Forum o marketingu :: Reklama, jakość usług - napoje energetyczne

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Sprzedaż i promocja sprzedaży » Reklama, jakość usług - napoje energetyczne

Reklama, jakość usług - napoje energetyczne
Autor Wiadomość

JaS 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 16, 2017 10:40 am   Reklama, jakość usług - napoje energetyczne

Witam
chciałbym się podzielić swoimi wrażeniami dotyczącymi jakości usług reklamowych. Pozwoliłem sobie na zamówienie wg własnego projektu 1000 puszek napoju z własnym logotypem w firmie polskidrink.pl, która zaproponowała mi dobrą cenę. Zapłaciłem z góry za zamówienie. Po ok 2-miesięcznej batalii o zamówiony towar otrzymałem go w ratach w stanie jak na załączonym zdjęciu. Nie ma żadnej puszki którą można wykorzystać jako gadżet ( zero). Poza tym wysłano mniej puszek niż w opłaconym zamówieniu.
Dodam że firma, mimo złożenia reklamacji unika kontaktu uznając moje pretensje jako cyt. "arogancję"
Wiem po czasie, że nie jestem jedynym pokrzywdzonym. Powstała natomiast nowa firma ( z jej adresu dostałem przesyłkę) która zapewne będzie naciągać kolejnych klientów.
Oczywiście posiadam dokumenty zdjęcia i ten nieszczęsny towar.
Liczę, że jako fachowcy lub osoby aspirujące do tego grona podzielicie się swoja opinią o serwisie firmy polskidrink.pl , a może podpowiecie jak w takiej sytuacji klient powinien postępować ( przypominam, że reklamacje zignorowano)

4.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 77.52 KB

3.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 72.5 KB

2.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 62.65 KB

1.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 96.27 KB

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 24, 2017 1:31 pm   

Tego już tyle jest na rynku... A piją to głównie studenci.

marian551
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 01, 2017 9:20 am   

taka reklama na pewno będzie pomocna

anulla
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 12:42 am   

Coś te zdjęcia niewyraźnie wrzuciłeś... w każdym razie zamawiaj następnym razem napoje energetyczne na Freshdrink.pl . Oni zawsze oferują wysoką jakość usług i do takiego przypadku nigdy by nie doszło

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 5:32 pm   

Bardzo fajna reklama ale ja bym do tego jeszcze zamówiła takie torby z nadrukiem logo http://www.izisport.pl/produkty.html , wtedy już można się reklamować na całego. A klienci uwielbiają dostawać takie gadżety

Odpowiedz do tematu