Forum o marketingu :: CRM

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Sprzedaż i promocja sprzedaży » CRM

CRM
Autor Wiadomość

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 14, 2014 7:01 pm   CRM

CRM czyli zarządzanie relacjami z klientami. Mysle ze to bardzo wazna czesc prowadzenia firmy, ktora pozniej wplywa na nasza sprzedaz. oczywscie sprawne zarzadzanie w tej dziedzinie nie jest mozliwe bez odpowiednich baz danych i systemow informatycznych. i to pojawia sie moje pytanie. z jakich programow/rozwiazan korzystacie u siebie? co sie dobrze sprawdza a czego unikac?

rachelka
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 16, 2014 10:18 am   

korzystam z bizin i jestem zadowolona ;) ma wszystkie potrzebne funkcje, pozwala na wykonanie roznego rodzaju analiz. bardzo fajny program :)

Klaudia Wroblew 
Użytkownik

Pomogła: 3 razy

Wysłany: Sro Sty 07, 2015 8:58 am   

My w firmie mamy V Tigger
Korzysta z niego głównie nasz opiekun klienta, ja zaglądam tylko czasami, ale wydaje się przystępny i funkcjonalny

kamiiil 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 09, 2015 6:56 pm   

Jest również oprogramowanie tego typu od firmy Sente http://www.sente.pl/system-sente/sprzedaz-crm/ Co do samych programów typu CRM dobre narzędzie pomaga nam zarządzać relacjami z klientami. Niektóre mogą nam również dostarczać szczegółowej analizy na temat sprzedaży np. w podziale na poszczególne towary lub klientów.

Helit 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 08, 2015 11:18 am   

A możesz napisać też o kosztach i sposobie instalacji? Jak sobie przejrzę listę firm to jest tego sporo, ostatnio dość głośno też o firmie http://www.connecto.pl z Sosnowca. Tylko nikt nie mówi o cenach. Są dobiera indywidualnie czy wykupuje się pakiety?

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 11, 2017 7:51 am   

Ja osobiście nie wyobrażam sobie swojej pracy bez systemów crm. Znakomicie usprawnia pracę w naszej firmie i dzięki temu nasze obroty są większe. Nawet nie wiem czy bym potrafił pracować teraz bez takiego system.

Odpowiedz do tematu