Forum o marketingu :: W co opłaca się dzisiaj zainwestować?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Sprzedaż i promocja sprzedaży » W co opłaca się dzisiaj zainwestować?

W co opłaca się dzisiaj zainwestować?
Autor Wiadomość

kylia
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 11:43 am   W co opłaca się dzisiaj zainwestować?

Witam
Proszę mi odpowiedzieć na pytanie, w co w dzisiejszych czasach najbardziej opłaca się zainwestować aby pieniądze się zwróciły?

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 10:44 pm   

Cieżko powiedzieć, ale chyba grunty i dzieła sztuki

janusz-to 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 01, 2013 11:16 am   

Zależy jakiego zwrotu szukasz, jeśli szybkiego to będzie ciężko, jeśli jednak myślisz długoterminowe kupuj nieruchomości w czasach kryzysu tj. teraz i sprzedawaj je gdy kryzys się skończy. Zysk gwarantowany!

sloniukm
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 07, 2013 5:10 pm   

Najlepszym sposobem na inwestycje są nieruchomości a potem dochód pasywny z nich. Tak wiec kupujesz i potem wynajmujesz a dochód sam się pomnaża

czesiek.poz
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 08, 2013 1:07 pm   

Trzeba było wczoraj kupić akcje Twittera, w końcu wszedł na giełdę :)

kika1985 
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 09, 2013 12:27 pm   

Inwestować możesz we wszystko...chociażby w swoje wykształcenie, a następnie "zdobyć pracę marzeń", jeśli nie chcesz pracować "dla kogoś", to załóż własną firmę, i zainwestuj w swój talent.

promotor
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 4:36 pm   

Opłaca się zainwestować w wiedzę i nabywanie nowych umiejętności. Większość użytkowników tego forum zajmuje się marketingiem dlatego w celu poszerzenia swojej wiedzy na długie zimowe wieczory mogę polecić tą książkę http://onepress.pl/ksiazk...pala,101psz.htm napisaną przez dwóch doświadczonych trenerów i szkoleniowców kadry menadżerskiej i specjalistów ds. sprzedaży. Wszystkie przykłady opisane w książce oparte zostały na faktach.

nellya
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 1:03 pm   

Moim zdaniem w nieruchomości. My z mężem kupiliśmy mieszkanie, które wynajmujemy. Mieszkanie zostało już prawie całkowicie spłacone, a dochody za wynajem nadal są wysokie.

Grzegorz C. 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 24, 2013 11:02 am   

nellya napisał/a:
Moim zdaniem w nieruchomości. My z mężem kupiliśmy mieszkanie, które wynajmujemy. Mieszkanie zostało już prawie całkowicie spłacone, a dochody za wynajem nadal są wysokie.

Można wiedzieć w jakim mieście ?

malenko
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 24, 2014 8:08 am   

Jeśli chodzi o inwestycję w nowe mieszkanie trzeba mieć naprawdę sporo kasy aby kupić je bez żadnych obciążeń. No chyba, że mamy wkład własny i dobierzemy sobie kredyt...Wtedy można nad czymś takim sobie pomyśleć.
Ewentualnym rozwiązaniem jest dobranie kredytu hipotecznego. To jest dobra strona na której znajduje się kalkulator hipoteczny, za pomocą którego możesz wyliczyć ile będzie CIę kosztowała rata za dane mieszkanie.

Pimedia 
Użytkownik
Dom mediowy

Wysłany: Wto Lut 04, 2014 10:44 am   

Widziałem ostatnio system inwestycji w rynek nieruchomości wykorzystujący kredyty, jest to pewne ryzyko, ale człowiek, który o tym opowiadał - zarabiał na tym od lat. Ja jestem zwolennikiem inwestycji w metale szlachetne.

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 06, 2014 2:05 pm   

Inwestycja w nieruchomości rzeczywiście wydaje się najbardziej korzystna. Dobrze przemyślana zawsze przyniesie korzyści.

http://www.eservice.com.pl/

patrykzielinski
Użytkownik
dochodmarzen.pl/blog

Wysłany: Wto Mar 25, 2014 1:59 pm   

Tak, to prawda. Ostatnio byłem na szkoleniu z nieruchomości i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, aczkolwiek dowiedziałem się jednej, najciekawszej, otóż... Ludzie, którzy tam wykładali nie zarabiają tak ogromnych kwot inwestując w nieruchomości, aczkolwiek na szkoleniach. To daje wiele do myślenia w co zainwestować. Kiedyś ktoś mnie zapytał w co zainwestować, zawsze odpowiadałem, że w siebie, w swoją wiedzę, ale dziś... Warto spojrzeć bliżej na rynek Rosyjski. Zastanów się co mógłbyś nabyć za tanią kwotę i w innym kraju (niekoniecznie w Polsce) sprzedać, to z niesamowitym zyskiem. Pod tym kontem patrzy wiele przedsiębiorców. To tylko taka wskazówka, która z pewnością da wielu osobom do myślenia :)

http://patrykzielinski.pl

Carlos
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 31, 2014 12:48 pm   

Jeżeli osoby prowadzące szkolenia (post wyżej) zarabiają głównie na szkoleniach a nie inwestując w nieruchomości, to jaki jest sens inwestowania w nieruchomości ?

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 17, 2014 10:30 am   

nellya napisał/a:

A gdzie kupiliście? Mnie bardzo przekonuje Trójmiasto, bo często jeżdżę tam do znajmojej, a rynek pierwotny w Sopocie jest na tyle rozwinięty, że można dostać fajne mieszkanie w dobrej cenie. Tylko nie wiem jak z kredytem.

Odpowiedz do tematu