Forum o marketingu :: Jak reklamować nowo powstałą firmę?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Jak reklamować nowo powstałą firmę?

Jak reklamować nowo powstałą firmę?
Autor Wiadomość

Ulina 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 02, 2017 12:05 am   

....
Ostatnio zmieniony przez Ulina Sob Sie 05, 2017 9:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  

monika_warszawa
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 02, 2017 11:09 am   

jeśli chodzi o salony kosmetyczne to systemy rezerwacji są na pewno innowacyjną forma reklamy i pozyskania nowych klientów. ja akurat znam ten https://mwizyta.pl/portal2/ i działa naprawdę fajnie

Ulina 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 02, 2017 3:36 pm   

Ja postawiłam na swój własny sklep internetowy magento z Aurora Creation . Wybrałam najlepszą platformę e-commerce, która zapewni mi odpowiedni hosting, całodobowe wsparcie oraz odpowiednie oprogramowanie do zarządzania sklepem.

Farmek
Użytkownik

Wysłany: Sob Sie 05, 2017 9:11 pm   ...

Zacznij od pozycjonowania strony firmowej - to już ze sobą niesie wielkie korzyści - firma staje się widoczna w sieci przez co pozyskuje grono potencjalnych klientów. Oczywiście najlepiej jeśli zlecisz takie działania profesjonalnej agencji. Jak wybrać odpowiednią firmę do tego dowiesz się z tego artykułu http://nf.pl/przedsiebior...-seo,,56309,219 .

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 07, 2017 9:02 am   Nie tylko internet

Oczywiście, o działaniach w internecie nie należy zapominać, ale warto również pamiętać o tradycyjnych sposobach reklamy. Ulotki wbrew przepowiedniom wielu "proroków" wcale nie odeszły do lamusa, a wciąż trzymają się mocno. Moim zdaniem jeśli przedsiębiorca zamierza reklamować się za pomocą ulotek, to powinien zwracać uwagę na to, aby ulotki trafiały do grupy docelowej. Ja ulotki rozdaję przeważnie podczas targów branżowych, jakbyście byli zainteresowani, to polecam tę drukarnię - https://www.viperprint.pl/produkt/ulotki/UL044. Rzetelna i profesjonalna firma.

Joanna122
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 11:24 am   Re: Jak reklamować nowo powstałą firmę?

pol3 napisał/a:
A może ktoś z Was posiada jakieś sprawdzone sposoby na promocję swojej własnej, nowo powstałej firmy o której jeszcze cicho na rynku i w internecie też nie ma za wiele informacji?

Polecam agencję interaktywną SOLV. W łatwy i efektywny sposób zwiększają liczbę potencjalnych klientów. Na początku byłam sceptycznie nastawiona bo marketing w internecie do mnie nie przemawiał ale teraz szczerze mogę polecić. Liczba osób odwiedzających stronę natychmiast wzrosła.

maciejzak 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 8:12 pm   :)

Jako, że wszystko jest teraz w sieci najlepsza i najskuteczniejsza reklama to reklama w internie.
Ostatnio zmieniony przez maciejzak Czw Sie 24, 2017 10:51 am, w całości zmieniany 1 raz  

mad 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 12:36 pm   

Myśl globalnie, działaj lokalnie, że tak powiem ;) Najpierw warto postarać się o klienta lokalnego zanim uderzymy dalej, bo to po prostu gwarancja bezpieczeństwa.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 18, 2017 3:03 pm   

Hosting + domenę weź w Hekko.
Wystarczy, będzie działać ok, a pamiętaj, że niezawodny hosting ma kluczowe znaczenie dla google i wizerunku. Bo jak ocenisz sklep, które nie działa? Raczej prędko do niego nie wrócisz.

norgatan867
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 11, 2017 9:16 pm   

Zadbaj o rzetelność firmy. Certyfikaty - http://top-firma.pl/ pozwalają pozyskać więcej klientów. Na pewno sklepy i inne przedsiębiorstwa, które cieszą się uznaną marką mają więcej ruchu ze względu na zaufanie.

Emkaolka0
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 12, 2017 11:32 am   

Działania z zakresu SEO i SEM powinny was najbardziej interesować. Są to bardzo mierzalne formy reklamy i możecie dobrze kontrolować ile wydać na reklamę, choć z tymi wydatkami to już może bliżej do SEM. Jeżeli prowadzicie swój biznes to wręcz musicie postawić na taką reklamę. Polecam wynająć agencje, jak moja znajoma, ona wynajęła Fox Strategy - pozycjonowanie stron wrocław i mogła spokojnie skupić się na swojej pracy

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 11:05 pm   

My od razu zaczęliśmy współpracowac z agencją reklamową: http://www.blho.pl/ i to był bardzo dobry krok

biko 
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 11:40 pm   

Moje zdanie jest takie, że warto inwestować w gadżety z nadrukiem. W ten sposób można oswoić potencjalnych klientów z marką i przede wszystkim się wypromować. Jest to naprawdę dobre rozwiązanie, które sprawdza się od lat.

cypisek 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 19, 2017 5:45 pm   

Jeśli chcecie dobrze graficznie wypromować markę polecam zrobić wizualizacja marki bardzo szczegółowo w dobrej firmie. Takie działania sprawią że produkt będzie kojarzony, że będzie widoczny na tle innych. Takie działania marketingowe muszą byś solidnie przygotowane, ponieważ pierwsze wrażenie jest najlepsze i najważniejsze.

Sonia89 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 19, 2017 6:08 pm   

Ja proponuję zgłosić się do firmy reklamowej. Oni zrobią to profesjonalnie.

Odpowiedz do tematu