Forum o marketingu :: Marketing smsowy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Marketing smsowy

Marketing smsowy
Autor Wiadomość

i_gor 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 30, 2014 11:17 am   

no to jest jakis pomysl jak mam bazę swoich klientów wtedy wykluczam z listy kontaktów osoby niezainteresowane oferta a co gdybym chciał pozyskać nowych?

kazimierz55
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 7:33 am   

Ja zawsze odbieram takie smsy negatywnie, dla mnie to zbyt nachalna forma reklamy, zbyt wdziera się w nasza przestrzeń osobista, dla mnie to już jest przesada, żeby takie coś wysyłać...

hodor
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 08, 2014 2:05 pm   

Według mnie e-mail czy telefony są gorsze bez porównania - pierwsze zapychaja mi skrzynke, drugie nie daja życ / jesli chodzi o sms-y to wg mnie przeczytanie wiadomosci nie jest tak irytujące mi zdarzylo sie kilka razy natrafic na cos interesujacego i w sumie chetnie bym sam to wykorzystał - pytanie do wszystkich - da sie to gdzieś przetestować

Andrzej_Bb 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 08, 2014 2:44 pm   

Jak zalogujesz się na platformę serwer sms masz możliwość przetestowania wysyłki tam możesz sie pobawić i stwierdzić która opcja (rodzaj sms-ów) nalepiej ci pasuje

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Sob Maj 10, 2014 9:31 pm   

Uważam za reklamę przy pomocy sms-ów za nie dość, że nieskuteczną to jeszcze dość agresywną. Sama nie lubię być w ten sposób informowana o produktach i usługach.

hodor
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 14, 2014 2:23 pm   

Jak widać stosunek do marketingu sms-owego zależy od indywidualnych preferencji a może bardziej - od doświadczeń - jesli bylismy spamowani to teraz wrzucamy wszystkich do jednego worka (agresorów) ja osobiście czesto dostaje sms-y od firm ktore mnie zainteresuja i zachecaja bym sprawdził oferte

i_gor 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 14, 2014 2:48 pm   

ja jestem ciekaw opinii osób, które wykorzystały wysyłkę sms-ów w swojej firmie - jakie efekty osiagnieliscie i w jakim celu używaliscie marketingu sms-owego

stashek
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 14, 2014 3:46 pm   

szczerze powiem że zbyt dużego doswiadczenia w marketingu smsowym nie mam no ale liznąłem temat korzystam od dwóch miesiecy - no i jak na razie nie zawaham sie uzyc stwierdzenia ze wyglada to bajecznie - wiekszosc wysłanych smsow przelozyla sie na aktywnosc klientow

andruszczyk
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 7:47 am   

To wszystko zależy od ludzi, jedni podchodzą do tego z uśmiechem , cieszą się że coś nowego itp. , inni jak już tutaj widzieliśmy mówią że to za bardzo prywatne itp. Ja osobiście dostaje reklamowe sms'y i jakoś mi to nie przeszkadza, czasami korzystam z promocji.

hodor
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 1:21 pm   

jeszcze mam pytanie co brac pod uwage przy wyborze firmy do obsługi tej wysyłki? tylko bez konkretnych ofert jestem zielony i nie wiem pod jakim katem sie do tego zabrac

Andrzej_Bb 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 9:27 am   

Platforma SMS powinna oferować jakosciowe i rzetelne raporty doreczen, które pokaża efektywnośc, poza tym warto przejrzec portfolio i zwrocic uwage na doswiadczenie i co wazniejsze ilość operatorów oraz przepustowość łącza

stashek
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 1:00 pm   

przy wyborze uslugodawcy trzeba tez przyjrzec sie ofercie cenowej zeby efekt koncowy pokrywal sie z przewidzianym budzetem ale zgadzam sie z przedmowca grunt to jakosc + wsparcie na kazdym etapie kampanii SMS

Andrzej_Bb 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 29, 2014 11:39 am   

Cena odgrywa dużą rolę ale bardziej chodzi o to zeby placic jak najmniej za jak najlepszą usługę takze nie patrzmy na sam koszt jednostkowy sms-a ale na calosc oferty platformy sms-owej

stashek
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 1:16 pm   

Nie wiem jak sie przedstawiaja wszystkie oferty platform sms-owych ale wersje na aplikacje mobilną typu iOS Android Windows Phone znacznie ułatwiaja cały proceder;)

i_gor 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 1:55 pm   

SMS mają wiele zastosowań i właśnie jednym z nich jest makreting sms, wg mnie pozwala to znacznie zintensyfikowac dzialania w zakresie interakcji z klientami.

Odpowiedz do tematu