Forum o marketingu :: Pozycjonowanie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Wyszukiwarki » Pozycjonowanie

Pozycjonowanie
Autor Wiadomość

Kondrat78a
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 30, 2016 5:01 pm   

Dokładnie, nie tylko linki zapewnią dziś odpowiednią moc stronie w wyszukiwarkach. Potrzebny jest też skuteczny i sprawdzony audyt strony, pod kątem wykrycia błędów w kodzie.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 30, 2016 5:35 pm   

A to na pewno. W ogóle najlepiej jest to zlecić odpowiednim osobom, a nie na własną rękę.

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Nie Sty 08, 2017 12:51 pm   

Nie tylko linki i audyt ale również odpowiednia optymalizacja strony i tym samym usunięcie wykrytych podczas audytu błędów na stronie. Wielu specjalistów SEO uważa, że odpowiednia optymalizacja strony to połowę sukcesu a kolejna połowa to odpowiednie linki prowadzące do strony. Jestem skłonna zgodzić się z tym stwierdzeniem, bo prowadzę kilka sklepów internetowych, które przez kilka lat ich istnienia nie były kompletnie pozycjonowane i moje działania marketingowe opierały się głównie na reklamach Google Adwords. Sklepy istniały od kilku lat, miałam dobrą ofertę produktów, same unikalne opisy na stronie, ale sklep nie był na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania. Postanowiłam zlecił jednej z firm pozycjonowanie strony, która zaczęła swoje działania od audyty i optymalizacji stron internetowych i już sama optymalizacja podniosła kilkadziesiąt fraz o kilka wyników wyżej w wynikach wyszukiwania. Jednak od jakiegoś czasu nie jestem zadowolona ze współpracy z agencją seo i szukam kolejnej, która przeprowadziłaby optymalizacje stron internetowych, bo w każdym moim sklepie powiększyłam ofertę produktów i na pewno będę miała błędy chociażby w linkowaniu wewnętrznym, metaopisach itp. Myślę o skorzystaniu z tej oferty https://www.semtec.pl/uslugi-seo/optymalizacja/

TomaszTr
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 01, 2017 4:10 pm   

Tak jak ktoś wyżej napisał o drugiej połowie sukcesu, czyli o linkach prowadzących. Zgadzam się z tą opinią. Najlepiej by linki prowadzące do strony były unikalne, czyli takie których nie posiada inna strona.

Kofi
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 03, 2017 11:58 am   

Należy zacząć od tego, że ważne jest określenie branży, a co się z tym wiąże - celów. Gdy już mamy jasno określone cele można myśleć o strategii. Jest na to mnóstwo opcji, można mieszać kilka działań, żeby osiągnąć lepsze efekty. Zlecając to agencji interaktywnej trzeba liczyć się z kosztami i uzbroić się w cierpliwość. Dobrze poprowadzone działania, które nie narażą nas na ban ze strony Google wymagają czasu. Trzeba się odpowiednio przygotować i powoli wdrażać kolejne opcje. Zbyt szybkie wypozycjonowanie strony grozi filtrem. Do tego agencja interaktywna ma narzędzia, które nierzadko są płatne. Nie ma co liczyć na szybkie i tanie pozycjonowanie. Jednak efekty są tego warte, bo często się utrzymują długi czas. Oczywiście, po dotarciu już na dobre pozycje nie należy zaprzestawać działań, tylko je optymalizować - zobaczyć, co przynosi większe efekty, a co należy zmienić i poprawić. Pozycjonowanie jest to niestety ciągła praca, a konkurencja przecież nie śpi.

rodbond 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 17, 2017 3:17 pm   

Pozycjonowanie to najbardziej efektywna reklama w internecie. Ale żeby to przyniosło korzyść trzeba zajmować się nim zawodowo. Do tego mogę polecić studio http://wezom.pl/services/optymalizacja-stron-www z której sam pracuję i zobaczył wyniki na własne oczy

Luqaszekk
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 21, 2017 7:54 am   

Próbuję sam pozycjonować, lecz robię to bardzo ostrożnie. Szczególną uwagę poświęcam pozyskiwaniu linków.

xaero
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 03, 2017 11:55 am   

Ja bym powiedział że linki przychodzące to więcej aniżeli połowa sukcesu.

GimbZ
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 10, 2017 3:19 pm   

Dziś pozycjonowanie bardziej idzie w kierunku wartościowego contentu na stronie.

CzikenM
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 21, 2017 2:08 pm   

Linkowanie z zewnątrz nadal ma silny wpływ na pozycje strony w wyszukiwarkach.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 22, 2017 3:43 pm   

A ja chciałbym zapytać o takie narzędzie jak SEO PR. Słyszeliście o tym? Pytam, bo trochę poczytałem o tym w tym wywiadzie - http://publicrelations.pl...atyjaszczykiem/ i wydaje się bardzo skuteczną metodą pozycjonowania i budowania wizerunku w wyszukiwarce.

GoralLi
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 29, 2017 12:25 pm   

Nie widzę w poście nazwy tego narzędzia :) Chętnie bym się o nim dowiedział.

Kankan
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 22, 2017 12:02 pm   

Nie korzystam z żadnych narzędzi do pozycjonowania. Używam tylko Google Search Console i Google Analytics.

anulla
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 05, 2017 10:54 pm   

To szkoda, bo naprawdę warto przeprowadzać kampanie SEO z Aurora Creation . Dzięki temu masz szansę być bardziej widoczny dla klientów, a jak wiadomo to się przekłada na późniejszą sprzedaż

chrzysztof
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 10, 2017 12:51 pm   

Kankan napisał/a:
Nie korzystam z żadnych narzędzi do pozycjonowania. Używam tylko Google Search Console i Google Analytics.

To znaczy własnie, ze korzystasz z dwóch najważniejszych narzędzi wspomagających pozycjonowanie strony. Bez analizy danych nie możesz określić najlepszej strategii pozycjonowania danej strony www.

Po ostatnich aktualizacjach poza linkowaniem (które nadal jest ważne), bardzo istotna stała się dostępność strony (szczególnie jej szybkość ładowania, dostępność dla urządzeń mobilnych i osób niepełnosprawnych). Jeśli chodzi o pozycjonowanie lokalne bardzo ważne jest też prowadzenie wizytówki Google Moja Firma (Google My Business)

Odpowiedz do tematu