Forum o marketingu :: W co opłaca się dzisiaj zainwestować?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Sprzedaż i promocja sprzedaży » W co opłaca się dzisiaj zainwestować?

W co opłaca się dzisiaj zainwestować?
Autor Wiadomość

szurny
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 29, 2014 12:13 am   

Dziś sprawdza się też inwestycja w hale handlowe i wszystko co wiąże się z logistyką. Odpowiednio zainwestowane pieniądze mogą się szybko zwrócić.

stanimir
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 27, 2014 7:04 am   

Najważniejszy jest pomysł.
Chociaż z drugiej strony... nawet jeśli go nie mamy to jest jeden skuteczny sposób. Nieruchomości. Jeśli wybudujemy je w dobrej lokalizacji to praktycznie nie ma ryzyka straty. Takie jest na przykład województwo pomorskie:
http://inwestujewpomorskim.com.pl/ - na tej stronce możecie sobie poczytać o aktualnych inwestycjach w tym rejonie.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 30, 2015 5:04 pm   

Słyszałam że coraz bardziej opłaca się inwestować w nieruchomości, bo przecież gdzieś mieszkać trzeba a nie każdy kupi mieszkanie więc wynajem też jest opłacalny.

Sunsinek
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 15, 2015 4:20 pm   

Wiele osób się śmieje, ale ogólnie hale stalowe i magazyny rzeczywiście są w cenie bo wiele firm szuka powierzchni i nie może ich znaleźć. Przeglądałem ostatnio oferty kilku firm takich jak Stalbau http://www.stalbau.pl/ które zajmują się budową takich konstrukcji i z tego co można zaobserwować zleceń mają sporo. Więc to świadczy o zapotrzebowaniu.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 17, 2015 9:14 pm   

też mi się wydaje, że to opłacalny, a wciąż niedoceniany biznes.

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 28, 2016 8:27 am   

W nieruchomości zawsze opłaca się inwestować. Szczególnie jeśli jest się deweloperem i buduje się całe osiedla. Nie jest to jednak łatwa praca, bo o wielu rzeczach trzeba pamiętać, jak chociażby o oznakowaniu placu budowy znakami poziomymi Unistop.pl . Bezpieczeństwo jest kluczową sprawą.

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 04, 2016 10:51 am   

no mieszkanko pod wynajem ;) to według mnie wciąż dobra opcja inwestycyjna. Mi fajne mieszkanie w dobrej cenie znalazł agent z NowodworskiEstates z Krakowa :)

bartekk90 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 12, 2016 10:01 am   

Przyzwoite zyski przynosi inwestowanie na giełdzie, w mieszkania pod wynajem, oraz w złoto. Dość popularne, szczególnie za granicą są też inwestycje w kryptowaluty typu bitcoin - zyski są wysokie, chociaż ryzyko niestety także. Jeśli rozważacie inwestowanie w bitcoina, to przyda wam się wyszukiwarka adresów bitcoin https://coinfirm.io/content/about-coinfirm - można na niej zweryfikować każdy adres bitcoin, dzięki czemu można częściowo uniknąć ryzyka.

adik356
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 08, 2016 10:00 am   

Ze swojej strony mogę polecić inwestycje w opcje binarne. Są zyskowne, a samo inwestowanie nie wymaga doświadczenia czy dużej wiedzy z zakresu finansów. Wystarczy dobra platforma opcji binarnych - i tu polecam te, z której ja korzystam - Exbino https://exbino.com/pl/ . Według mnie najlepsza. Wystarczy trochę poczytać o opcjach i można działać.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 08, 2016 11:39 am   

Według mnie najbardziej opłaca się inwestować na Giełdzie Papierów Wartościowych. Tylko dobrze byłoby na bieżąco śledzić analizy techniczne GPW na blogu Squaber, ponieważ dzięki temu będziecie w stanie trafniej ocenić zyskowność każdego działania podejmowanego na rynku papierów wartościowych. Co o tym myślicie?

szpion 
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 7:57 pm   

Zawsze i wszędzie opłacało się inwestować w nieruchomości - pod tym względem nic się nie zmienia.

Skilu22 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 3:20 pm   

Dzięki, na pewno mi się to przyda :)

gabor 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 9:44 am   

Najlepiej jest inwestować w siebie samego xD

biko 
Użytkownik

Wysłany: Sob Paź 01, 2016 7:48 pm   

Radzę zajrzeć sobie tutaj http://www.opcje.net i poczytać o opcjach binarnych. Jest to świetny sposób na duży zarobek. Jeśli jednak nie posiada się odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, to można też stracić. Warto podchodzić do tego tematu ostrożnie.

rebeeka091 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 04, 2016 12:59 pm   

Z pewnością opłaca się inwestować w złoto i akcje dużych firm.

Odpowiedz do tematu