Forum o marketingu :: Jaka dobra drukarnia?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Jaka dobra drukarnia?

Jaka dobra drukarnia?
Autor Wiadomość

DobryJan 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 28, 2014 10:03 am   Jaka dobra drukarnia?

Szukam drukarni, w której mógłbym zamówić materiały reklamowe, także te mniej typowe. Możecie coś polecić? Zależy mi na rzetelnym wykonaniu i dobrej jakości materiałach. na kilku firmach już się przejechałem, więc teraz wolę kogoś z polecenia.

bek
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 28, 2014 11:50 am   

Zgadzam się z Tobą. Naprawdę ciężko jest znaleźć porządną drukarnię. Zwykle albo ceny są wysokie albo jakość wydruku niska.
Sam od jakiegoś czasu materiały reklamowe do firmy zamawiam w Openprincie. Tutaj jest strona drukarni:
http://www.openprint.pl/ - możesz zapoznać się z ofertą. Jakość wydruków bardzo dobra, ceny nie są wysokie. Jeśli zamawiasz większymi partiami to zawsze możesz wynegocjować dodatkowy rabat.

kamiiil 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 16, 2014 1:03 pm   

Najlepiej jak będziesz sprawdzać ceny wsztkich drukarnii po kolei. Z regóły mają je podane na swojej stronie. Możesz też po prstu powysyłać zapytania ofertowe do poszczególnych firm. Z innych firm np. na pixbook możesz zamówić kalendarze według własnego projektu.

101market.pl 
Użytkownik
Reklama i Marketing

Wysłany: Sro Gru 17, 2014 12:26 pm   Zapraszamy do składania zapytań :)

Co robimy:

Specjalizujemy się w produkcji oraz projektowaniu toreb reklamowych, kalendarzy oraz notesów.
Zajmujemy się również drukiem offsetowym.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: 101market.pl

Stosujemy szeroki asortyment materiałów, wykończeń oraz uszlachetnień, aby wasze produkty reklamowe były tak wyjątkowe jak wasza firma. Świetnie radzimy sobie przy realizacji wymagających oraz wyjątkowych zleceń.

Działamy na terenie całej Polski :)

101market.pl

Gotowy baner zamów bez wychodzenia z domu torby reklamowe.jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 234.48 KB

mts 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 05, 2015 7:08 pm   

Chroma jest dobra.
Jakbyś był z warszawy to oczywiście zaprosiłbym Cię do siebie :D

wanka
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 14, 2015 3:53 pm   

Podaj adres do siebie. Może się przydać na przyszłość.

Gabriela 
Użytkownik
Gabriela

Wysłany: Sro Sty 28, 2015 10:43 pm   Re: Jaka dobra drukarnia?

:oops:

mts 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 01, 2015 12:40 pm   :)

Techprint
Grójecka 43
Telefon 695***248***237 - krzysztof
W drukarni jestem ja albo krzysiek janiszewski albo malwina

okazik
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 7:07 pm   

Ja może zacznę trochę z innej beczki odnośnie cen w drukarniach. Nie sugeruj się cenami przy wyborze drukarni, tzn. nie mam na myśli tego żebyś wybierał najdroższą ale niech cena będzie dla ciebie ostatnim wyznacznikiem decydującym o wyborze danej oferty. To dlatego że właśnie najczęściej te najtańsze drukarnie drukują najgorzej. Sam muszę się przyznać że początkowo gdy zamawiałem coś w drukarniach zawsze brałem pod uwagę cenę i w większości przypadków byłem zawiedziony bo jakość delikatnie mówiąc była słaba. Tylko kilkukrotnie zdarzyło się że coś było faktycznie tanie i dobre jednocześnie. Ja wychodzę z założenia że przede wszystkim druk ma być dobrej jakości a dopiero potem staram się znaleźć dla niego dobrą cenę dlatego wystrzegam się jakiś nowych firm i drukuję tylko w sprawdzonych drukarniach. Osobiście polecam wybór drukarni gdzieś z twoich okolic gdzie właśnie będziesz miał możliwość zapoznać się z jakością druku. Jeśli takiej nie ma, z internetowych mogę polecić drukon.pl bo sam tam zamawiam i mają ponadto bardzo atrakcyjne ceny.

Janker65
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 9:04 am   

Znacie jakąś profesjonalną drukarnia w Poznaniu do drukowania ulotek reklamowych ? :)
Ostatnio zmieniony przez Janker65 Czw Sty 14, 2016 1:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Kinborter 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 09, 2015 8:58 am   

Ja mogę zaproponować firmę StarCo - druk na zamówienie w łodzi polecam ją z resztą z czystym sumieniem. Zawsze zamawiam tam swoje nadruki, wykonane są rzetelnie, przede wszystkim są bardzo trwałe co jest najważniejsze. Nie niszczą się tak szybko co powoduje, że logo utrzymuje się dłużej na materiale. Jeśli ktoś szuka takiej firmy to polecam, ja jestem stałym klientem i nie mam zamiaru rezygnować z usług.

małgosia_myszka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 09, 2015 4:07 pm   

Najlepiej porównać ceny, bo technicznie to raczej wszystkie są już do siebie zbliżone.

Zax88
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 19, 2015 1:11 pm   

Z czystym sumieniem polecam http://pretende.pl/oferta/drukarnia/ zrealizowali zamówienie szybko i był dobry kontakt z nimi

majuniaa28 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 8:12 am   

Możesz sprawdzić co mają w tej ofercie - http://krakowskiereklamy....-swietlne.html# . Wydaje mi się, że takie banery czy litery przestrzenne to chyba dobry materiał reklamowy.

nasza
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 23, 2016 10:53 am   

Zobaczcie sobie drukarnię APLA - http://www.apla.eu/oferta...ch-nietypowych/ - oni drukują na wszelkiego rodzaju materiałach, wykonują nietoksyczne, nieszkodliwe dla zdrowia nadruki. Mają w ofercie druk ekologiczny, prezentacyjni i wielkoformatowy, zajmują się produkcją wszelkiego rodzaju reklam i materiałów promocyjnych.

Odpowiedz do tematu