Forum o marketingu :: Najlepsza reklama według mnie-polecam

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Najlepsza reklama według mnie-polecam

Najlepsza reklama według mnie-polecam
Autor Wiadomość

gopro
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 10, 2017 8:31 am   

Proponuje sprawdzone od lat drukowane katalogi reklamowe, zobacz na stronę http://www.whiteart.pl/folder-reklamowy Możesz jeszcze zobaczyć temat ulotek.

bartek.dusza 
Użytkownik
Doodle Wolf

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 2:56 pm   

Proponuję, aby za główny cel nie stawiać sobie reklamowania i sprzedaży, bo wtedy nie ma takich efektów, jakich się spodziewamy.

Według mnie, głównym celem powinno być budowanie wzajemnych pozytywnych relacji na linii marka - klient. Marka, która jest ludzka jest lepiej postrzegana. Nachalność to niezbyt wartościowa cecha. Jeżeli marka będzie postrzegana jako ludzka i jako taka, której zależy na rozwiązaniu problemów człowieka - to najlepsze możliwe rozwiązanie (przy okazji zyskuje także finansowo, ale to naprawdę przy okazji). Nie powinniśmy koncentrować się jedynie na sprzedaży.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 14, 2017 9:33 pm   

Ja wolałam oddać to profesjonalistom i korzystam z oferty interkorp.pl i z tego ci się orientuję bardzo wiele firm tak robi.

salon 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 15, 2017 3:51 pm   

Dobra reklama to według mnie opinia innych klientów :) Kogo posłucha klient jak nie innego klienta.

janusorel88 
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 28, 2017 1:54 pm   

Ciekawe spostrzeżenia :) Ja za ciekawą formę reklamy uważam gadżety wręczane przez kontrahentów. Możliwość za darmo uzyskania czegoś użytecznego - długopisu, smyczy, latareczki czy też nawet breloka - wydaje mi się dużo skuteczniejszą formą przekazu marketingowego od choćby transmisji w telewizji, gazecie lub radiu.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 7:54 am   Reklama

Myślę, że odpowiednia reklama jest uzależniona od charakteru danej branży, jej specyfiki itd. Na przykład znajomy prowadzi wydawnictwo z książkami i mówi, że podczas targów branżowych zawsze bierze ze sobą jakieś upominki typu smycze, koszulki itd. Z kolei ja jakiś czas temu założyłem szkołę językową i postawiłem na tradycyjny sposób - ulotki z perforacją. Mogę Wam napisać, że podziałały - może szkoła nie pęka w szwach, ale nie narzekam na brak klientów. A zainteresowanym mogę polecić e-drukarnię drukarniaonline.pl - https://www.drukarniaonli...ki-z-perforacja

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 12, 2017 7:43 am   

W moim przypadku sprawdziła się skuteczna kampania e-mailingowa. Oczywiście nie przeprowadziłam jej sama, a zleciłam firmie http://mailsales.pl/ofert...ingowe-emailing E-mail marketing można wykorzystać praktycznie do wszystkich działań marketingowych, a więc do zwiększania lojalności naszych obecnych klientów i pozyskiwania nowych, do budowania pozytywnego wizerunku, zwiększenia sprzedaży, edukacji rynku, budowania szerokiego zasięgu oraz informowania o nowościach.

marcelek
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 12, 2017 12:10 pm   

to jest fajne ale tylko dla pewnego określonego grona branż... u mnie w grę wchodził tylko marketing w internecie. dlatego, zeby się wyróżnić zrobiłem swój kanał na youtube. ale nie taki amatorski jakich pełno tylko pełna profeska przy współpracy z http://husargroup.pl/

DominikaTamara 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 11:16 am   

Reklama powinna być dostosowana do naszej działalności, wiadomo nikt nie postawi szyldu jeżeli prowadzi sklep internetowy. Jeżeli prowadzimy sklep stacjonarny to warto postawić na reklamę skierowaną dla ludzi z pobliska, jak na przykład wyświetlacz led, a nie reklamować się na całą Polskę.

[ Dodano: Sro Cze 21, 2017 2:36 pm ]
Ja to na przykład samemu bym się nie zabrał za reklamę, za dużo roboty, a firmy zazwyczaj stać na agencję reklamową tylko usilnie szukają oszczędności, niestety ludzie są bardzo skąpi. Ja od siebie mogę polecić agencję ze Świecia .

małami
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 10:16 am   

Moim zdaniem teraz jest całkiem fajna nowa opcja a mianowicie http://melle.com/blog/jak...w?utm_source=ms Dzisiaj wpadłam przypadkowo na ten artykuł i naprawdę jestem pod wrażeniem bo wygląda bardzo efektywnie. Po pracy poczytam o tym więcej i możliwe, że sam się zdecyduję :)

michalzbyszko 
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 12:12 pm   

W dzisiejszych czasach wszystko obraca się wokół internetu, telewizji i telefonów komórkowych. Dlatego także reklama musi się tam obracać. Najlepszymi formami reklamy w internecie jest pozycjonowanie i Google AdWords. Dwa składniki gwarantujące sukces.

Joppol 
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 1:38 pm   

Moim zdaniem świetnym rozwiązniem będą ciekawe opakowania do swoich produktów.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 10:25 am   

Za innowacyjny i nawet fajny pomysł można także uznać bombonierki reklamowe, które myślę że mogą przyciągnąć klientów - no bo kto nie lubi słodkiego ?

KarolinaSarneck 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 11:28 am   

Chciałbym nagrać dla swojej firmy mały spot reklamowy, jednak nie wiem gdzie lepiej go umieścić, w telewizji czy na youtube. Wydaje mi się że teraz bardziej do ludzi dociera reklama online. Ponadto nie wiem jak to wygląda cenowo, pewnie tu i tu strasznie drogo.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 11:48 am   

Również fajną formą reklamy są stojaki rowerowe np. z plakatami , wiele firm z tego korzysta, gdyż stało się to bardzo modne wśród przedsiębiorców.

Odpowiedz do tematu