Forum o marketingu :: Nowoczesne formy reklamy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Nowoczesne formy reklamy

Nowoczesne formy reklamy
Autor Wiadomość

patrykwisnia
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 16, 2017 7:28 am   

Na rynku jest wiele sposobów na reklamowanie swojej działalności. Powoli jednak odchodzi się od tradycyjnych metod reklamowa na rzecz szeroko rozumianej produkcji filmowej. Dobrym wyborem jeżeli chodzi o firmę jest firma GoodEye http://goodeye.com.pl/

mannikaa
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 12:11 pm   

Ja korzystam z usług www.dronsfera.pl są to profesjonaliści którzy podnieśli jakość mojej strony internetowej wzbogacając ją o piękne widoki z lotu ptaka(filmy i zdjęcia) od razu wzrosło zainteresowanie moją firmą ponieważ strona www to pierwsza rzecz jaką przegląda klient przy wyborze firmy i jest jej wizytówką polecam serdecznie;)

koontownik
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 12:37 pm   

Jedną z może starszych form reklamy, ale jak najbardziej nowoczesnych jest film reklamowy. Umieszczanie takiego na bilbordach, w internecie czy nawet w telewizji jest dobrym pomysłem o ile jest on profesjonalnie zrobiony i oddziałuje na wrażenie odbiorców poprzez chwytliwe hasła i inne aspekty filmowe.

KarinaM
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 25, 2017 9:37 pm   

Według mnie na pewno większość rozkręcanych biznesów wymaga swojej strony internetowej. Sama prowadzę mały butik z odzieżą i butami i wiem, że sporo klientek trafia do mnie właśnie, dzięki mojej stronie internetowej. Strony internetowe różnych firm, które się rozwijają oczywiście powinny być również dobrze pozycjonowane, aby potencjalni klienci mogli na nas trafić, ale to już oczywiście inny temat ;)

tunco
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 25, 2017 10:28 pm   

Z takich ciekawszych pomysłów na nowoczesną reklamę mogę się z wami podzielić pomysłem na jaki wpadł mój brat. Z pomocą chłopaków z www.dronsfera.pl stworzył filmik promujący jego działalność gospodarczą, szczerze przyznam, że nie spodziewałem się takiego efektu :) na pewno przyniesie mu to w przyszłości klientów

ogi
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 11:01 am   

Sa jeszcze kampanie programmatic buying. Dla mnie jako dla laika, to nieco trudne ale generalnie działa na tej zasadzie, że dzięki takiej technologii można docierać do konkretnych konsumentów. Dodatkowo wskaźnik kliknięć w reklamę wyświetlaną w modelu programmatic buying jest dwukrotnie wyższy w porównaniu do zwykłej e-reklamy. Ale wdrażaniem takich rozwiązanień zajmują się profesjonalne firmy: http://fabrykamarketingu....tic-buying-rtb/ .

slawekdobrz 
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 5:32 pm   

Jest wiele sposobów na dobrą reklamę, jak można się domyśleć najlepsza jest ona w internecie, jest wiele możliwości dotarcia do odbiorców.

janickiw 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 08, 2017 11:43 am   

Myślę, że zaprojektowanie dobrego logo zrobi robotę, bo firma będzie potem kojarzona z konkretną marką i konkretnym brandem.
Taką identyfikację wizualną projektowała dla mnie agencja Konka z Warszawy.

joola 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 09, 2017 2:11 pm   

Obecnie gdy praktycznie wszyscy korzystają z internetu, podstawą w każdej firmie jest posiadanie strony internetowej. Jeżeli nie umiemy sobie poradzić, można skorzystać z pomocy specjalistów. Bo tworzenie stron wordpress nie jest wcale bardzo łatwe.

Kormir
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 11, 2017 2:22 am   

ciekawą opcją jest też system rezerwacji, wiem, że jednym z lepszych jest ten z mwizyta.pl, pomaga to z pewnością zatrzymać klientów, ale też pozyskać nowych

heniutek 
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 11, 2017 11:36 pm   

U nas testowanych było wiele rozwiązań, staraliśmy się znaleźć złoty środek między jakością i ceną, z uwzględnieniem lokalizacji. Trzeba przyznać, że najlepiej na tym wyszedł marketing internetowy Gdynia. Wysoka konwersja w połączeniu z niezbyt dużym kosztem to wynik, jakiego oczekiwaliśmy.

lelcia 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 12, 2017 4:33 pm   

Jak chodzi o marketing to ja zastanawiam się nad tym jakie efekty przynosi reklama na przystankach autobusowych

muezin 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 12, 2017 11:24 pm   

Polecam niekonwencjonalne formy jak na przykład ekrany LED z reklamą targetowaną do odpowiedniej grupy. Ważne aby dopasować odpowiednio treści aby były dobrze czytelne przez te 15s.

Odpowiedz do tematu