Forum o marketingu :: koszulki reklamowe na eventach

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » koszulki reklamowe na eventach

koszulki reklamowe na eventach
Autor Wiadomość

DobryJan 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 21, 2015 2:24 pm   koszulki reklamowe na eventach

Czy rozdawanie koszulek reklamowych na eventach to dobry pomysł na promocję? Ktoś próbował?

małgosia_myszka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 22, 2015 1:55 pm   

Każda forma promocji jest dobra, każdej należy próbować. To wszystko zależy od branży jaką się reklamuje. Ale stanie w miejscu też jest złe, a nawet gorsze.

Helit 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 24, 2015 11:39 am   

Ludzie lubią takie gadżety w postaci koszulek, kubków, długopisów, więc możesz śmiało to zastosować.

Melior 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 30, 2015 6:33 pm   

Ja tak robiłem i powiem ci, że to się bardzo opłaca, bo koszulki rozeszły się na pniu, jak to się mówi i do końca wydarzenia zostały nam tylko długopisy. Do tego, jeszcze długo potem widywałem na mieście ludzi w naszych koszulkach, więc jakaś reklama była. Tobie też może się udać, tylko musisz te koszulki dobrej jakości kupić. Ja zamawiałem w hurtowni http://www.reflect.pl/ i tam są naprawdę fajne, nie byle jakie, nie jakieś szmatki, tylko takie dość porządne, a jak jeszcze wybierzesz jakąś trwałą metodę nadruku, to przez parę miesięcy będziesz miał na pewno reklamę.

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 22, 2016 6:43 pm   

Według mnie to mega dobry pomysł, taka koszulka zawsze rzuca się w czy, zresztą ludzie, jak tylko mogą dostać coś za darmo, to zawsze się na to rzucą i będą dobrze kojarzyć , zresztą takie koszulki, to nawet nie musi być mega wielka inwestycja, wystarczy podjąć współpracę z taką hurtownią, jak ta Koszulkowo i nasze zlecenie na pewno zostanie wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami , ale jednak w rozsądnej cenie.

amosiądz 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 24, 2016 3:00 pm   

Fajny pomysł w sumie, ale to zależy jaki biznes prowadzisz - ja bym się bardziej skupił na tym niematerialnym marketingu, czyli w necie

komar 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 27, 2016 7:44 pm   

Pomysł nie jest zły, na eventach może się sprawdzić. Jeśli szukalibyście innych form promocji albo sposobów na zwiększenie lojalności klienta do firmy, warto wziąć pod uwagę platformę https://serwersms.pl - to rozwiązanie w pełni zautomatyzowane, umożliwia szybki kontakt z klientem, obsługa jest prosta, w razie kłopotów otrzymujemy pomoc dedykowanego doradcy. Na stronie firmy znajdziecie raporty dotyczące komunikacji SMS.

Karinka
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 29, 2016 10:46 am   

Pomysł wydaje się całkiem dobry jednak też inna rzecz by ta koszulka była fajna dla klienta ;)

isavasya
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 02, 2016 2:26 pm   

Świetny pomysł, fajne na gifty.

archiwald
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 7:51 am   

Ja bym raczej postawił na rozdawanie gadżetów, tj. długopisów, smyczy, kubków, naklejek itp. Koszulki z nadrukiem są w porządku, ale wydaje mi się, że na eventach powinni w niej chodzić pracownicy. Powód jest prosty: jak ja bym dostał koszulkę z logiem firmy, z którą nie mam większego związku, to w najlepszym wypadku wrzuciłbym ją do szafy i o niej zapomniał.

Odpowiedz do tematu