teksty.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy: magdalena.p89@wp.pl

robercik 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 20, 2016 11:45 am   

Lepszym posunięciem w moim uznaniu jest zastosowanie strategii content marketingu - spróbujcie skorzystać z rozwiązań, które proponują w tym miejscu: https://www.ltb.pl/oferta/content-marketing. Z mojej praktyki związanej z marketingiem w interencie, wynika, że content znacząc zwiększa liczbę wejść na stronę oraz liczbę UU/msc co zdecydowanie zwiększa odsetek wizytujących, którzy zamieniają się na klientów.

AngelikaG 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 20, 2016 3:36 pm   

Zgadzam się w 100%! Content marketing naprawdę świetnie się sprawdza i co najważniejsze przynosi zadawalające efekty:)

robercik napisał/a:
Lepszym posunięciem w moim uznaniu jest zastosowanie strategii content marketingu - spróbujcie skorzystać z rozwiązań, które proponują w tym miejscu: https://www.ltb.pl/oferta/content-marketing. Z mojej praktyki związanej z marketingiem w interencie, wynika, że content znacząc zwiększa liczbę wejść na stronę oraz liczbę UU/msc co zdecydowanie zwiększa odsetek wizytujących, którzy zamieniają się na klientów.

adam423
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 21, 2017 10:32 am   

to jest bardzo trudny kawałek chleba

Odpowiedz do tematu