Forum o marketingu :: Jak znalexc sie w direct answer?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Wyszukiwarki » Jak znalexc sie w direct answer?

Jak znalexc sie w direct answer?
Autor Wiadomość

marcin
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 10:24 am   Jak znalexc sie w direct answer?

Wczesniej na to nie zwracałem uwagi ale ostatnio kolega mi zwrócił na to uwage jak usłyszał że pozycjonuje swojego bloga. Chodzi mi o te direct answer w ramkach, ja osobiście ilekroc czegoś szukałem to to mi wystarczało i juz nie szukalem dalej bo te wyniki są nadzwyczaj trafne. Widze tutaj duzą szanse dla witryny. Wiecie może jak sie pozycjonowac na tą ramke?

ziomek-mateo 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 6:38 pm   

zapomnij, tam jest tylko wikipedia… poza tym ja troche nie rozumiem tego fenomenu bo on wcale nie zwiększa wejść na strone, ludzie sobie przeczytają to co ich interesuje z poziomu wyszukiwarki i wcale nie klikną w twój link

marcin
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 5:14 pm   

Wcale nie tylko wikipedia. są tak samo artykuły na blogach, zwłaszcza takie specjalistyczne jak moje. uważam też ze mam bardziej wartościowe tresci niż niektóre wpisy na wikipedii. chciałbym zawalczyć o direct answer tylko nie wiem jak

SupremumSeo
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 8:32 am   

Nie jest prawdą, że w direct answer, czy - inaczej mówiąc - na pozycji “0” znajdują się tylko hasła z wikipedii. Teoretycznie każdy ma szansę znaleźć się na tym miejscu. Jeżeli, jak twierdzisz, Twoja strona zawiera atrakcyjny i przydatny dla użytkowników content, Twoje szanse na pewno są większe. Jakie działania podjąć, aby starać się o miejsce w direct answer? Treść, którą chcielibyśmy tam widzieć, należy umieścić na stronie w znaczniku <p>. Niech będzie odpowiedniej długości, aby w naturalny sposób wypełniła potencjalną “ramkę”. Url powinien zawierać słowa kluczowe, a same key wordsy powinny być szczegółowe i precyzyjne. Najważniejszy jak zwykle jest wartościowy content. Odnosząc się do wątpliwości @ziomek-mateo, faktycznie jest to jedna z zasadniczych słabości direct answer. Rozwiązanie jest tylko jedno: trzeba stworzyć na tyle wartościową treść, żeby mimo otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, zachęciła internautę do kliknięcia w link i odwiedzenia naszej witryny.

marcin
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 29, 2017 7:53 am   

OK wielkie dizęki za wskazówki

Odpowiedz do tematu