Forum o marketingu :: Czy warto inwestować w szkolenie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Sprzedaż i promocja sprzedaży » Czy warto inwestować w szkolenie

Czy warto inwestować w szkolenie
Autor Wiadomość

handlowiec
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 08, 2012 12:06 am   Czy warto inwestować w szkolenie

Zastanawiam się nad otwarciem butiku. Wiem, że na rynku znajduje się bardzo wiele sklepów odzieżowych. Jednak to ma być butik z luksusowymi markami. Toteż chciałbym aby moi pracownicy byli odpowiednio wyszkoleni w każdym szczególe jeśli chodzi o sprzedaż. Niestety nie wiem jak prezentują się od zaplecza szkolenia sprzedażowe które prezentowane i reklamowane są przez różne firmy. Potrzebuję zorganizować szkolenie , które będzie przedstawiać techniki sprzedaży. Sklep ma być prowadzony na bardzo wysokim poziomie i nie interesuje mnie bazarowy charakter sprzedawczyń. Dlatego też potrzebuję dobrego szkolenia dla swoich pracowników. Jeśli znacie jakieś dobre firmy szkoleniowe , które organizują szkolenia w biurach ale także na ciekawych wyjazdach, będę bardzo wdzięczny za informacje. Czekam zatem na odpowiedzi i jestem wdzięczny za każdą.

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Czw Lis 08, 2012 2:00 pm   

Ciekawe skąd akurat ten link w tym wpisie? Możesz zaspokoić moją ciekawość?!

szafy meble kuchenne pruszków warszawa

masterV 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 09, 2012 3:41 pm   

Ten link to chyba jest ta dobra firma szkoleniowa, której szuka autor tematu. :cool: . W sumie można się bardziej wysilić żeby przemycić link.

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Sob Lis 10, 2012 11:26 am   

Dokładnie, jak piszesz masterV. I to już przy pierwszym wpisie, taki SPAM.

Marketer 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 27, 2012 3:28 pm   Re: Czy warto inwestować w szkolenie

handlowiec napisał/a:
Zastanawiam się nad otwarciem butiku. Wiem, że na rynku znajduje się bardzo wiele sklepów odzieżowych. Jednak to ma być butik z luksusowymi markami. Toteż chciałbym aby moi pracownicy byli odpowiednio wyszkoleni w każdym szczególe jeśli chodzi o sprzedaż. Niestety nie wiem jak prezentują się od zaplecza [url=]szkolenia sprzedażowe[/url] które prezentowane i reklamowane są przez różne firmy. Potrzebuję zorganizować szkolenie , które będzie przedstawiać techniki sprzedaży. Sklep ma być prowadzony na bardzo wysokim poziomie i nie interesuje mnie bazarowy charakter sprzedawczyń. Dlatego też potrzebuję dobrego szkolenia dla swoich pracowników. Jeśli znacie jakieś dobre firmy szkoleniowe , które organizują szkolenia w biurach ale także na ciekawych wyjazdach, będę bardzo wdzięczny za informacje. Czekam zatem na odpowiedzi i jestem wdzięczny za każdą.

Kolego taki prymitywny pseudomarketing bardziej zniechęca niż zachęca.
Lepiej przestań prowadzić takie działania zanim wyrządzisz jeszcze więcej szkód.
Taki marketing to prowadzą przedszkolaki, wynajmij kogoś kto się na tym zna - taka dobra rada :mrgreen:

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Sro Lis 28, 2012 1:15 pm   

A może właśnie przedszkolaki mu to prowadzą? :)

Grzegorz C. 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 24, 2013 11:09 am   

Jeśli na tym szkoleniu uczą takiej sprzedaży to podziękuję :)

emesz 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 25, 2013 7:55 pm   

Ze szkoleniami jest tak jak książkami. Nie sztuka jest pójść na szkolenie lub kupić książkę. Niemal na każdym szkoleniu są osoby, które doszły tam gdzie Ty dopiero chcą i opowiadają swoją historię. Kwestia co z tą wiedzą zrobimy. Jeśli nic to nadal będziemy chodzić na szkolenia...

koloom9
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 13, 2014 11:45 am   

Widze trollować tylko umiecie :) Ja polecam rozwinąć siebie czyli pójść na jakiś kurs/szkolenie np http://www.gowork.pl/kurs...przedazy-36h-25 POLECAM!!!

Ireneusz Fudro 
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 28, 2014 10:46 am   

emesz napisał/a:
Ze szkoleniami jest tak jak książkami. Nie sztuka jest pójść na szkolenie lub kupić książkę. Niemal na każdym szkoleniu są osoby, które doszły tam gdzie Ty dopiero chcą i opowiadają swoją historię. Kwestia co z tą wiedzą zrobimy. Jeśli nic to nadal będziemy chodzić na szkolenia...

A ja polecam trwać przy tym co się robi ponieważ ostatni wpis Ciebie jest z 7 mc temu :)
Ale fakt uczyc sie będziemy całe życie, a i tak 95% osób tylko na tym etapie pozostanie i nic nie zrobi z wiedzą

Ireneusz Fudro
www.IreneuszFudro.pl
kontakt@ireneuszfudro.pl

promotor
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 03, 2014 10:52 am   

W każdej firmie warto jest inwestować w szkolenia.
Na pewno coraz większe znaczenie zaczyna odgrywać bezpieczeństwo informacji oraz ochrona danych osobowych. Taki szkolenia prowadzi aktualnie ta firma:
http://coach-inc.pl/index.php/szkolenia-otwarte - tutaj możecie się zapoznać z ofertą. Są to szkolenia otwarte. Na stronie można zobaczyć hormonogram szkoleń.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 12:47 pm   

Szkolenia są niezbędne. Wszystko idzie do przodu i zmienia się z minuty na minutę (szczególnie w marketingu), więc warto, a nawet trzeba być na bieżąco.

szurny
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 4:49 pm   

Marketing zmienia się codziennie, więc to co wiemy z wczoraj, dziś może być już nieaktualne :)

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 30, 2014 3:03 pm   

Zgadzam się - szkolenia w firmie to podstawa. U mnie w firmie znów padł kolejny pomysł na uczestnictwio pracowników w kursie właściwie, angielski techniczny http://www.tae.innpuls.pl/e-kursy/ , który pozwoli rozwinąć im umiejętności w tym zakresie. Wiadomo im lepiej wykształcony pracownik, tym firma więcej zyskuje.

Izabella 
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 31, 2014 9:20 am   

Myślę, że posiadając własny biznes trzeba cały czas się doszkalać. Konkurencja rośnie, technologie się zmieniają. Warto być na bieżąco, żeby utrzymać się na rynku.

Odpowiedz do tematu