Forum o marketingu :: Jak pozycjonują firmy pozycjonerskie?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Wyszukiwarki » Jak pozycjonują firmy pozycjonerskie?

Jak pozycjonują firmy pozycjonerskie?
Autor Wiadomość

Emkaolka0
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 04, 2017 11:33 am   

Mysle podobnie. Ja bym postawiła na pozycjonowanie stron internetowych. Mysle ze to duzo bardziej lepsza forma reklamy, poniewaz teraz kazdy korzysta z interentu a jak z internetu to i z przegladarek. Postawcie wiec na to zeby wyszukiwarki wskazywaly wlasnie wasza firme :)

Gower 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 05, 2017 1:02 am   

przy mniej obleganych frazach można próbować samodzielnie poprawić pozycje. Warto zacząć od kilku artykułów sponsorowanych na tym forum znajdziesz listę takich miejscówek http://forumkaty.pl/polakow-rozmowy/page10.html To bezpieczny i skuteczny sposób. Kolejna zadanie to reklama na forach

Miyagi
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 4:17 pm   Re: Jak pozycjonują firmy pozycjonerskie?

princed napisał/a:
Witajcie!
Możecie mi napisać coś więcej na temat tego, jak pozycjonują firmy i agencje SEO? Jakich oni używają metod, że efekty ich działań są tak bardzo skuteczne?

Ciężko odpowiedzieć konkretnie na tak zadane pytanie. Zależy od agencji SEO, a także strony czy sklepu, który jest pozycjonowany (m.in. branży, konkurencyjności, budżetu czy przyjętej strategii). Zawsze jednak podstawą jest optymalizacja danej witryny.

Jeśli ktoś zastanawia się nad zleceniem pozycjonowania zawsze warto porównać sobie kilka ofert, dopytać o szczegóły i przede wszystkim przeczytać umowę, aby później nie żałować (bo np. umowa jest na 2 lata bez możliwości wypowiedzenia). :wink:

ogi
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 11, 2017 12:56 pm   

Pierwsze o czy myślę w przypadku marketingu internetowego, to działania SEO. Kampanie warto zlecić doświadczonej agencji i ja polecam w tym celu http://fabrykamarketingu.pl/kampanie-sem/ . Generalnie taka kampania SEM skierowana jest do wszystkich tych, którzy posiadają własną stronę internetową lub aplikację mobilną i zależy im na szybkim dotarciu do precyzyjnie określonego klienta.

Odpowiedz do tematu