Forum o marketingu :: dobra reklam

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » dobra reklam

dobra reklam
Autor Wiadomość

tatko 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 5:13 pm   dobra reklam

http://plikomania.blogspo...ce75fdd0c8166e3

pawel_876 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 26, 2012 9:25 pm   

Dobra reklama to taka, którą odbierze jak najwięcej klientów. Dobry program do pozycjonowania, którym sami możemy zarządzać może pomóc. Mnie pomógł program Adder8, więc innym także może. Strona jest częściej odwiedzana, ruch na stronie jest większy.

Kinga
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 1:27 pm   PKO BP i Szymon Majewski

proszę™ o wypełnienie ankiety dotyczącej kampanii reklamowej PKO BP z udział‚em Szymona Majewskiego, ankieta stanowi część mojej pracy na temat rebrandingu PKO BP (jeżeli tak to można nazwać), link:

http://www.ankietka.pl/an...ecznosc-kamp...

wypełnienia ankiety nie potrwa dłużej niż 5 minut

dziękuje

luk20
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 10:59 pm   

A ja osobiście polecam przeprowadzenie kampanii reklamowej przez profesjonalistów. Zapraszam na http://www.biztarget.pl/

charlotte1991
Użytkownik

Wysłany: Sob Maj 18, 2013 5:37 pm   Analityka internetowa

Świetnym wsparciem w prowadzeniu internetowego biznes jest Analityka Internetowa prowadzona przez Web Metrics profesjonalne i rzetelne źródło informacji na temat analityki internetowej.

ajszaa
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 15, 2013 1:57 pm   

W kampanii reklamowej sprawdza się crowdsourcing który oznacza bezpośrednie zaangażowanie ludzi w kampanię reklamową firmy. Tradycyjna reklama już nie wystarczy, zwłaszcza w dobie serwisów społecznościowych.

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 17, 2013 8:23 am   

Wszytko zmienia się z czasem, obecnie mamy społeczeństwo tzw. "świadomych konsumentów". Nie wystarczy zrobi reklamę która zachwala dany produkt, reklama to tylko wstęp do zakupu, bardzo ważna jest również obsługa poza zakupowa.

Marketorun 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lip 21, 2013 1:27 pm   

Dobra reklama to taka, która przysparza nam nowych klientów, tylko taką reklamę powinno się stosować, a skąd pewność która takową jest? A no właśnie, trzeba testować, bo to że dla znajomego, który prowadzi biznes najlepszą reklamą są ulotki reklamowe bo prowadzi pizzerię to nie oznacza, że ekskluzywna restauracja będzie też miała korzyści z takiej reklamy - raczej nie.

Więc nie ma co szukać najlepszej formy reklamy, trzeba próbować i analizować, czy dana kampania była na plus czy minus i na podstawie wyników wyciągać wnioski na przyszłość.

Marczak
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:16 am   

Kluczem do sukcesu jest opracowanie konkretnej grupy docelowej i następnie skonstruowanie działań promocyjnych stricte pod ich wymagania, zainteresowania, nawyki.

Lepiej trochę mniejszy zasięg ale konkretnie, niż do wszystkich, czyli do nikogo ;) .

stanimir
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 26, 2013 2:06 pm   

Ja postawiłem tylko na pozycjonowanie. Ja na razie nie mogę narzekać na ruch na stronie. Po pozycje dba SEO Venture
Zmianę algorytmu przeszliśmy suchą stopą. Oby tak dalej :)

ToAction 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 08, 2013 8:18 pm   

stanimir, dobrze widoczna firma w wyszukiwarce to podstawa. Mówisz, że nie narzekasz na ruch? ale nie o to przecież chodzi - ten ruch przekłada się na konwersję - to jest najważniejsze. Analizujesz to?
stanimir napisał/a:
Zmianę algorytmu przeszliśmy suchą stopą

Ciekawe określenie :mrgreen:

kajzer8
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 04, 2013 10:52 am   

I tak najlepiej pozycjonowaniem zająć się samemu, bo dokładnie wiemy w która stronę chcemy popchnąć naszą stronę. A czarna magia to przecież nie jest, chyba że zapuścimy się w zakątki ulicy zwanej czarnym kapeluszem.

walczi 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 13, 2013 1:39 am   dobra reklama

żeby móc stworzyć dobra reklamę trzeba mieć o tym jakies pojęcie. Ja na poczatek proponuje zapoznanie się z wdrożeniem GA,to pomaga przy reklamach.

sloniukm
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 07, 2013 3:01 pm   

Wyodrębnienie grupy docelowej jest największym problemem. Źle dobrana grupa to strata czasu oraz pieniędzy.

czesiek.poz
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 08, 2013 1:03 pm   

Widzę że tu taki konkretny "product placement" :) Prawie każdy jakimś linkiem zarzuca.

Odpowiedz do tematu