Forum o marketingu :: Marketing smsowy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Marketing smsowy

Marketing smsowy
Autor Wiadomość

Aniee12345 
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 9:45 am   

Bardzo zły pomysł na reklamę. Ludzi to denerwuje i zrażają się do firm. Ja osobiście nie lubię takich sms otrzymywać. Nikt nie reaguje na taką reklamę

komar 
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 10:35 am   

Może Cię to zdziwi, ale marketing mobilny naprawdę ma wysoką skuteczność. Przejrzyj sobie badania dotyczące komunikacji SMS, to się przekonasz, po prostu trzeba wiedzieć jak prowadzić takie działania. Po drugie trzeba mieć na uwadze to, że popularność urządzeń przenośnych jest coraz większa.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sro Cze 08, 2016 8:50 am   

Naprawdę ma wysoką skuteczność? Trudno mi w to uwierzyć, tym bardziej, że wiele osób deklaruje otwarcie, że nie przepada za tego typu reklamą. Ja też nie lubię dostawać smsów, które są po prostu drażniące.

komar 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 15, 2016 1:34 am   

Kora tego typu wiadomości kieruje się tylko do stałych klientów, dzięki temu nie tylko można poinformować o aktualnych promocjach czy nowościach, ale równocześnie buduje się z klientem relację. Oczywiście ważna jest treść wiadomości oraz odpowiednia częstotliwość ich wysyłania. Zauważ, ze duże firmy typu Ikea, Play, Volvo z powodzeniem korzystają z takich rozwiązań.

Zanke 
Użytkownik
Zanke

Wysłany: Pią Cze 17, 2016 9:14 am   

Myślę, ze można spróbować choć to nie jest łatwy temat. Oprócz tego, że musi być w miarę ok treść, to jeszcze żadnych błędów przy wysyłaniu do bazy numerów. Miałam kiedyś taką sytuację, że dostałam 7 sms od jednej firmy, potem przepraszali za aplikacje, która im to wysyłała. Ogólnie strona tego kolesia miała pełno błędów, i w sumie tego powinieneś się trzymać, zrobić sobie dobrą stronkę :) widziałam też, że jakaś firma wrzuciła darmowe audyty może warto sobie też to sprawdzić https://www.facebook.com/events/906465079467362/

Kukusia7 
Użytkownik
Kukusia7

Wysłany: Sob Cze 25, 2016 11:51 pm   

Taki marketing średnio się sprawdza, bo zwykle wiadomości wysyłane na numer klienta są usuwane i traktowane jako spam. Najlepiej pójść w kierunku reklamy Adword, ja poprosiłam w tym celu o pomoc firmę SeoFuture. Efekty wspólpracy były zadowalające , więc lepiej poczytaj więcej na https://seofuture.pl/adwords

ravel
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 27, 2016 11:12 am   

Duże firmy typu Ikea, Play, Volvo korzystają z takich działań, także wydaje mi się, że warto zainteresować się tematem.

karin83
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 07, 2016 6:46 pm   

Mi się wydaje, że to dobra opcja, marketing mobilny to jedna z nowocześniejszych form promocji. Takie działania bardzo dobrze sprawdzają się do kontaktu z klientem, warto przemyśleć sprawę.

katarzyna.rejch
Użytkownik

Wysłany: Nie Sty 21, 2018 12:49 pm   marketing sms

Na podstawie doświadczeń mojej firmy, śmiało mogę stwierdzić, że taka forma marketingu jest bardzo skuteczna. My odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszą ofertą, co potem przełożyło się również na sprzedaż. Oczywiście wszystko odbywało się pod czujnym okiem specjalistów z platformy playsms :wink:

Odpowiedz do tematu