Forum o marketingu :: Nietypowe formy reklamy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Nietypowe formy reklamy

Nietypowe formy reklamy
Autor Wiadomość

JagodaBakinska
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 11:48 am   Nietypowe formy reklamy

Tak jak w temacie, chciałabym poznać, państwa pomysły na nietypową reklamę. Sama chwilkę myślałam nad tym tematem i wpadłam na pomysł reklamy mobilnej, a mianowicie, doczepionej do drona, w raz z odtwarzaniem dźwięku, a w tym przypadku haseł reklamowych. Co państwo o tym sądzą?

EwelinaJagoda 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 11:53 am   

Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby nagranie jakiegoś nietypowego filmu reklamowego. Często można zauważyć, że jak reklama jest nietypowa lub kontrowersyjna, to ludzie o niej mówią, a to jest to, co chcielibyśmy osiągnąć.

TomaszKarolak 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 17, 2017 2:32 pm   

Myślę że nietypowym, ale i za to bardzo efektywnym i efektownym sposobem, jest reklama na balonie. Balon ma dużą powierzchnię, dlatego można na nim zmieścić ogromne logo i hasło reklamowe, które będzie widoczne z bardzo dużej odległości.

icon 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 17, 2017 4:22 pm   

Taki balon to faktycznie fajna forma reklamy, ale prócz obrazka na lecącym balonie nie ma w niej nic. Ja zdecydowanie wolę reklamę bardziej użyteczną.

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 8:43 am   

A co myślicie o gadżetach reklamowych dla dzieci? Czytałam jeden z artykułów ze strony http://www.uslugi-internet.pl/ i podobno dzieci to całkiem spora grupa potencjalnych klientów. Dotarcie z danym produktem do najmłodszych klientów wbrew pozorom jest bardzo trudne. Reklama skierowana do dzieci powinna opierać się na innych zasadach niż ta, którą kierujemy do dorosłych odbiorców. Coraz chętniej wykorzystywanym medium marketingowym w promocjach skierowanych do dzieci jest Internet. Coraz częściej w marketingu skierowanym do dzieci wykorzystuje się sampling.

Odpowiedz do tematu