Forum o marketingu :: dobra reklam

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » dobra reklam

dobra reklam
Autor Wiadomość

Kukusia7 
Użytkownik
Kukusia7

Wysłany: Nie Cze 26, 2016 12:46 am   

Jeśli interesuje Cię pozyskiwanie nowych klientów, a także podtrzymać kontakt z obecnymi to polecam usługi firmy SeoFuture. Są oni jedną z najlepszych firm na rynku, które specjalizują się w e-marketingu. Oferują również promowanie Twojej strony poprzez Adword , dzięki czemu z łatwością przyciągniesz odbiorcę. Jeśli planujesz stworzenie sklepu internetowego to również tylko SeoFuture!

https://seofuture.pl/adwords

rachelka
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 24, 2016 1:28 pm   

pozyskanie nowych klientów=udział w targach branżowych. Czytałam ostatnio taki artykuł w którym było napisane, że teraz jest moda na imprezy tego typu. Na jesień jest wysyp takich eventów w Krakowie w EXPO oczywiście. Osobiście wybieram się na targi Maintenance czyli międzynarodowe targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 30, 2016 12:56 am   

Może samoprzylepne etykiety?

danielpl 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 30, 2016 11:17 am   

Dobra reklama to krótka reklama. Odbiorca ma mało czasu wiec trzeba przekazać jak najwięcej w krótkim czasie.

ravel
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 31, 2016 6:05 pm   

Dobra reklama to według mnie reklama internetowa, jest chyba najskuteczniejsza. Poza tym trzeba zadbać też o komunikację z klientem, która jest bardzo istotna z punktu widzenia tworzenia tworzenia trwałych relacji. Sprawdźcie sobie https://serwersms.pl - firma oferuje system do wysyłki smsów, jest to rozwiązanie zautomatyzowane, daje dużo możliwości. Platforma jest intuicyjna, jeżeli chodzi i techniczne sprawy, to każdy klient otrzymuje wsparcie indywidualnego doradcy. Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę takie działania, bo to nowoczesna forma promocji.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 31, 2016 8:36 pm   

Wiecie może gdzie można kupić dobre naklejki na puszki? Mogą być aplikowane na mokro lub samoprzylepne

gmertak
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 2:50 am   

Zgadzam się, że krótka i rzeczowwa reklama jest dobrym wyjściem

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 18, 2017 10:01 am   reklama

Ja osobiście jako metodę reklamy swojej firmy wybrałem kalendarz a dokładnie kalendarz trójdzielny. Do produkcji kalendarzy wybrałem firmę http://www.viperprint.pl/produkt/KTR100
Wszystko odbyło się bardzo szybko i sprawnie a kalendarze są jedyne w swoim rodzaju. Mogę śmiało polecić firmę każdemu kto szuka pomysłu na reklamę.

gopro
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 01, 2017 12:40 pm   

proponuję skorzystanie z usług profesjonalnej agencji
zobacz

martxxxx
Użytkownik

Wysłany: Nie Mar 05, 2017 10:57 am   

Ogólnie firm reklamowych jest dużo, najlepiej wybrać firmę lokalną anie dużą. Lepsze traktowani eklienta.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 12:51 pm   Reklama

Dla mnie dobra reklama musi od razu zwracać uwagę klienta i go angażować. Jeśli potencjalny klient "wejdzie" w reklamę, zainteresuje się reklamowanym przedmiotem i będzie szukał informacji o nim w necie, to mamy połowę sukcesu. Ja pracuję w branży farmaceutycznej i mogę Wam napisać, że wypromowanie leku to naprawdę trudna sprawa. Moja firma współpracuję z wyspecjalizowaną agencją w tym sektorze marketingu - http://wpahealth.pl/marketing-farmaceutyczny/. Przeprowadzili dotychczas dla nas dwie kampanie i z obu jesteśmy zadowoleni. Stworzyli nam blog i portal o zdrowiu, który po roku funkcjonowania ma 12 000 UU. Jest moc!

kempes
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 2:33 pm   

Dobra reklama to google adwords bo płacisz za wejścia na stronę, czyli moment w którym masz klienta i tylko od Ciebie zależy czy spełnisz jego oczekiwania czy nie.

zuzia123 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:43 am   

To zależy od rodzaju prowadzonej działalności. Może Ci się jednak przydać drukarka pięciokolorowa, przy pomocy której można wydrukować fantastyczne materiały promocyjne. O jej zastosowaniu (w branży gastronomicznej) można przeczytać pod adresem: http://drukwfirmie.pl/478...orowa-i-neonowa.

ergo 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 5:54 pm   reklama

mi się osobiście podoba rozwiązanie z reklamą na poręczahc w autobusie, ogólnie w środkach komunikacji miejskiej chcac niechcac- rozgladasz sie dookoła

michalzbyszko 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 9:31 am   

Moim zdaniem dobrym sposobem na reklamę, o którym często nikt nie pamięta jest uczestnictwo w targach lub organizacja własnego. Ważne żeby nasze stanowisko rzucało się w oczy i wyróżniało wśród innych. Można przy okazji rozdać potencjalnym klientom gadżety.

Odpowiedz do tematu