Forum o marketingu :: Mailing

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Mailing

Mailing
Autor Wiadomość

przeprzemek 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 9:25 pm   Mailing

założyłem stronę która umożliwia stworzenie bazy mailowej sami zobaczcie Socialtree.pl

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 8:14 pm   

Tylko dlaczego mam budować struktury na Twojej stronie? równie dobrze mogę je budować np. tu OpenMLM

minerwa90 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 3:16 pm   

Ja akurat z mailingiem nie mam dobrego doświadczenia, tysiące maili i tylko kilka odpowiedzi.

olektolek098
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 9:34 pm   

Mailing jest beznadziejną metodą reklamową, bo mało kto w ogóle czyta te maile. Dla wielu jest to zwykły spam niewarty uwagi. Już lepiej wydać kasę na reklamę w wyszukiwarkach, bo daje to dużo lepsze skutki.

Biznesmenka32
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 10:43 am   

Ja też próbowałam mailingu, ale po czasie widzę, że to nie działa. Ludzie nawet nie czytają maili, które nie są wysłane do nich "personalnie".

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 10, 2017 3:12 pm   

Email marketing jest dziedziną w której nie ma zero jedynkowych rozwiązań. Dlatego należy próbować, sprawdzać, podglądać, jak robią to inni. Osobiście uważam, że warto zainwestować w kupioną bazę danych, która będzie dopasowana do naszych klientów. Wszystkim polecam firmę http://www.infobrokering....-transportowych Jeżeli chodzi mailing to trzeba mieć ogromną wiedzę i czas na przygotowanie wszystkiego. W przypadku mało doświadczonych osób, popularność tego kanału najczęściej nie przekłada się na wysoką jakość prowadzonych działań. Pojedynczy email może przynieść jednostkowe rezultaty, ale na pewno nie będzie miał takiej siły oddziaływania jak cała kampania rozplanowana w czasie i przeprowadzona nie tylko przez maila, ale także w innych kanałach. Komunikacja newsletterowa powinna być regularna. Zaplanuj ją jako całą serię wysyłek. Marketerzy zbyt często wysyłają pojedyncze maile oczekując wysokiego ROI. Niestety, nie planując od początku długofalowej komunikacji marnujesz realny potencjał jaki daje Ci email marketing.

Odpowiedz do tematu