Forum o marketingu :: Konferencja jako narzędzie reklamy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Konferencja jako narzędzie reklamy

Konferencja jako narzędzie reklamy
Autor Wiadomość

ajszaa
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 07, 2017 3:11 pm   

Na dużych konferencjach polecam zainwestować w telebim wynajem. Na pewno prezentowana na nim oferta firmy będzie wtedy bardzo widoczna i każdy zwróci na nią uwagę.

KarinaM
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 25, 2017 5:14 pm   

Jeśli wiemy jak profesjonalnie zorganizować takie wydarzenia, to według mnie to jak najbardziej dobry pomysł. Jest naprawdę wiele świetnych miejsc idealnie przygotowanych na konferencje na większą lub mniejszą liczbę osób. Ja mogę polecić sale konferencyjne w Lublinie w hotelu Huzar, warto dowiedzieć się więcej o tym miejscu, bo według mnie jest jednym z lepszych i bardzo dobrze przygotowanym na szkolenia i konferencje.

hubertowy 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 26, 2017 12:59 pm   

A na takiej konferencji fajnie rozdawać napój izotoniczny z firmy Freshdrink.pl z logiem własnym każdemu uczestnikowi. To będzie dodatkowa forma reklamy :)

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 28, 2017 11:40 am   oprawa konferencji

Ja po czasie wracam z paroma przemyśleniami i wiem jedno- konferencja jako narzędzie reklamy sprawdza się jak najbardziej, każdą kolejną uzupełniamy jakimś nowym elementem i oprawę florystyczną nam ostatnio http://www.dcpremium.pl/ świetną zrobiło chociażby- do tego na pewno akurat jeszcze wrócimy bo gościom bardzo się spodobało

user88
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 02, 2017 7:00 pm   

My organizowaliśmy konferencję firmową w hotelu best western efekt express w krakowie. Mają tam aż 6 sal konferencyjnych i jest w czym wybierać. Sale są w pełni multimedialne i dobrze wyposażone.

sossi 
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 11, 2017 4:38 pm   

Myślę, że jest to jakieś rozwiązanie. Sporo osób decyduje się na konferencję. W tym wszystkim nie można zapomnieć o profesjonalizmie. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca na konferencję to ja polecam Ci ten https://www.hotelponiatowski.pl/ hotel. Mają super ofertę i myślę, że Ci się spodoba :)

joola 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 6:49 am   

Na takiej konferencji nie powinno też zabraknąć krzeseł reklamowych np z logo firmy czy zdjęciem głównego produktu ( wszystko w zależności od tematyki i branży ). Ciekawą ofertę na tego typu gadżety reklamowe znajdziecie w firmie Inventini http://inventini.com/sied...esla-reklamowe/. Wszystkie zlecenia realizowane są według wytycznych klientów - jedynym ograniczeniem jest więc tylko i wyłącznie wyobraźnia właściciela firmy :)

waldekcv 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 2:55 pm   :)

Webinar będzie fajną formą konferencji. Nie każdy ma czas uczestniczyć w niej fizycznie lub w całości uczestniczyć. Dobrze jest też zastosować gadżety promocyjne na koniec.

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 20, 2017 3:35 pm   

Polecam taką formę marketingu, ale pamiętajcie, żeby wybrać jakieś atrakcyjne miejsce dla potencjalnych klientów. W zeszłym roku robiliśmy taką reklamową konferencję w hotelu Grand Lubicz w Ustce w wysokim sezonie i zachęcaliśmy gości tamtejszym pysznym jedzeniem i możliwością skorzystania ze spa - efekt wiadomo - gwarantowany :)

Odpowiedz do tematu