Forum o marketingu :: Bardziej efektywna reklama

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Bardziej efektywna reklama

Bardziej efektywna reklama
Autor Wiadomość

bieniu01
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 27, 2014 7:20 am   Bardziej efektywna reklama

Witam, mam wlasna strone internetowa z materialami dla trenerow tenisa (http://tennisisland.us). Staram sie ja rozreklamowac poprzez youtube (filmiki), facebook (fan page), twitter, newsletter, artykuły na różnych stronach internetowych, działalność na forach tenisowych oraz wykupione kampanie w bing/google lecz ciagle mala liczba osob trafia na moja strone. Czy ktos moze polecic jak lepiej dotrzec do osob, ktore moga byc zainteresowane wejsciem na strone i ewentualnie kupnem dostepu? Dzieki za pomoc

Ireneusz Fudro 
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 28, 2014 10:19 am   

Skoro masz bardzo wąską specjalizację sklepu to dotrzyj do tej bardzo wąskiej grupy osób.
Zaawansowane narzędzia facebooka dają taką możliwość jeśli potrafi się je umiejętnie wykorzystać.

chodzi o to żeby z wręcz snajpersko trafić do Twoje grupy docelowej.
Swoją drogę przydałoby się zrobić drobne zmiany na Twoje stronie by maksymalne wykorzystać każde wejście

Możesz poczytać na ten temat u mnie.

Ireneusz Fudro
www.IreneuszFudro.pl
kontakt@ireneuszfudro.pl

mts 
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 28, 2014 10:47 am   :)

Musisz jeszcze więcej popracować nad tą stroną:

1. Napisz więcej darmowych artykułów, dzięki temu ludzie będą wchodzić z niszowych fraz z google/bing
1a. Zdobędziesz większy autorytet

2. Moim zdaniem dajesz za małą próbkę tego, co ludzie otrzymają po opłaceniu

3. Znajdź kluczowe słowa w twojej niszy
3a. Zoptymalizuj kampanie pod te słowa

Taka moja uwaga: Ludzie uważają, że wszystko w necie jest/powinno być za darmo. Musisz jakoś ich przekonać, że to co oferujesz jest unikatowe...

marketero 
Użytkownik
jedi handlowców

Wysłany: Czw Lip 03, 2014 12:02 pm   

Zacząłeś troszeczkę od złej strony. Najpierw powinieneś skupić się na dobrych tekstach i materiałach i przyzwyczaić do nich ludzi. Dopiero później dodaje się płatności. Chodzi o to żeby ludzie zrozumieli, że nie znajdą tak dobrych treści nigdzie indziej. Dzięki temu wiedzą za co płacą.

redkot
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 24, 2014 5:22 pm   Re

Tak, problemem jest bardzo wąska grupa odbiorców. Pierwszą rzeczą, jaką musisz wykonać jest dotarcie do niej, np. poprzez udzielanie się na tematycznych forach. Dodaj firmę do katalogów branżowych, nawiąż współpracę z właścicielami blogów o podobnej tematyce. Znajdź firmy, które mają podobny profil działalności i skieruj do nich ofertę.

Angelika 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 25, 2014 10:32 am   

Przede wszystkim teksty na stronie są w j. angielskim więc musisz najpierw dokładnie przemyśleć do kogo są kierowane te materiały - nie każdy instruktor tenisa w Polsce biegle włada angielskim (niestety;), więc kierowanie reklamy na Polskę nie będzie tak efektywne jeśli nie dodasz drugiej wersji językowej.
No i pamiętaj, że jakiekolwiek wyniki Twojej promocji niestety nie pojawią się od razu, potrzeba tu duuużo cierpliwości.

WladekOchojski
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 04, 2014 10:52 pm   Re: Bardziej efektywna reklama

bieniu01 napisał/a:
Witam, mam wlasna strone internetowa z materialami dla trenerow tenisa (http://tennisisland.us). Staram sie ja rozreklamowac poprzez youtube (filmiki), facebook (fan page), twitter, newsletter, artykuły na różnych stronach internetowych, działalność na forach tenisowych oraz wykupione kampanie w bing/google lecz ciagle mala liczba osob trafia na moja strone. Czy ktos moze polecic jak lepiej dotrzec do osob, ktore moga byc zainteresowane wejsciem na strone i ewentualnie kupnem dostepu? Dzieki za pomoc

A myślałeś o nawiązywaniu relacji bezpośrednich z Twoją grupą docelową? Mówisz że masz fan page na Facebooku - może warto również zrobić sobie profil biznesowy, na którym będziesz rozmawiał ze swoimi klientami lub partnerami wcześniej ich pozyskując z konkretnych miejsc na Facebooku :) A dodatkowo tak jak pisze Irek możesz do nich snajpersko docierać za pomocą reklamy. Będziesz mieć podwójny efekt i ludzie bardziej się z Tobą oswoją.

Powodzenia :)

Carlos
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 05, 2014 12:42 pm   

Hmm może pomyśl nad dwujęzycznością strony? Popraw trochę grafikę na stronie.... odezwij się do mnie to pomyślimy nad logiem dla Ciebie. Jak coś wygląda źle na wejście to nigdy za to nie zapłacę... estetyka po 1. Fajne te filmiki instruktuażowe, może przed takim filmikiem fajnie zamieścić link do Twojej strony? itp itd

patr9k
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 11, 2014 10:39 am   

Moja strona internetowa dopiero zaczyna się rozwijać została niedawno założona i myśle nad pozycjonowaniem. Kolega znalazł już firmę która mogłaby się tym odpowiednio i rzetelnie zająć a mianowicie ditum z tym że potrzebuje jakiejś informacji na temat » abonamentu stałego « co sądzicie :?: :?:

PIRATELifestyle 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 11:18 am   

Moim zdaniem wszystkie tutaj porady są trafne, ale również chciałbym dodać, że jak na sam początek to starasz się robić za dużo strategii na ras, przez co robisz wszystko i nic naprawdę dobrze. O wiele lepiej jest wybrać 2-3 strategie i je zdominować - zostać mistrzem.

Najlepiej jest wybrać jedną płatną ponieważ żadna inna nie da Ci tak szybkich wręcz natychmiastowych rezultatów. I jedną darmową jak np. pisanie artykułów, YouTube czy Facebook dzięki którym udowodnisz swoją unikalną wartość, ponieważ darmowe strategie przeważnie działają jako marketing atrakcyjny.

juliaw 
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 10, 2014 12:03 pm   

Jeśli chcesz wszystko osiągnąć w krótkim czasie to niech profesjonalna agencja reklamowa Trójmiasto się tym zajmie,
Powinieneś zacząć od dotarcia do grupy docelowej poprzez fora i blogi tematyczne. Zadbaj o wypromowanie swojej strony poprzez pozycjonowanie stron Trójmiasto. Dodatkowo profile w social media Trójmiasto, pamiętaj jednak żeby je aktualizować i dbać o to by był na nim ruch (konkursy). Wykup też reklamę AdWords :cool:

Co do tradycyjnych form, to ulotki :smile:

Klaudia Wroblew 
Użytkownik

Pomogła: 3 razy

Wysłany: Pią Paź 10, 2014 12:29 pm   

Content najważniejszy. Teksty muszą być idealne, jeśli ktoś ma za nie zapłacić i muszą sporo wnosić. Całkowicie się zgadzam z marketero i mts. Czytelnicy musza wiedzieć, że płacą za coś wyjątkowego. Daj im tego większą próbkę, lub na razie zrób swój portal bezpłatny.

Nie oczekuj też od razu kokosów. Na efekty z kampanii, szczególnie tych sieciowych, często trzeba długo czekać :)

awesome_ads 
Użytkownik
awesome_ads

Wysłany: Sro Paź 15, 2014 4:48 pm   

Niestety w internecie jest coraz więcej firm, więc ciężko się wybić. Jest kilka skutecznych strategii marketingowych takich jak adwords, content marketing, czy social media marketing. SEO przynosi jeszcze efekty, ale jest bardzo ryzykowne, łatwo wpaść w filtr. Więc odezwij się do takiej firmy, albo czekaj na efekty swoich prac :) nie od razu Rzym zbudowano

Adam Studziński 
Użytkownik

Wysłany: Sob Lut 14, 2015 12:27 am   Marketing szeptany,kampanie mailingowe, pozycjonowanie oraz

Witam.
Mam odpowiedź na pytanie w jaki sposób skutecznie wypromować firmę.
Odpowiednimi kampaniami mailingowymi, marketingiem szeptanym i banerami reklamowymi.
Ostatnio rozpocząłem współpracę z firmą
http://bluenest.pl/
Ich propozycja kusi nie tylko ceną ale również opiniami klientów

Majka1991 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 18, 2015 12:27 am   

A fajnym pomyslem na reklame jest tez nakręcenie filmu :) moja kuzynka, która otworzyła butik zleciła wykonanie takiego filmu w http://www.imperiafilm.com/ i wyszlo naprawde super. Umiescila na stronce i znacznie to poprawilo jej atrkacyjnosc.

Odpowiedz do tematu