Forum o marketingu :: 4 rzeczy, które musisz wiedzieć o pozycjonowaniu marki

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » 4 rzeczy, które musisz wiedzieć o pozycjonowaniu marki

4 rzeczy, które musisz wiedzieć o pozycjonowaniu marki
Autor Wiadomość

Keyti
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 9:58 am   4 rzeczy, które musisz wiedzieć o pozycjonowaniu marki

"Jeśli masz już gotowy produkt, czas na zbudowanie marki. Pozycjonowanie to nic innego jak zdefiniowanie, do kogo ma ona być kierowana i co powinna sobą reprezentować. Brzmi to prosto, ale jeśli ktoś miał okazję pracować przy tworzeniu marki, to wie, że to najtrudniejsza część zabawy. Bo dobre wstrzelenie się w rynek może być żyłą złota, ale zajęcie złego miejsca może oznaczać nawet drastyczny spadek sprzedaży. Dziś podpowiemy Ci, jak pozycjonować markę na rynku. "

Więcej możesz przeczytać tutaj :)

Blog jest prowadzony przez ekspertów z agencji Bloomnet, którzy swoje doświadczenie wykorzystują zarówno na rodzimym rynku jak i za granicą.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 11:33 am   

Cóż, pozycjonowanie danej domeny to dosyć skomplikowany proces i dlatego między innymi ja korzystam z usług zewnętrznej firmy. Od nich wiem, że miejsce danej strony w wyszukiwarce zależy od szeregu czynników, chociażby tego czy strona posiada wersję na urządzenia mobilne. Jeśli nie, to należy jak najszybciej ją zaprojektować, bo coraz więcej osób przegląda internet za pośrednictwem komórek i smartfonów. Jeśli mogę Wam coś podpowiedzieć, to na tym portalu http://performance360.pl/ znajdziecie garść informacji o marketingu internetowym. Ja przeglądam go na bieżąco.

Matrik12
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 1:46 pm   

Widzę tutaj same przydatne dla mnie akurat w tym momencie informacje. Wielkie dzięki :)

Odpowiedz do tematu