Forum o marketingu :: W co opłaca się dzisiaj zainwestować?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Sprzedaż i promocja sprzedaży » W co opłaca się dzisiaj zainwestować?

W co opłaca się dzisiaj zainwestować?
Autor Wiadomość

Rader 
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 18, 2017 5:41 pm   

A co sądzicie o inwestowaniu w kryptowaluty ? Ostatnio dość głośno jest na ich temat. W internecie można znaleźć zarówno negatywne jak i pozytywne opinie.

paulo878
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 21, 2017 7:48 am   

mało jest takich spraw

Frydrych
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 21, 2017 2:20 pm   

Mało? Według mnie właśnie teraz jest masa takiego czegoś. Nie wiem czemu uważasz że mało.
____
sweterki dla niemowląt

maciejj862 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 5:09 pm   

Warto inwestować w obligacje skarbowe - zyski są co prawda niewielkie, ale ryzyko także. Warto też rozważyć fundusze inwestycyjne - można osiągnąć lepsze zyski, choć i ryzyko jest większe, nadal jest jednak niewielkie. Dobrą platformę do inwestowania w fundusze mają na http://www.viennalife.pl/...forma-funduszy/ - warto przetestować, wachlarz funduszy jest bowiem bardzo szeroki.

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 11:39 am   

Ja sądzę, że przede wszystkim warto uderzać w marketing mailowy taki jak newslettery. Bardzo lubię je ostatnio tworzyć. Kiedyś to była mordęga jak jeszcze używałem aplikacji googleowskich, ale teraz mam Emumail i to naprawdę mega spoko zajęcie. Z tego co wiem zwrotne informacje od klientów są bardzo zadowalające.

biolog 
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 8:50 pm   

noo moja mama zawsze mówi ze pracować trzeba umiec :D ija np zastanawiam sie nad kupnem juz istniejacej firmy. Mysle, żeby nie wycenić jej, znajoma poleca firme zajmujaca sie wycena przedsiebiorstwa wycena firm i porównam sobie wtedy ile kosztuje przedsiebiostwo a ile faktycznie jest warto. Bede miec przynajmniej rozeznanie ze biznes sie opłaca. Co o tym sadzicie?

Witek278
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 21, 2017 10:36 am   

No inwestycje to dobra sprawa. Ale nie zawsze się nam opłaca.
____
http://centrumprasowe.pap...bralismy-polske

Sugutkaa
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 22, 2017 12:36 am   

No bo trzeba dobrze inwestować, wtedy się opłaca.

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 28, 2017 1:30 pm   

Uwazam ze warto inwestowac w siebie i w pracownikow. Jesli ich macie nie tak duzo to warto im od czasu do czasu zaproponowac wspolny wypoczynek. Przykladowo moja firma organizuje coroczne wyjazdy do spa nad morze (w tym roku Grand Lubicz w Ustce byl www.grandlubicz.pl warto przegladnac bo na pewno sa otwarci na grupy) i bylo naprawde cudownie

anetka
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 29, 2017 1:49 pm   

Jeśli ktoś ma trochę większą kasę to warto kupić mieszkanie/a pod najem. Mam mieszkanie w Warszawie i wynajmuję. Rzadko tam zaglądam bo czuwa nad tym predstawiciel firmy per modum ktora zarządza całym osiedlem, ale za to każdego miesiąca zaglądam w konto czy spłynęła kasa za najem. :)

ania4 
Użytkownik

Wysłany: Sob Sty 27, 2018 4:40 pm   

Księgowość swojej firmy prowadzicie przez biuro rachunkowe czy samemu? Teraz tanią opcją jest księgowość online. Tutaj https://wfirma.pl/jpk możecie ją prowadzić i np. wygenerować jednolity plik kontrolny dla swojej firmy. To tania opcja, a na pewno bardzo wygodna. Warto z tego korzystać mając firmę.

anGeLikaa
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 29, 2018 1:40 pm   

Najlepiej chyba inwestować w nowoczesne technologie i innowacyjne aplikacje ;)

szachmat89
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 2:13 pm   

A czy ktoś z was słyszał o systemach http://pirxon.com/pl/czym...automation-rpa/ O robotyzacji mówi się już od dawna. Każdy z nas słyszał o robotach i ma na ich temat jakieś wyobrażenie. Najczęściej w naszej głowie rysuje się obraz maszyny, która wykonuje automatycznie powtarzalne czynności. Roboty przemysłowe są obecnie powszechnie stosowane, np. w przemyśle wytwórczym. Trudno dziś wyobrazić sobie dużą fabrykę nie wykorzystującą rozwiązań automatyzujących pracę. Kiedy mówimy o robotyzacji biurowej to nie mamy na myśli robota przypominającego wyglądem człowieka, który siedzi na jego krześle i wykonuje za niego pracę.

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 6:55 pm   

Niedawno usłyszałam o innym sposobie na inwestowanie, a mianowicie Fast Invest. W skrócie polega to na tym, że inwestujesz w kredyty udzielane innym ludziom. Odsetki i część kapitału spłacana przez kredytobiorców wpływają na Twoje konto. Brzmi ciekawie. Wszystko opisane jest na tej stronie https://www.fastinvest.com/pl.

Odpowiedz do tematu