Forum o marketingu :: Jak pozycjonują firmy pozycjonerskie?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Wyszukiwarki » Jak pozycjonują firmy pozycjonerskie?

Jak pozycjonują firmy pozycjonerskie?
Autor Wiadomość

wanka
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 25, 2014 12:05 pm   

Czyli lepiej zlecić napisanie dobrych tekstów a potem te teksty wypełnić linkami? Ile może ich być w tekście i czy mają dotyczyć konkretnych słów?

EACTIVE
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 27, 2014 11:10 am   

wanka napisał/a:
A ostatnio specjaliści piszą, że liczy się dobra treść. To jak to w końcu jest?

@wanka, nie da się zaprzeczyć temu, że wartościowa treść jest istotna. Duży wpływ na skuteczność podejmowanych działań w zakresie pozycjonowania oraz sukcesywne osiąganie celów ma współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami.

Bibi33 
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 01, 2014 6:25 pm   

Przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i tak się zastanawiam, czy w takim razie dobra baza blogów to jest to "coś" w co warto zainwestować? Jestem właśnie na etapie szukania jakiejś firmy w celu wypozycjonowania strony i znalazłam http://sklep.siteseo.pl/ Z tego co się doczytałam to mają ponad 20 prywatnych baz po co najmniej 50 blogów dopasowanych tematycznie. Takie pozycjonowanie wydaje mi się bezpieczne, jak sądzicie?

greencitrin 
Użytkownik
Agencja Reklamowa

Wysłany: Czw Mar 19, 2015 8:28 am   

Niestety to wszystko bardzo dynamicznie się zmienia, również aktualne skuteczne zasady pozycjonowania ulegają zmianie. Działania, które jeszcze rok temu przynosiły korzyści, dzisiaj są już nieaktualne i wręcz niewskazane. W głównej mierze należy skupić się przede wszystkim na stałym generowaniu wartościowej treści na swojej stronie i prowadzeniu działań marketingowych np. w social media. Są to działania, które przyniosą długofalowe efekty i w zasadzie wymagają jedynie dużego nakładu czasu.

marek1245
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 11:06 am   

Ja zawsze korzystam z usług firm pozycjonerskich. Ostatnio znalazłem http://www.agencja-eyedesign.pl/ . Podjąłem nawet z nimi współpracę i muszę stwierdzić, że znają się na rzeczy. Efekty ich prac są niesamowite. Ogólnie polecam nawiązanie współpracy z firmą pozycjonującą strony, gdyż ma się pewność, że pracownicy korzystają z najlepszych i najnowszych metod.

Grzegorz Cz. 
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 22, 2015 3:46 pm   

Nikt z agencji SEO nie zdradzi Ci swoich sekretów :)

biznesowa
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 16, 2015 9:57 am   

Ogólnie żadna z agencji SEO nie zdradzi swoich sposobów na promowanie stron w sieci. Ja od kilku lat współpracuje z nimi https://www.grupa-tense.pl/o-firmie/ i jestem zadowolona z efektów współpracy, dzięki nim strona mojej firmy stała się wreszcie konkurencyjna i widoczna w sieci! Każdemu mogę ich polecić.

małgosia_myszka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 16, 2015 4:00 pm   

Dokładnie tak, tajniki pozycjonowania to szczera tajemnica i nikt Ci nie powie jak to robi. Jeśli jednak chcesz poprawić pozycje tanim kosztem zleć linkowanie - www.mamamarketing.pl

yeti 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 14, 2015 2:27 pm   

Nikt z seo nie zdradzi wszystkich sztuczek bo z tego żyją :) ale warto oddać swoją stronę w ich ręce, jeśli stosują odpowiednie techniki, rzeczywiście pójdziemy w gorę :)

tomek3462
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 10, 2016 6:37 pm   

W pełni zgadzam się z poprzednikiem. Mogę polecić firmę, której usługi pozycjonowania są na bardzo wysokim poziomie. http://itcomputerpartner.pl.

minimaxi
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 21, 2016 2:07 pm   

Jeśli chodzi o pozycjonowanie to mogę polecić człowieka, który robi to dla mnie. Robi to szybko, skutecznie i co najważniejsze tanio. Tanie pozycjonowanie to jest to :) mkondraciuk3@gmail.com - to jego e-mail.

ZielonyGroszek
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 11:13 am   

Większość ma mega niską jakość, dlatego korzystają z różnych programów typu Adder i inne. Po czymś takim masz bana i później musisz się z niego wyciągać lub płacić za wyciągnięcie.

A dobra jakość to dobre teksty, dobre zaplecze i strony partnerskie.

Uore 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 17, 2016 12:49 pm   

Moim zdaniem do momentu jak robisz wszystko ręcznie to bana nie dostaniesz..ale tak jak napisał kolega/żanka wyżej..jak firmy używają automatów to szybko w bana/filtra idzie się złapać.

Caterius
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 27, 2016 2:02 pm   

Takie podstawy można jednak z powodzeniem przeczytać w internecie i z powodzeniem wdrożyć takie rozwiązania na swojej stronie. Nowe, unikalne treści, mapa strony i jej aktualizowanie, linki na dobrych stronach, słowa kluczowe w treści, reklamy AdWrods (nawet z minimalnym budżetem ale żeby chodziły).

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 10, 2017 10:22 am   

Wiesz każda agencja SEO ma wypracowane swoje metody, którymi nie dzieli się z innymi. Ogólnie metody pozycjonowania można podzielić na 3 typy: Black hat SEO, White hat SEO i działania łączące te dwa typy. BHS to nieetyczne sposoby pozycjonowania stron, podczas których stosuje się np. automaty do pozyskiwania nienaturalnych dla wyszukiwarki linków lub optymalizacja strony, podczas której np. ukrywa się niektóre linki, treści, upycha na stronie słowa kluczowe. Metody White hat SEO to etyczne sposoby pozycjonowania strony, dzięki którym znacznie zmniejszasz ryzyko nałożenia ze strony Google kary dla Twojej strony. Możesz o nich poczytać tutaj http://www.safe-seo.pl/et...sluszna-metoda/

Odpowiedz do tematu