Forum o marketingu :: która forma reklamy jest najskuteczniejsza ?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » która forma reklamy jest najskuteczniejsza ?

która forma reklamy jest najskuteczniejsza ?
Autor Wiadomość

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 12:57 pm   

teraz też systemy rezerwacji fajnie wpływają na pozyskanie nowych klientów. Słyszałam np. z mwizyta.pl na pewno jest to pomocne i pomaga w organizacji. Ma się też kontakt z klientami to również przydatne moim zdaniem

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 1:19 pm   

Dobrym dodatkiem do reklamy jest druk toreb reklamowych, takich jak tutaj http://induplo.pl/torebki-reklamowe

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 8:49 am   Reklama

A moim skromnym zdaniem mimo upływu dekad wciąż popularnym sposobem reklamy pozostają tradycyjne formy jak ulotki czy katalogi. Nie należy ich jednak drukować tylko po to, aby były, ale z głową. Ja zawsze drukuję na przykład katalogi do własnego użytku, aby rozdać klientom, a także na targi branżowe. Podczas targów katalogi rozchodzą się jak świeże bułeczki ,a potem część z odwiedzających zostaje moimi klientami. Jeżeli mogę Wam polecić jakąś drukarnię, to jest "Viperprint". Sprawna i profesjonalna firma drukarska, tutaj macie do nich namiary - https://www.viperprint.pl/produkt/KSZ0001

Trannity
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 13, 2017 1:09 am   

Bardzo ważny jest marketing szeptany i reklama w postaci świadectw zadowolonych klientów. Bezinteresowne pochwały i ruch "na dole" jest najlepszym co może spotkać firmę.

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 1:53 pm   

kornelius napisał/a:
teraz też systemy rezerwacji fajnie wpływają na pozyskanie nowych klientów. Słyszałam np. z mwizyta.pl na pewno jest to pomocne i pomaga w organizacji. Ma się też kontakt z klientami to również przydatne moim zdaniem

Pewnie, że tak, jak jest coś fajnie zorganizowane to od razu jest więcej klientów. Takie informacje szybko się rozchodzą.

MonikaR7 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 9:26 am   

A co jakbym chciał zareklamować nowy produkt? Mam sklep internetowy i czasami wprowadzam coś nowego, ale nie zawsze się sprzedaje i tak pomyślałam, że może dlatego że nikt o tym nie wie. Inne produkty schodzą normalnie.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 11:12 am   

Ostatnio głośno jest o stosunkowo nowym sposobie reklamy i dotarciu do nowych potencjalnych klientów. Dzisiaj sporo o tym czytałam i faktycznie wygląda obiecująco- sama zamierzam postąpić w ten sposób. Wszystko macie opisane w tym artykule http://melle.com/blog/jak...w?utm_source=ms

TomaszKarolak 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 9:15 am   

Co myślą państwo o animacji komputerowej jako formy reklamy? Chodzi mi o wykreowanie przyjaznej postaci która będzie przekonywać potencjalnych klientów, tak jak to jest w wielu reklamach. Uważam że warto mieć swoją "maskotkę", spójrzmy chociażby na "Danio".

KarolinaSarneck 
Użytkownik

Wysłany: Wczoraj 13:41   

Bardzo fajnym pomysłem na reklamę mobilną jest reklama na samochodzie w formie oklejania i baneru na dachu. Jest to dobra opcja, ponieważ dociera do wielu ludzi i nie stoi w miejscu. Ponadto fajnie jest użyć samochodu który będzie zwracać uwagę, jak na przykład maluch.

Odpowiedz do tematu