Forum o marketingu :: Jak pozyskać klientów?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Sprzedaż i promocja sprzedaży » Jak pozyskać klientów?

Jak pozyskać klientów?
Autor Wiadomość

Joppol 
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 1:39 pm   

Pomysłowe opakowania dla produktów to jest jedno z ciekawszych rozwiązań dla promocji biznesu :)

MarcinOstrowski 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 12:31 pm   

Koszty promocji produktów są zwykle bardzo wysokie, dlatego nie warto podejmować decyzji o ich doborze w sposób pochopny. Dobrym rozwiązaniem może być chociażby pozyskanie opinii od klientów w trakcie ankietowego badania rynku. Dzięki temu możemy się dowiedzieć, czego tak naprawdę oni oczekują i jakie ich potrzeby konsumenckie nie zostały dotychczas zaspokojone.

http://www.tajemniczy-klient.com.pl/

EwelinaJagoda 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 12:57 pm   

Przyciągnąć klientów można na wiele sposobów, promocje, szyldy reklamowe, jakieś akcje, gadżety, ale w dzisiejszych czasach chyba największą moc ma reklama w internecie. reklama w internecie. Szczególnie efektywne są reklamy google i na youtube.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 3:06 pm   karty

ja jakiś czas temu wprowadziłam dla klientów karty rabatowe, prowadzę restaurację więc taka forma reklamy jest moim zdaniem skuteczna. Zamówiłam te karty w firmie Cardon, bo znajoma mi ich poleciła też ma od nich już dłuższy czas jest bardzo zadowolona więc poszłam jej tropem. Zastanawiałam się co zrobić, żeby te karty coś wyróżniało, nie były takie jak wszystkie i postanowiliśmy, że będą imitować sól. Nigdzie czegoś takiego nie widziałam, u nich mnie wysłuchali i byli w stanie nawet zrealizować mój pomysł :D Świetna rzecz, jestem bardzo dumna z tych kart. Na tle konkurencji wyróżniamy się niesamowicie.

TomaszKarolak 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 19, 2017 9:31 am   

Należy pamiętać, że człowiek ma więcej zmysłów niż słuch i wzrok. Większość reklam opiera się na tych dwóch zmysłach, ale dlaczego nie wykorzystać także węchu? Aromamarketing pozwala wodzić za nos klientów i przyciągać ich do nas.

dynamical 
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 08, 2017 9:55 am   

Ciekawym rozwiązaniem może być wirtualna centrala jako świetny komunikator ze stałymi klientami i tymi nowymi. ;)

wolter
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 09, 2017 8:16 am   Klienci

A ja na przykład prowadzę firmę, która ma oddziały w Polsce, Niemczech i Czechach i po kilku latach mogę Wam napisać, że dobrą reklamą firmy jest "poczta pantoflowa". Jej autorami są zresztą nie tylko klienci, ale również moi zagraniczni kontrahenci, których znalazłem dzięki https://www.infobrokering...-zagranicznych/. Ważne, aby dysponować taką bazą, ponieważ dzięki temu mogę nawiązać kontakt z różnymi rozwijającymi się zagranicznymi firmami. Tyle ode mnie, trzymajcie się ciepło i miłego dnia życzę.

Ulina 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 17, 2017 2:08 pm   

Skuteczna metodą promocji w sieci jest reklama w adwords . Sam ustalasz jaki budżet dzienny chce się na nią przeznaczyć a płaci się dopiero w momencie jeśli ktoś wejdzie na naszą stronę poprzez kliknięcie w reklamę. W innym wypadku wyświetlana jest za darmo. Dodatkowym plusem jest możliwość ustalenia lokalizacji w jakiej reklama ma się pojawiać.

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Sob Sie 19, 2017 10:55 am   

Zapoznajcie się z tym artykułem - http://katarzyna-piecha.p...ng-menedzerski/

freenek
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 22, 2017 9:44 pm   

Super, dzięki wielkie za ciekawe porady :)

Malbor
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 1:48 pm   

Klientów można pozyskać na wiele sposobów. Ja pozyskuję na przykład przez moją stronę internetową na której prowadzę bloga. Dzięki ciekawie napisanym artykułom, często mam dużo zapisów na newsletter.

dawidkrol
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 29, 2017 10:33 am   

Moim zdaniem najskuteczniejszą formą promocji Twojego biznesu będzie marketing internetowy. Ale nie jakieś przypadkowe działania, ale dobrze zaplanowana i konsekwentnie realizowana strategia marketingowa ;)

joola 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 19, 2017 12:07 am   

Zorganizowanie eventu firmowego dla potencjalnych klientów i kontrahentów to bardzo dobry pomysł. Nie może na nim oczywiście zabraknąć różnego typu gadżetów reklamowych jak flagi, dmuchawce, siedziska czy parasole. Zerknij na ofertę firmy Inventini http://inventini.com/siedziska-reklamowe/. Poza tym co mają w ofercie na stałe są też otwarci na indywidalne zamówienia :)

BrandIdea.pl
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 2:45 pm   

Malbor napisał/a:
Klientów można pozyskać na wiele sposobów. Ja pozyskuję na przykład przez moją stronę internetową na której prowadzę bloga. Dzięki ciekawie napisanym artykułom, często mam dużo zapisów na newsletter.

Bardzo trafny sposób! :cool: :wink: blog firmowy na stronie internetowej to bardzo dobra forma reklamy, jeśli oczywiście regularnie są na nim publikowane ciekawe treści dodatkowo promujące delikatnie swoje usługi/produkty. Prowadzimy blogi firmowe dla klientów, więc dobrze wiem, jak duże potrafią być z tego korzyści w postaci większej ilości klientów.

pancur 
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 5:56 pm   

Z dobrą internetową reklamą będzie więcej klientów. Polecam poszperać po necie i znaleźć ciekawą agencję marketingową :)

Odpowiedz do tematu