Forum o marketingu :: Czy warto inwestować w Adwords?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Wyszukiwarki » Czy warto inwestować w Adwords?

Czy warto inwestować w Adwords?
Autor Wiadomość

małgosia_myszka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 15, 2015 10:29 am   

To szybki sposób na reklamę, ale i bardzo drogi, bo do tanich to nie należy. Ale warto też zlecić marketing szeptany. To wychodzi taniej, ale jak jest dobrze zrobiony to efekt będzie na pewno. W tym temacie polecam www.mamamarketing.pl

laluna 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 22, 2015 11:45 pm   

Ja bym powiedziała, że zależy dla jakiej branży drogi. Im większa konkurencja, tym droższy. Dopasowanie takiej reklamy w branży o niskiej konkurencji b=gwarantuje, że osobie zainteresowanej wyświetli się bardzo szybko. Takie np. części do maszyn, silników: http://www.technical.pl/o...taper-lock.html

bartekk90 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 03, 2015 2:15 pm   

Kampania w AdWords może być bardzo skuteczna, ale pod warunkiem, że jest prawidłowo skonfigurowana - tutaj http://greenparrot.pl/nasza-oferta/seosem/ zajmują się obsługą kampanii AdWords. Warto połączyć taką kampanią z pozycjonowaniem i marketingiem szeptanym.

typowyhandlarz
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 25, 2016 1:32 pm   

Jeśli chodzi o marketing internetowy to od siebie polecam zarówno pozycjonowanie jak i adwords. Jeśli dobrze to zgramy to są naprawdę dobre efekty :) Od siebie szczerze polecam. Jeśli nie jesteś pewny polecam poczytać artykuły w internecie :)

AngelikaG 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 27, 2016 11:01 am   

Zgadzam się, bardzo dobrze jest łączyć te dwie rzeczy ze sobą - efekty wtedy są jeszcze lepsze!:)

typowyhandlarz napisał/a:
Jeśli chodzi o marketing internetowy to od siebie polecam zarówno pozycjonowanie jak i adwords. Jeśli dobrze to zgramy to są naprawdę dobre efekty :) Od siebie szczerze polecam. Jeśli nie jesteś pewny polecam poczytać artykuły w internecie :)

vix
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 07, 2016 9:02 am   

nie jest to to samo co dobrze wypozycjonowana strona, ale moim zdaniem warto - w końcu zawsze wybieramy strony najwyżej w googlach

SEMan 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 18, 2016 11:23 am   

Jak najbardziej w AdWords warto zainwestować, ale oczywiście tylko dobrze prowadzona i na bieżąco optymalizowana kampania będzie mogła przynosić zyski. Polecam wpis na temat tego, na co przede wszystkim zwrócić uwagę przy ocenie prowadzonej kampanii AdWords. http://roiexperts.pl/blog...mpanii-adwords/

Midzio
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 09, 2017 1:34 pm   Adword jak najbardziej potrzebny

Witaj,

Ja bez dwóch zdań jestem za. Stosowałem różne metody, pozycjonowanie, banerki, e-maile, ale nie ma co gadać, że reklama w AdWords od razu zrobiła robotę, w odróżnieniu do innych metod. Na pozycjonowanie trzeba poczekać, e-maile słaby odzew, a płatna reklama przyniosła mi ruch na stronę (branża budowlana). Także ja polecam, jeżeli nie masz czasu na inne techniki lub chcesz je wspierać.

anulla
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 01, 2017 3:11 pm   

No tak, faktycznie sieć reklamowa Google - AdWordsgroup.pl niesamowicie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Każdy szanujący się biznes powinien z niej korzystać. Ale.. reklama też powinna być różnorodna, nie można zapominać o pozycjonowaniu czy social media

Gruczak
Użytkownik

Wysłany: Nie Cze 11, 2017 12:28 pm   

Warto jest inwestować w Adwords. Skuteczność takiej reklamy zależy w głównej mierze od optymalizacji reklamowanej strony, oraz od optymalizacji samej kampanii.

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 2:01 pm   

Anulla, oprócz sieci reklamowej jest też chociażby sieć wyszukiwania Google 😊 Niewątpliwą zaletą kampanii reklamowych AdWords jest to, że działają one praktycznie od razu i już w pierwszym tygodniu czy też miesiącu reklamy mogą generować dla nas zyski. Niektórzy uważają, że AdWords jest drogie i na tego typu reklamy stać tylko dużych graczy, ale nie mogę zgodzić się z tą opinią, bo przecież w AdWords to my sami wyznaczamy budżet miesięczny, który chcemy przeznaczyć na reklamy. Nie polecam jednak samodzielnego prowadzenia kampanii, bo to wymaga dużej wiedzy, umiejętności i doświadczenia i dużo bardziej opłacalne będzie dla Was przekazanie prowadzenia kampanii agencji lub osobie, która zna się na tym. Wiem to niestety z własnego doświadczenia, bo sam próbowałem swoich sił w prowadzeniu kampanii i również podpisałem umowę z agencją, która przepuściła mój budżet. Aktualnie jestem w trakcie szukania nowej agencji, której zleciłbym prowadzenie kampanii. Jak na razie najbardziej przekonuje mnie ta oferta https://www.semtec.pl/google-adwords/ .

Odpowiedz do tematu