Forum o marketingu :: Co umieścić na billboardzie?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Co umieścić na billboardzie?

Co umieścić na billboardzie?
Autor Wiadomość

m123ek
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 30, 2012 11:03 pm   Co umieścić na billboardzie?

Witam na dniach otwieram myjnie w miescie ok 50 000 ludzi przy jednej z głównych ulic prowadzących do centrum(duzy ruch). Chce postawić billboard na działce z reklamą, konstrukcja będzie miała wymiary 2x3m i znajdowała sie w odległości 40-50m od jezdni. Moim pytaniem jest co umieścić na billboardzie aby przyciągał a nie odstraszał. Myślę, że na pewno tłem a zarazem głównym zdjeciem, będzie własnie zdjecie tej myjni a po lewej stronie np. jakiś tekst ( tez jeszcze nie wiem co dokładniej), zastanawiam się jeszcze nad wkomponowaniem tam fotki jakies ładnej dziewczyny np. z pistoletem od myjki w dłoniach jakoś sexownie ubranej? Prosze o pomoc czy dobrze myśle oraz nakierowanie mnie.

Ps. myjnia bedzie teraz a w ciagu kilku miesiecy chce postawic jeszcze serwis ogumienia.

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 9:56 am   

Sexowna dziewczyna to już bardzo oklepany temat. Ja zdecydowałbym się raczej na przekazaniu pewnych informacji - reklama ma mówić o tym, co robisz ? Myjnia samochodowa.. Gdzie ? namiary typu adres, www, telefon oraz Dlaczego wybrać Ciebie ? Bo tanio, bo są gratisy, bo najlepsze maszyny itd.

Zdjęcie jako tło jest dobrym pomysłem o ile nie jest za pstrokate i nie będzie odciągało uwagi od tekstu.

szafy meble kuchenne pruszków warszawa

robearthp 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 13, 2012 7:58 am   

Reklama powinna nie tylko informować powinna przyciągnąć uwagę. Ze względu na grupę klientów, którymi są kierowcy, przeważnie mężczyźni, umieszczenie na banerze seksownej dziewczyny nie wydaje mi się głupim pomysłem. Oczywiście powinna znajdować się na nim jakaś informacja zachęcająca do skorzystania z usług. Proponuje również w przypadku lokalizacji przy drodze obwiesić ogrodzenie banerami .
Zapraszam do skorzystania z usług Xland Agencja Marketingowa, zapraszam na stronę Banery Poznań

Arek1979 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 24, 2013 1:42 pm   

Hmmm.. użycie kobiety na bilbordzie może faktycznie być dobrym pomysłem, aczkolwiek nie jestem pewny czy nie jest to oklepane?
Moim zdaniem powinieneś przede wszystkim zaznaczyć jakoś, że masz na prawdę atrakcyjne ceny oraz fachową obsługę. Mężczyźni przeważnie bardzo dbają o swoje pojazdy dlatego to będzie dla nich kluczowym wyznacznikiem.
Może dobrym rozwiązaniem byłoby na bilbordzie umieszczenie oprócz zdjęcia Twojej myjni, również fachowej obsługi, którą by klient/odbiorca mógł obdarzyć zaufaniem :)

dante99
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 30, 2013 3:53 pm   

Nie, kobiet nie powinno się uzywać na bilboardzie. Przynajmniej nie w bieliźnie... to już wcale nie działa. Home.pl tak pamiętam reklamował się/reklamuje... ale mi się to nie podoba.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 1:07 pm   

Bilbord powinien być bardziej informacyjny niż kontrowersyjny. Jakieś dane firmy, zachęta. Pokazanie jakie ma się wyposażenie etc.

marinerko 
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 18, 2017 1:04 pm   

Moim zdaniem jedyną szansę ma teraz jakiś chwytliwy, zapadający w pamięć slang...

Odpowiedz do tematu