Forum o marketingu :: Baza danych b2c Marketing Relacji

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Sprzedaż i promocja sprzedaży » Baza danych b2c Marketing Relacji

Baza danych b2c Marketing Relacji
Autor Wiadomość

zuzia123 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 02, 2016 1:31 pm   Baza danych b2c Marketing Relacji

Szukałam ostatnio informacji na temat baz b2c. Podobno najlepiej pozyskiwać takie bazy poprzez zakup/wypożyczenie w dobrej firmie. Trafiłam na info o Marketing Relacji http://marketingrelacji.com/ - podobno niezłe mają. Ktoś korzystał może?

karin83
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 06, 2016 9:43 am   

Miałam okazję korzystać z baz od Marketing Relacji. Faktycznie mają dobre i skuteczne bazy, o wysokiej jakości danych. Zadzwoń i podpytaj o szczegóły, bo zawsze chętnie doradzą.

zuzia123 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 08, 2016 10:39 am   

A nie będzie problemem jeśli zapytam jak dawno korzystałaś z usług Marketing Relacji? I w jakim celu kupowałaś / wypożyczałaś taką bazę? Kusi mnie przeprowadzenie kampanii mailingowej i zastanawiam się czy takie bazy będą odpowiednie.

adik356
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 9:35 am   

Karin - tutaj https://www.linkedin.com/...acji-sp.-z-o.o. masz też trochę informacji o Marketing Relacji. Ja nie miałem okazji z nimi współpracować, ale sporo dobrego o nich słyszałem. Ale kampanie oparte o bazy danych prowadzę więc jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem :)

karin83
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 14, 2016 11:03 am   

Zuzia, ja jakoś w ubiegłym roku z nimi współpracowałam. Z doświadczenia powiem Ci, że jak ktoś ma dobrą bazę raz utworzoną, to o nią dba. Dlatego myślę, że jeśli rozważasz skorzystanie z baz od nich, to spokojnie możesz to zrobić. Mogą być tylko lepsze niż "za moich czasów". ;)

zuzia123 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 15, 2016 1:02 pm   

A do czego ją wykorzystałaś? BO ja teraz "ogarniam" temat tych mailingów. I w sumie nie wiem jak ze skutecznością tego bo zdania są podzielone. Ale widziałam, że firma, o której pisałaś ma też doradztwo strategiczne w ofercie więc może z tego lepiej skorzystać?

karin83
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 22, 2016 8:50 am   

No jeśli w ogóle nie masz pojęcia o marketingu i chcesz działać na chybił trafił, to faktycznie takie doradztwo strategiczne może Ci się przydać. Pomogą Ci tak ukierunkować promocję, by wydatki na nią przeznaczone zwróciły się. A sam mailing uważam za bardzo skuteczny :)

Paweł88 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 23, 2016 12:50 pm   

Dzięki za podpowiedzi :)

zuzia123 
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 27, 2016 9:17 am   

No ja też dziękuję, bo wyszedł z tego całkiem konstruktywny poradnik. Pewnie przyda się nie tylko mnie, ale i innym osobom. Niby informacji dużo w sieci, ale ciężko wyłuskać te najważniejsze.

karin83
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 28, 2016 8:50 am   

Nie ma za co :) Fakt jest jeden - w sieci można znaleźć dużo informacji na tema baz i ich wykorzystania, ale sporo to teoria. W praktyce wychodzi to nieco inaczej ;) Dlatego cieszę się, że mogę pomóc.

adik356
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 29, 2016 9:09 am   

Zuzia - korzystaj z takich baz, bo to fajne rozwiązanie. Z ich pomocą możesz ciekawe kampanie zrobić. I co najważniejsze - skuteczne kampanie :)

Odpowiedz do tematu