Forum o marketingu :: aka szkole skonczyc by zostac specjalista do spraw marketing

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » aka szkole skonczyc by zostac specjalista do spraw marketing

aka szkole skonczyc by zostac specjalista do spraw marketing
Autor Wiadomość

AdamKonopik 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 1:09 pm   aka szkole skonczyc by zostac specjalista do spraw marketing

Witam jestem w klasie 3 gimnazjum i musze dokonac wyboru szkoly. Interesuje mnie zawod specjalisa do spraw marketingu i tu nasowa sie pytanie do jakiej szkoly pojsc: technikum czy liceum
i w jakim kierunku.
prosze o szybka odpowiedz. :)

gg83
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 9:12 pm   

W pierwszej kolejności trzeba iść do liceum, które uczy kreatywnego myślenia. Z tego co wiem, to na pewno Szkoły Edukacji Innowacyjnej mają nowatorskie metody nauczania. Są tam również zajęcia dla dzieci łódź. Rekrutacja tam właśnie teraz trwa.

teo808 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 10:17 am   

Szkoda że nikt wcześniej chłopcu nie doradzil. Generalnie sa chyba licea profilowane pod kątem marketingu, klasy o jakimś takim rozszerzeniu i dodatkowych przedmiotach z tej branży. Ale tak naprawde i po liceum i po technikum mozna pójść na studia które przygotują do pracy w marketingu i niekoniecznie musi to być marketing i zarządzanie ;)

ajszaa
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 11:17 am   

Teraz najlepiej mieć jakieś konkretne umiejętności i to z nimi startować. Ja skończyłam liceum i poszłam na grafikę w WSE, teraz też prowadzą rekrutację: http://grafika.wse.krakow.pl/rekrutacja/ Jest tam dużo o marketingu, ale z uwzględnieniem też umiejętności obsługi programów graficznych. Myślałam nad wyborem kierunku zarządzanie i marketing na publicznej uczelni, ale przeglądając program studiów i przedmioty stwierdziłam że jest to zbyt ogólne i wiele się tam nie nauczę.

Odpowiedz do tematu