Forum o marketingu :: Najlepsza reklama według mnie-polecam

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Najlepsza reklama według mnie-polecam

Najlepsza reklama według mnie-polecam
Autor Wiadomość

MariuszJasiński 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 06, 2016 9:19 pm   Najlepsza reklama według mnie-polecam

Witam, przeglądam tematy na forum i widzę, że wiele osób szuka dobrej reklamy dla własnego biznesu.
Miałem ten sam problem, ale znajomy polecił mi stronę która zajmuje się sprzedażą systemów wystawienniczych, teraz moja firma cieszy się dużą popularnością;)
Dlatego teraz ja przychodzę wam z pomocą (własne doświadczenie), mianowicie, na stronie www.retio.pl znajdziecie wiele ścianek reklamowcyh,flag itp.
dzięki którym dotrzecie do dużej ilości osób. W razie pytań-oczywiście, jestem w stanie na nie odpowiedzieć, pytajcie pod postem.
Pozdrawiam całe forum marketingu, Mariusz

małami
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 07, 2016 8:57 am   

Dla mnie najlepszą formą reklamy jest coś zupełnie innego. Reklama, która uderza w odbiorcę staje się coraz mniej przekonująca, odbiorca jest coraz bardziej świadomy manipulacji. Dlatego ja jestem zwolennikiem budowania zaufania, pokazywania, że warto z nami współpracować, że faktycznie reprezentujemy konkretną jakość, a nie tylko o niej mówimy... prosta sprawa - inwestujemy w certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca, co nie jest trudne, bo pakiety cenowe nie są jakieś wysoki, a proces weryfikacyjny krótki. I od tego czasu dostajemy różne benefity, które mają jednoznacznie wskazywać, że jesteśmy Uczciwym Przedsiębiorcą, a dzięki temu certyfikatowi jesteśmy wiarygodni i ludzie częściej wybierają nas niż konkurentow. Bo certyfikat to nie nasza reklama jacy jesteśmy super, certyfikat to tak jakby opinie innych na temat, bardzo pozytywne opinie :)

AngelikaG 
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 10, 2016 12:56 pm   

A gdzie umieszczasz tego typu reklamy wystawiennicze? głównie na targach branżowych - tak?

komar 
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 10, 2016 3:57 pm   

Jestem zdania, że trzeba inwestować w mobilne formy promocji, które są nowoczesne. Warto przetestować sobie https://serwersms.pl taka platforma daje sporo możliwości, za jej pośrednictwem można zlecić wysyłkę powiadomień, stworzyć kampanię czy uruchomić płatności sms. To dobry kanał komunikacji z klientem, uważam, że najważniejsza w dzisiejszych czasach jest miła obsługa i szybkość realizacji zamówień.

esmeralda
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 14, 2016 12:34 pm   

Zgadzam się, że trzeba iść z duchem czasu, to podstawa jeśli chcemy utrzymać pozycje na rynku. Smsy to dobry kanał komunikacji z klientem. Korzysta ktoś z Was z takiego rozwiązania zamiast mailingi?

ravel
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 14, 2016 12:38 pm   

Najważniejsza jest reklama w sieci, to nie ulega wątpliwości. Moim zdaniem warto inwestować przede wszystkim w pozycjonowanie oraz social marketing. Poza tym warto, aby firma była obecna w takich miejscach jak katalogi branżowe. Jeśli prowadzicie firmę budowlaną, warto dodać ją do http://polskiebudowlane.pl celem zwiększenia rozpoznawalności biznesu.

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 21, 2016 7:00 am   

mnie się wydaje, że jednak kluczem do budowania popularności firmy jest przede wszystkim budowanie pozytywnych relacji z klientem i nic nie jest w stanie tego zastąpić bo lojalny klient potem sam stanowi dla nas najlepszą reklamę i jego znajomi na pewno o nas usłyszą, fajnie w takich działaniach sprawdzają się niewątpliwie karty stałego klienta tylko też nie byle jakie ale dobrze zaprojektowane i mocno zindywidualizowane pod firmę, te z http://www.cardon.com.pl/karty-rabatowe/ zwracają uwagę i jakością i projektami więc warto brać ich pod uwagę

nasza
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 27, 2016 7:57 pm   

Rzeczywiście trzeba umieć budować pozytywne relacje z klientem, to dlatego według mnie ważnym aspektem jest narzędzie do komunikacji oraz wysoka jakość obsługi klienta.

rachelka
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 07, 2016 3:41 pm   

Zgadzam sie pozytywne relacje z klientem to podstawa ale jeżeli nasza firma nie ma bezpośredniego kontaktu z odbiorcą dobrym rozwiązaniem jest reklama w social mediach ja nawiązałam współprace z interkorp i pomogli mi w tym bardzo

nikki
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 14, 2016 10:01 pm   

To wszystko o czym piszecie jest bardzo ważne, ale czy rozważaliście kiedyś działania komercyjne na YT ? Ostatnio youtuberzy naprawdę rządzą, może warto wykorzystać ten kanał? Są nawet już organizowane warsztaty z youtuberami, czytałamo nich na http://publicrelations.pl...ny-kanal-na-yt/ , jak wam się podoba taka idea?

Kalina90
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 15, 2016 9:47 am   

Ja od dawna promuję się przez kampanie Adwords. Ten sposób daje naprawdę dobre rezultaty. Stosuje różne typy kampanii.

Turkusowa
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 22, 2016 8:25 am   AdWords

Też myślę nad AdWords, na stronie https://seofabryka.pl/ widziałam taką ofertę i się zastanawiam jak to dokładnie działa i na ile się opłaca. Temat marketingu internetowego jest dla mnie nowy, dopiero zaczynam nad tym myśleć i potrzebuje nieco rad ;) Warto zaczynać od AdWords?

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 31, 2016 8:37 pm   

Wiecie może gdzie można kupić dobre naklejki na puszki? Mogą być aplikowane na mokro lub samoprzylepne. Zależy mi na jakości.

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 03, 2017 3:29 pm   

W moim przypadku sprawdza się forma reklamy za pomocą kalendarzy trójdzielnych dla klientów. Kalandarze trójdzielne to najpopularniejszy rodzaj kalendarza ściennego biurowego, który oferuje nam podgląd na 3 miesiące a dzięki polu graficznemu możemy reklamować swoją firmę dodając naszą ofertę, która będzie doskonale widoczna. Ja korzystam z usług firmy http://www.drukarniaonlin...rze-trojdzielne

arbin 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 06, 2017 10:51 am   

Fajna reklamą jest marketing szeptany :) Poczytajcie o tym. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu