Forum o marketingu :: która forma reklamy jest najskuteczniejsza ?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » która forma reklamy jest najskuteczniejsza ?

która forma reklamy jest najskuteczniejsza ?
Autor Wiadomość

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 12:57 pm   

teraz też systemy rezerwacji fajnie wpływają na pozyskanie nowych klientów. Słyszałam np. z mwizyta.pl na pewno jest to pomocne i pomaga w organizacji. Ma się też kontakt z klientami to również przydatne moim zdaniem

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 1:19 pm   

Dobrym dodatkiem do reklamy jest druk toreb reklamowych, takich jak tutaj http://induplo.pl/torebki-reklamowe

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 8:49 am   Reklama

A moim skromnym zdaniem mimo upływu dekad wciąż popularnym sposobem reklamy pozostają tradycyjne formy jak ulotki czy katalogi. Nie należy ich jednak drukować tylko po to, aby były, ale z głową. Ja zawsze drukuję na przykład katalogi do własnego użytku, aby rozdać klientom, a także na targi branżowe. Podczas targów katalogi rozchodzą się jak świeże bułeczki ,a potem część z odwiedzających zostaje moimi klientami. Jeżeli mogę Wam polecić jakąś drukarnię, to jest "Viperprint". Sprawna i profesjonalna firma drukarska, tutaj macie do nich namiary - https://www.viperprint.pl/produkt/KSZ0001

Trannity
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 13, 2017 1:09 am   

Bardzo ważny jest marketing szeptany i reklama w postaci świadectw zadowolonych klientów. Bezinteresowne pochwały i ruch "na dole" jest najlepszym co może spotkać firmę.

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 1:53 pm   

kornelius napisał/a:
teraz też systemy rezerwacji fajnie wpływają na pozyskanie nowych klientów. Słyszałam np. z mwizyta.pl na pewno jest to pomocne i pomaga w organizacji. Ma się też kontakt z klientami to również przydatne moim zdaniem

Pewnie, że tak, jak jest coś fajnie zorganizowane to od razu jest więcej klientów. Takie informacje szybko się rozchodzą.

MonikaR7 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 9:26 am   

A co jakbym chciał zareklamować nowy produkt? Mam sklep internetowy i czasami wprowadzam coś nowego, ale nie zawsze się sprzedaje i tak pomyślałam, że może dlatego że nikt o tym nie wie. Inne produkty schodzą normalnie.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 11:12 am   

Ostatnio głośno jest o stosunkowo nowym sposobie reklamy i dotarciu do nowych potencjalnych klientów. Dzisiaj sporo o tym czytałam i faktycznie wygląda obiecująco- sama zamierzam postąpić w ten sposób. Wszystko macie opisane w tym artykule http://melle.com/blog/jak...w?utm_source=ms

TomaszKarolak 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 9:15 am   

Co myślą państwo o animacji komputerowej jako formy reklamy? Chodzi mi o wykreowanie przyjaznej postaci która będzie przekonywać potencjalnych klientów, tak jak to jest w wielu reklamach. Uważam że warto mieć swoją "maskotkę", spójrzmy chociażby na "Danio".

KarolinaSarneck 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 28, 2017 1:41 pm   

Bardzo fajnym pomysłem na reklamę mobilną jest reklama na samochodzie w formie oklejania i baneru na dachu. Jest to dobra opcja, ponieważ dociera do wielu ludzi i nie stoi w miejscu. Ponadto fajnie jest użyć samochodu który będzie zwracać uwagę, jak na przykład maluch.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 9:10 am   

Ja za to polecam tradycyjne gadżety reklamowe takie jak np. długopisy, pendrive i inne małe 'upominki" . Tutaj masz przykładowe wykonanie Gadżety reklamowe

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 5:25 pm   

A może lepiej zainwestować w takie torby i pokrowce http://www.izisport.pl/ ? Jak dla mnie są rewelacyjne a z logo Twojej będą skutecznie ją reklamowały, ma to większe wzięcie niż smycze czy powszechnie już aż za bardzo ulotki

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 10:34 am   

Już Ci pisałem, że torby i pokrowce słabo się sprawdzają jako forma reklamy. Już o wiele lepszą i tańszą opcja są torby z papieru .

rafalbajdak
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 12, 2017 10:21 am   

Jeśli chodzi o skuteczną reklamę firmy to zdecydowanie internet - ma największy zasięg. A różnego typu tradycyjne gadżety reklamowe, o których piszą moi poprzednicy aktualnie mogą być jedynie pewną formą wsparcia naszych działań promocyjnych. Nie można skupiać się tylko na nich, ponieważ dzięki nim nie dotrzemy do tak dużej liczby potencjalnych klientów, jak w przypadku reklamy internetowej

Maroq 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 10:54 pm   

W dzisiejszych czasach trzeba postawić na reklamę w internecie. Najlepiej na facebooku. Poza tym myślę, że dobrą opcją są ulotki lub banery reklamowe umieszczone w dobrych miejscach.

EwelinaJagoda 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 9:18 am   

Efektywność i forma reklamy zależy od wielu czynników, a mianowicie, od grupy docelowych odbiorców, terenu na który ma oddziaływać oraz konkurencji. Nie będziemy przecież inwestować w reklamę internetową gdy prowadzimy sklep lokalny, wtedy wystarczy nam jakiś kaseton lub tablice reklamowe.

Odpowiedz do tematu