Forum o marketingu :: materiały reklamowe dla kwiacirni

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » materiały reklamowe dla kwiacirni

materiały reklamowe dla kwiacirni
Autor Wiadomość

trendo
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 08, 2017 9:07 am   materiały reklamowe dla kwiacirni

W jakie materiały warto zainwestować dla nowej kwiaciarni - ulotki, karty rabatowe, strona www ?

SupremumSeo
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 08, 2017 12:29 pm   

Witaj, kwiaciarnia to raczej biznes lokalny, więc powinno zależeć Ci głównie na reklamie w Twoim mieście. Myślę, że warto zacząć od działań w internecie, na przykład założenia bezpłatnej wizytówki, która będzie się wyświetlać w wyszukiwarce oraz Mapach Google. Należy umieścić w niej najważniejsze informacje, takie jak godziny otwarcia, numer telefonu czy trasę dojazdu do Twojej kwiaciarni. Klienci mogą dodawać opinie, zdjęcia, co może zachęcić innych do skorzystania z oferty. Prowadząc lokalną firmę, warto poświęcić trochę czasu i skorzystać z tego bezpłatnego narzędzia, ma ono duże znaczenie w promowaniu biznesu tego typu. Do założenia konta na Google Moja firma nie jest potrzebne posiadanie strony internetowej, ale jest ona bardzo przydatna, jeśli chodzi o reklamę w sieci. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.google.com/intl/pl_pl/business/. Zastanów się również nad zainwestowaniem w kampanię Adwords, którą można ograniczyć lokalnie (np. będzie się ona wyświetlać użytkownikom w konkretnym mieście). Załóż też konta na portalach społecznościowych: Facebook, Google+. Możesz je traktować jako kanały służące do komunikacji z klientami.

madeinpolska 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 08, 2017 1:15 pm   Re: materiały reklamowe dla kwiacirni

trendo napisał/a:
W jakie materiały warto zainwestować dla nowej kwiaciarni - ulotki, karty rabatowe, strona www ?

SupermumSeo dobrze mówi:) widzę, że jesteś z Wrocławia. Jeśli kiedyś zdecydowałabyś/ zdecydowałbyś się na adwords czy pozycjonowanie to mogę Ci polecić agencję EACTIVE. Są wrocławia, choć w zasadzie lokalizacja nie ma znaczenia, ale zawsze łatwiej coś omówić na spotkaniu w 4 oczy;)

gopro
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 09, 2017 3:46 pm   

Ostatnio korzystałem z usług dobrego studia reklamy, zaprojektowali mi praktycznie cały wizerunek firmy, logo i inne materiały doradzili co warto na początku zrobić przy małym budżecie. Sprawdź zapytaj o niezobowiązująca ofertę www.whiteart.pl. Nawet jak jesteś z Wrocławia, to nie ma znaczenia - wszystko odbywa się zdalnie, akceptacja materiałów itp.

karin83
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 09, 2017 6:51 pm   

Myślę, że na lokalnym rynku sprawdzą się przemyślane i ciekawe w formie i treści ulotki. Podpytaj w tej drukarni http://drukarniaatu.pl/druk-ulotek.html , doświadczeni i chętnie dzielą się pomysłami.

gopro
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 10, 2017 8:46 am   

Najpierw powinieneś zacząć od podstawowych materiałów identyfikacyjnych takich jak logo. Sprawdź stronę www.evito.pl, widać, że mają ciekawe projekty logo.

komar 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 20, 2017 5:56 pm   

W kwiaciarni może przydać się platforma https://serwersms.pl w ten sposób można informować klientów o nowościach czy promocjach w naszej ofercie. Sądzę, że to dobre rozwiązanie, aby móc podtrzymać dobre relacje ze stałymi odbiorcami.

Retim
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 21, 2017 1:51 pm   

zakładam że właściciel nie jest głupi i pomyślał o podstawowych środkach reklamy. Spróbuj poprowadzić fanpage na facebooku, wstawiaj tam swoje dzieła, ładniejsze wiązanki itd. powinno przyciągnąć nowych klientów.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 24, 2017 12:51 pm   

Może spróbuj tak jak ktoś wcześniej pisał zareklamować to na portalach społecznościowych. Zgłoś się do dobrego fotografa, my akurat współpracujemy z Multiarte pana Pawlaka jeśli chodzi o sesję fotograficzne i niech zrobi zdjęcia tego co oferujesz bukietów czy przybrań. Dodaj to na portale i rozpowszechniaj.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 28, 2017 9:03 pm   

Dobrą formą promocji są oryginalne etykiety samoprzylepne .

laluna 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 02, 2017 1:09 am   

Może rozważysz opaski silikonowe, które rozdawać będziesz osobom przychodzącym po kwiaty. Zobacz jak one wyglądają na: http://www.giftstar.pl/pr...aski-silikonowe
Nie idź na kompromisy w kwestii jakości – postaw na opaski silikonowe produkowane przez eksperta. Gift Star to specjalista w branży gadżetów reklamowych. Stworzymy dla Ciebie opaski, które zachwycą designem i precyzją wykonania.

Matrik12
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 06, 2017 12:52 pm   

Takie opaski to w sumie całkiem ciekawe rozwiązanie. Nigdy wcześniej o tym nie pomyślałem. Ciekawe jak z kosztami takiej operacji.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 3:04 pm   Reklama

Może warto pomyśleć o druku ulotek, wizytówek albo gadżetów? Ja zawsze na targi branżowe (prowadzę wydawnictwo regionalne) przygotowuję jakieś kubki i długopisy - rozchodzą się jak świeże bułeczki, a potem część z ich posiadaczy kupuje u mnie książki. A jeśli chodzi o druk, to korzystam z drukarni "viperprint", jakby ktoś był zainteresowany, teraz mają fajną promocję na banery reklamowe - https://www.viperprint.pl/produkt/DWF28.

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 10:48 am   

Na rynku dostępne są drukarnie, które w swojej ofercie posiadają takie produkty jak różnego rodzaju ulotki i wizytówki. Mogą być ona tworzone w różnej ilości i dostępne są bardzo różne wzory. Pojawia się zatem pytanie do kogo tak naprawdę te produkty są kierowane? Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem ulotek albo wizytówek do swojego zakładu to koniecznie przeczytaj artykuł http://www.e-marketing24....towki-i-ulotki/ to nic nie kosztuje a dodatkowa wiedza pomoże Ci dokonać wyboru.

user88
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 1:44 pm   

mnie się bardzo podoba idea kart rabatowych, myślę, że to zawsze skłania klienta żeby chcieli drugi raz wrócić właśnie do nas, a właśnie w kwiaciarni taki system może się super sprawdzić, genialne karty, bardzo spersonalizowane, fajny jest z nimi generalnie kontakt więc można sprawdzić tym bardziej, że akurat dla kwiaciarni te karty powinny być bardzo, artystyczne, cieszące oko i same w sobie stanowić wizytówkę

Odpowiedz do tematu