Forum o marketingu :: Marketing sklepu internetowego

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Marketing sklepu internetowego

Przesunięty przez: Piotr R. Michalak
Pon Wrz 22, 2008 12:13 pm
Marketing sklepu internetowego
Autor Wiadomość

kinga90000 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 26, 2012 9:12 pm   

Można spróbować pozycjonowania strony i w dodatku możesz to zrobić sama. Chodzi o pozycjonowanie twojej strony w internecie, tak, aby znalazła się w pierwszych wynikach wyszukiwania. Używam programu Adder8, więc może on także Ci pomoże. U mnie sprawdza się świetnie.

linkiadwords
Użytkownik
Linki Sponsorowane

Wysłany: Wto Cze 05, 2012 11:24 am   

Myślę że dobre poprowadzenie Kampanii Adwords powinno dać wymierne efekty. W sumie najlepszym będzie efekt seo-surround skupiający się na poycjonowaniu naturalnym i linkach adwords jednocześnie - wszystko kwestia budżetu.

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Sro Cze 06, 2012 9:43 am   

AdWords odniesie tylko wówczas sukces, gdy będzie profesjonalnie ustawiony, skonfigurowany, optymalizowana, a cały plan kampanii właściwie 'ustawiony pod klienta'.

szafy meble kuchenne pruszków warszawa

wolter
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 8:21 am   Reklama w sieci

A moim skromnym zdaniem dobrym rozwiązaniem jest wejście we współprace z wydawcami w ramach programów partnerskich. Ja na przykład prowadzę sklep internetowy z książkami i często wchodzę we współpracę z blogerami. Oni np. recenzują moją książkę i zamieszczają w tekście link do mojej księgarni internetowej. Nie płacę im jednak za to, że link "wisi", ale za konkretny efekt typu, że ktoś za pośrednictwem ich strony wejdzie na moją i zamówi książkę. Jakbyście byli zainteresowani, tutaj podsyłam adres firmy pośredniczącej między wydawcami i reklamodawcami - https://www.salesmedia.pl/

Odpowiedz do tematu