Forum o marketingu :: Jakie gadżety warto zamówić?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Jakie gadżety warto zamówić?

Jakie gadżety warto zamówić?
Autor Wiadomość

DobryJan 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 04, 2016 1:17 pm   

Gadżety reklamowe dobierzcie z głową do profilu firmy. Poza tym czasami warto jest zainwestować w coś porzadniejszego ale w coś co bardziej zainteresuje klienta oraz być może skłoni go do skorzystania z naszych usług....

Sugeruję wziąć pod uwagę taki pendrive z nadrukiem: http://www.polastudio.pl/...amieci-usb.html - w przypadku zamówienia wiekszej ilości cena nie jest wysoka.

Z doświadczenia wiem,że jest to jeden z bardziej pożądanych gadżetów.

Duplexx
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 15, 2016 8:44 am   

Witam potrzebny mi jest jakiś producent toreb reklamowych rzetelny czy możecie kogoś polecić? Zależy mi na czasie z góry dzięki za pomoc!

maximalnyi
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 21, 2017 12:34 am   

tu usbprezent.pl jest fajny wybór pendrivów

reklamowy
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 21, 2017 9:41 am   

Kalendarze - czy to ścienne lub książkowe - oczywiście z personalizacją i indywidualnym projektem

producent terminarzy dziennych

wolter
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 23, 2017 4:07 pm   Gadżety reklamowe

Ja zbytnio nie szarżuję z gadżetami, nie pozwala na to budżet firmowy. Ale od czasu do czasu, czemu nie? Zwłaszcza podczas targów branżowych gadżety w rodzaju kalendarzy, ulotek, wizytówek sprawdzają się idealnie. Ja zazwyczaj zamawiam takie rzeczy w drukarni internetowej drukarniaonline.pl. Profesjonalni, wszystkie materiały zawsze przygotowują na tip top. Dwa miesiące temu z myślą o naszych kontrahentach zamówiłem u nich kalendarze biurowe - https://www.drukarniaonli...ndarze-biurkowe. To niewielki, a miły upominek dla partnera biznesowego, polecam.

olektolek098
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 12, 2017 9:02 pm   

Z gadżetów firmowych warto zainwestować tylko w długopisy, bo są one najbardziej funkcjonalne. Lepiej w to miejsce włożyć pieniądze w komputeryzację przedsiębiorstwa, żeby funkcjonowało ono sprawniej i efektywniej. Kliknij, żeby od razu zacząć unowocześniać swoją firmę.

gg83
Użytkownik

Wysłany: Nie Maj 14, 2017 8:02 pm   

Najlepiej zainwestować w plecaki reklamowe z logo firmy czy też hasłem reklamowym, z którym chcemy być kojarzeni. Jest to świetne i praktyczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Tutaj http://www.fanatycydruku.pl znajdziecie ciekawą ofertę w tym zakresie.

MonikaR7 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 2:21 pm   

Jeżeli chodzi o gadżety to myślę, że warto wybierać bardzo rozsądnie, bo większość ląduje w koszu, najlepsze są te, które klient będzie używał. Osobiście stawiam na penrive-y z nadrukiem, raczej mało kto nim pogardzi. Dzięki temu że technologia się bardzo szybko rozwija, te urządzonka są bardzo tanie.

samantamulek 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 2:05 pm   

Ja zawsze lubiłam jak w firmach/biurach były krówki, teraz sama w swojej firmie je posiadam. Jednak nie jestem przekonana co do ich efektywności. Przyjdzie klient, weźmie krówki, zje i tyle.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 10:32 am   

A myślałeś może o smyczach z nadrukiem . Tania i ciekawa opcja moim zdaniem.

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 1:44 pm   

Trzeba zainwestować w dobrą reklamę lub gadżety reklamowe. Wszystko zależy od tego jaki masz budżet na rozreklamowanie swojej firmy. Jeżeli chcesz postawić na gadżety reklamowe to ja polecałabym Ci takie pokrowce http://www.izisport.pl/ bo mają bardzo dobre ceny i ciekawą ofertę. Myślę, że Ci się spodoba i wybierzesz coś ciekawego :)

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 2:33 pm   

Może szyldy reklamowe wewnętrzne spełnią twoje oczekiwania, dawno nie widziałem takiego rozwiązania, a z tego co się orientuję na rynku to najbardziej ludzi przyciągają rzeczy, których jeszcze nie wiedzieli

CezaryDyszka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 1:20 pm   

Czy jest ktoś na tym forum kto potrafi napisać które gadżety tak naprawdę się sprawdzają, które są najlepsze. Bo z tego co państwo piszą, to wychodzi na to, że wszystkie, ale jakoś nie mogę w to za bardzo uwierzyć.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 1:24 pm   

Oczywiście, że bombonierki reklamowe, kto przecież nie lubi słodkości ??

justyna86 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 21, 2017 11:22 am   

Kubki reklamowe to jedna z najlepszych form reklamy. Kubki są przedmiotem codziennego użytku. Różnorodność form, wielkość, kolor zależne są od indywidualnych potrzeb klienta.
Polecam firmę Winners, proponują kubki reklamowe z możliwością wykorzystania dowolnej powierzchni nadruku, poza tym są bardzo solidną, profesjonalną firmą.
www.winners-gadzety.pl

Odpowiedz do tematu