Forum o marketingu :: Kubki z własnym nadrukiem-dobra reklama? pomocy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Kubki z własnym nadrukiem-dobra reklama? pomocy

Kubki z własnym nadrukiem-dobra reklama? pomocy
Autor Wiadomość

Agata Nędzołek 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 06, 2016 7:59 pm   Kubki z własnym nadrukiem-dobra reklama? pomocy

Cześć wszystkim.
Jestem nowa na forum, ale przeglądając tematy widzę, że jest dużo znawców na temat reklamy.. Mianowicie zależy mi na papierowych kubkach z własnym nadrukiem (chce rozreklamować swoją kawiarnie i czymś się wyróżnić) pomysłów na nadruk nie brakuje. :)
Znalazłam chyba najpopularniejszą firmę specjalizującą się w tym http://rainbowcups.eu/pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty. Opis mnie przekonuje, zaufanie od dużych światowych firm, wysoka jakość, ale zależy mi na Waszej opinii.
Jeżeli ktoś z Was może mi pomóc - jest klientem tej firmy i może się wypowiedzieć to będę wdzięczna.
Możecie tez zaproponować mi coś dobrego w równie rozsądnej cenie http://rainbowcups.eu/pl/content/9-cennik
Z góry dziękuję za odpowiedzi/sugestie. Pozdrawiam, Agata

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 13, 2016 10:00 am   

To już chyba wychodzi z mody ;)

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 13, 2016 6:31 pm   

Czemu? Nadal sporo firm stawia na taką formę reklamy.

komar 
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 14, 2016 11:32 am   

To dobre wsparcie dla strategi marketingowej, ale nie nazywałbym tego reklamą. Warto inwestować w promocję w sieci, według mnie to najlepsze rozwiązanie. Poza tym bardzo ważne jest sprawna komunikacja z klientem. Przetestujcie sobie https://serwersms.pl to system, który umożliwia masową wysyłkę smsów, ale nie tylko bo za jej pośrednictwem można uruchomić płatności sms i stworzyć kampanię.

karin83
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 23, 2016 7:05 pm   

Moim zdaniem zarówno kubki reklamowe, jak i smsy mają szansę się sprawdzić. Wiadomości sms można wykorzystać do komunikacji z klientem w formie powiadomień, natomiast kubki świetnie sprawdzą się jeżeli organizujemy spotkania biznesowe, czy uczestniczymy w różnego rodzaju konferencjach czy targach branżowych.

DominikaTamara 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 2:57 pm   

Moim zdaniem kubki z napisem nie są złym gadżetem reklamowym, jednak same kubki nie dadzą nam dużych efektów, są również długopisy, pendrive-y itp. Warto inwestować także w inne formy reklamy, jak na przyklad telebimy szyldy itp.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 28, 2017 7:46 am   

Ja za to polecam nie ograniczać się tylko wyłącznie do kubków z nadrukiem. Fajnym pomysłem są gadżety z grawerunkiem takie jak pendrive, bransoletki, breloczki, a nawet długopisy.

maniurka 
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 4:14 pm   

Fajny pomysł! Ogólnie gadżety reklamowe są super i mają na prawdę dobre działanie marketingowe, na http://www.izisport.pl/pr...na-ubrania.html widziałam fajne pokrowce na ubrania z możliwością nadrukowania loga firmy, to też super upominek dla klientów

janickiw 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 3:31 pm   

Taka forma reklamy jak najbardziej może być, ale na pewno nie może być jedyną. Liczy się pomysłowość. Dorzuć jeszcze mniej popularne gadżety, jak np. leżaki drewniane reklamowe albo torebki lniane, kreatywny notesik. Oczywiście nie zapomnij o krokach bardziej marketingowych. ;)

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 06, 2017 11:25 am   

Ciekawym rozwiązaniem wydają się być także gadżety reklamowe dla dzieci. Zajrzyj na stronę http://www.icons.com.pl/ Przeważająca większość klientów uważa, że jest to pomysł jak najbardziej trafiony. Dzieci, zwłaszcza te młodsze, cieszą się nawet z drobiazgu. Upominkiem są również gadżety reklamowe, zawierające logo konkretnej firmy. Oczywisty jest fakt, iż dziecko nie interesuje się profilem danej jednostki, dla niego najważniejszy jest upominek oraz jego oryginalność. Wiadomo jednak, że każde dziecko pozostaje pod stałą opieką rodziców, którzy kontrolują działania malucha.

Odpowiedz do tematu