Forum o marketingu :: Marketing sklepu internetowego

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Marketing sklepu internetowego

Przesunięty przez: Piotr R. Michalak
Pon Wrz 22, 2008 11:13 am
Marketing sklepu internetowego
Autor Wiadomość

kinga90000 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 26, 2012 8:12 pm   

Można spróbować pozycjonowania strony i w dodatku możesz to zrobić sama. Chodzi o pozycjonowanie twojej strony w internecie, tak, aby znalazła się w pierwszych wynikach wyszukiwania. Używam programu Adder8, więc może on także Ci pomoże. U mnie sprawdza się świetnie.

linkiadwords
Użytkownik
Linki Sponsorowane

Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:24 am   

Myślę że dobre poprowadzenie Kampanii Adwords powinno dać wymierne efekty. W sumie najlepszym będzie efekt seo-surround skupiający się na poycjonowaniu naturalnym i linkach adwords jednocześnie - wszystko kwestia budżetu.

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Sro Cze 06, 2012 8:43 am   

AdWords odniesie tylko wówczas sukces, gdy będzie profesjonalnie ustawiony, skonfigurowany, optymalizowana, a cały plan kampanii właściwie 'ustawiony pod klienta'.

szafy meble kuchenne pruszków warszawa

wolter
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 7:21 am   Reklama w sieci

A moim skromnym zdaniem dobrym rozwiązaniem jest wejście we współprace z wydawcami w ramach programów partnerskich. Ja na przykład prowadzę sklep internetowy z książkami i często wchodzę we współpracę z blogerami. Oni np. recenzują moją książkę i zamieszczają w tekście link do mojej księgarni internetowej. Nie płacę im jednak za to, że link "wisi", ale za konkretny efekt typu, że ktoś za pośrednictwem ich strony wejdzie na moją i zamówi książkę. Jakbyście byli zainteresowani, tutaj podsyłam adres firmy pośredniczącej między wydawcami i reklamodawcami - https://www.salesmedia.pl/

TomaszJakon 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 10:07 am   

Mało znaną i jeszcze dosyć niedocenioną formą marketingu jest Content Marketing, który polega na publikowaniu przydatnych i atrakcyjnych treści dla ściśle określonej grupy odbiorców.

grey tree
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 05, 2017 11:18 am   

Dzień dobry,
jeśli fundusze na reklamę są ograniczone, to zdecydowanie warto środki przeznaczone na ulotki lub torby wykorzystać na reklamę w internecie. Ulotki są często brane od niechcenia i przechodnie natychmiast wyrzucają je do kosza - można rzec, że ta forma marketingu nie jest skierowana do sklepów internetowych. Proszę skontaktować się z agencją interaktywną, która zaproponuje najlepszą dla Pani marki strategię i wtedy może być Pani pewna, że pieniążki zostaną dobrze zagospodarowane.

EwelinaJagoda 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 11:09 am   

Prowadzę salon kosmetyczny i wpadłam na taki pomysł, aby zrobić mu zjęcie 360 i umieścić je na mojej stronie. Tak żeby każdy kto ją odwiedzi mógł zobaczyć każdy kąt naszego salonu. Co o tym państwo myślą?

ogi
Użytkownik

Wysłany: Nie Lip 09, 2017 12:11 pm   

W dobie internetu nie wyobrażam sobie promowania biznesu bez wykorzystania takich narzędzi jak np. SEO. To narzędzie do promowania oraz zwiększania ruchu na stronie www. Właściwie rozplanowana kampania pozwala przyciągnąć większą ilość Klientów, zwiększa rozpoznawalność Twojej firmy i pociąga za sobą wzrost przychodów. Oczywiście takie zadanie warto powierzyć dobrej organizacji. Ja osobiście polecam http://fabrykamarketingu.pl/ . Na pewno skutecznie doradzą Ci i wdrożą nowoczesne metody marketingu online. Polecam się z nimi skontaktować!

KarolinaSarneck 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 21, 2017 7:14 am   

W internecie można się reklamować na różne sposoby, jedną z nich jest marketing szeptany, czy Google AdWords. Jednak najważniejszą i najbardziej podstawową rzeczą jest logo, którego dobry projekt jest bardzo ważny.

Ulina 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 02, 2017 12:03 am   

....
Ostatnio zmieniony przez Ulina Sob Sie 05, 2017 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  

anulla
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 02, 2017 12:17 am   

U mnie pozycjonowaniem zajmuje się profesjonalna firma. Wprowadziłam też remarketing dynamiczny Google , w celu zmotywowania byłych klientów do powrotu do mojego sklepu. Dopiero się to rozkręca, ale już jestem zadowolona z efektów :)

Kofi
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 02, 2017 2:58 pm   

Jeżeli chcesz spróbować sama się pozycjonować i zająć reklamą to mogę Ci polecić dwa blogi: Oli Gościniak i Marty Krasnodębskiej. A jeżeli chcesz to zlecić komuś to budżet 300 zł to za mało na pozycjonowanie. Dobrze może się sprawdzić AdWrods, ale raczej przy frazach long tail. Również facebook to teraz podstawa.

Ulina 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 02, 2017 3:28 pm   

Na początek warto wykonać audyt ecommerce dopiero póxniej zabrać się za kampanie seo czy też sem. Na własną rękę jeśli się na tym nie znasz nie warto- stracisz tylko czas.

Farmek
Użytkownik

Wysłany: Sob Sie 05, 2017 9:16 pm   

W prowadzeniu sklepu internetowego oraz pozyskiwaniu klientów do niego na pewno ważną rolę odgrywa pozycjonowanie strony oraz marketing sieciowy. Z tym, że warto pamiętać o tym aby takie działania powierzyć profesjonalnej firmie.

martuniamis
Użytkownik

Wysłany: Nie Sie 06, 2017 10:00 am   

A ja mam trochę lepszy pomysł :) Pomyśl sobie najpierw nad tym żeby zintegrować prestashop z allegro, a potem może jakaś kampania remarketingu dynamicznego Google AdWords ? :) Na przykład pierwsza pozycja z listy stąd https://x13.pl/ , co na to powiesz :) ?

Odpowiedz do tematu