Forum o marketingu :: Nowoczesne formy reklamy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Nowoczesne formy reklamy

Nowoczesne formy reklamy
Autor Wiadomość

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 30, 2016 9:18 pm   

marzena90 napisał/a:
Nowoczesne to np marketing internetowy

Jednak nie zastąpi on tradycyjnych metod, takich jak na przykład dobrze zaprojektowane logo. Klient kupując alkohol w sklepie samoobsługowym będzie zwracał uwagę na etykiety na wino a nie internetowy marketing.

mystik 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 04, 2016 8:06 pm   

Nowoczesne formy reklamy to takie, które najszybciej docierają do masowego odbiorcy, praktycznie w kilka minut po podaniu do publicznej wiadomości. Także wszystkie media społecznościowe, newslettery, sms-y, aplikacje są tu jak najbardziej przydatne. Należy pamiętać, że są różni odbiorcy mobilni, którzy dysponują różnym sprzętem więc trzeba dostosować reklamę tak, by wyświetlała się na każdym urządzeniu mobilnym, bo to gwarantuje sukces kampanii marketingowej.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 09, 2016 10:44 pm   

Jest coś takiego jak BTL, myślę, że warto jest przemyśleć tą formę działań. Firma artclip.com.pl ma fajne podejście do tego. Ja u nich zamawiałem też stojaki reklamowe.

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 17, 2016 12:47 pm   

Warto zerknąć na ten artykuł http://eu-eu.eu/gdzie-war...l-dobry-klient/ . Tam są opisane sposoby na to, żeby zaistnieć w biznesie. Bez tego nie ma szans na rozwój własnej działalności.

nasza
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 23, 2016 4:01 pm   

Moim zdaniem trzeba inwestować w nowoczesne formy reklamy, inaczej przepadniemy, bo dziś konkurencja jest duża praktycznie w każdej branży. Jeśli chcecie rozwinąć firmę, ale nie macie pomysłu na promocję, warto szukać pomocy u takich firm jak Assay.pl, która wspiera młodych przedsiębiorców, planuje i wdraża strategię marketingową.

anulla
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 26, 2017 11:09 pm   

chyba się ze mną zgodzicie, że pozycjonowanie to podstawa jeśli chodzi o reklamę w sieci. bez tego nasz biznes nie ma szansy zaistnieć. z tego co czytałam, to ludzie głównie wchodzą w adresy, które znajdują się na pierwszej stronie google. tylko jedna ważna rzecz - trzeba korzystać z profesjonalnych firm, zobaczcie sobie np. mayko opinie . Na własną rękę nie ma co się za to zabierać, bo można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 28, 2017 12:59 pm   

Też ciekawą opcją jest wynajęcia studia i zrobienie i zrobienie zdjęć, które na pewno się przydadzą czy w promocji czy na portalach społecznościowych. Wiem, że w Łodzi Multiarte pana Pawlaka wynajmuje studio także fajna możliwość.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 28, 2017 9:02 pm   

Wiecie gdzie można zamówić etykiety samoprzylepne ?

magic992
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 06, 2017 8:43 am   

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć co na pewno nie przynosi rezultatu, choćby mailing i telemarketing.

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Nie Mar 12, 2017 8:11 pm   

Czasem na witrynach sklepowych lub różnego rodzaju portierniach można spotkać takie wyświetlacze http://wyswietlaczeled.pl/ Często są na nich puszczane prezentacje na temat danej firmy.

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 27, 2017 10:36 am   

No telemarketing to dziadostwo straszne.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 30, 2017 12:03 pm   

Zawsze warto inwestować w dobre etykiety samoprzylepne. To dobra forma reklamy.

Ildek345
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 30, 2017 12:37 pm   

Najważniejsze jest, aby być widzianym w Google. W tym celu powinno sie skorzystać ze sprawdzonej firmy pozycjonującej, np. tej https://wezom.pl/services/optymalizacja-stron-www

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 12, 2017 8:30 am   Reklama

Niestety, dzisiaj sama dobra jakość produktów nie przyciągnie klientów. Potrzebne jest, aby firma zapadła w pamięć klientom i to największej ilości. Dlatego ja na początku prowadzenia swojej działalności postawiłem na reklamę bilboardową. Wprawdzie musiałem wyłożyć na ten cel trochę grosza, ale było warto. Skorzystałem z usług tej agencji reklamowej - http://www.kreatormarki.pl/billboardy-warszawa i nie mam co narzekać. Zaprojektowali mi reklamę, wydrukowali ją i jeszcze zamontowali. A według mnie reklama bilboardowa jest dobrym sposobem promowania firmy. Jeśli ustawimy ją przy drodze, to zobaczy ją przecież każdy przejeżdżający kierowca.

grappp 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 18, 2017 4:51 pm   

moim zdaniem bez względu na branżę w dzisiejszych czasach nie da się obejść bez promocji internetowej. Czasami to wystarcza, a czasami trzeba dodać jeszcze marketing tradycyjny. Tak naprawdę wszystko zależy od grupy docelowej

Odpowiedz do tematu